Zmiany w składach drużyn europejskich. Giants się zbroi - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Giants Gaming za pośrednictwem swojej strony poinformował o trzech zmianach w składzie swojej drużyny. Do zmiany w składzie zmuszona została drużyna EU Challenger Series. Pojawiła się mała szansa na odroczenie służby wojskowej Forg1vena.

Giants Gaming zajmujący ostatnie miejsce w EU LCS postanowiło dokonać trzech zmian w składzie. Na pozycję rezerwowych zostali przesunięci Peter „Atom” Thomsen, Joachim „betongJocke” Rasmussen i Adrian „Adryh” Perez. Ich miejsce od 8 tygodnia LCS zajmą Lennart „SmittyJ” Warkus, Kim „Wisdom” Tae-Wan oraz Son „S0nstar” Seung-Ik. Na początku sezonu SmittyJ reprezentował barwy Team Dignitas, ale ze względów na jego zachowanie został odsunięty od składu. Wisdom był w poprzednim roku rezerwowym junglerem w Koo Tigers, natomiast jego rodak S0nstar był w składzie Incredible Miracle. Do końca Splitu zostały już tylko dwie kolejki, więc mimo zmian ciężko będzie Giants uniknąć turnieju o Slot w Summer Split. Odsunięcie od składu Adryha spowodowało, że ostatnim graczem z drużyny Giants który pamięta jak hiszpański Gaming wrócił do LCS został Isaac „xPePii” Flores.

W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja o kłopotach finansowych Team Huma. Drużyna z EU Challenger Series sprzedała do Ember junglera Lucasa „Santorina” Tao Kilmera Larsena. Dzisiaj za pośrednictwem dailydot.com podano informację o pozyskania do Team Huma Rudy’ego „Rudy’ego” Beltrana.

Podczas ostatniej kolejki EU LCS Konstantinos „Forg1ven” Tzortziou poinformował o powołaniu do greckiej armii i konieczności wstawienia się na służbie od marca. Do poniedziałku H2k miało dostać odpowiedź czy jest możliwość przesunięcia służby dla Forg1vena. Istnieje szansa na jednokrotne odroczenie o pół roku. Pozwoliłoby to na grę Forg1vena do końca Spring Splitu i Summer Splitu. Niestety w przypadku awansu H2k na Worldsy Grek nie mógłby na nich wystąpić. Nie wiadomo jeszcze czy Forg1ven zdecyduje się na przesunięcie służby, czy postanowi odbyć ją w terminie.

Adryh, Atom, betongJocke, Challenger Series, CS, Ember, EU LCS, EUCS, Forg1ven, Giants Gaming, H2K, LCS, League of Legends, lol, Rudy, S0nstar, Santorin, SmittyJ, Team Huma, Wisdom
Author krzeszov
Published
Views 364

Aktualna rotacja