Zapowiedź siódmego tygodnia NA LCS Spring Split 2016 - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Kolejne weekendowe wieczory z NA LCS. W najbliższej siódmej kolejce najciekawiej zapowiadają się mecze pomiędzy Immortals i CLG oraz Cloud 9 i CLG. Dwa najbliższe pojedynki będą ważne dla obrońców tytułu, mogą mocno namieszać w tabeli. Podobnie jak w Europie także w USA doszło do zmian w dwóch drużynach.

Immortals wciąż jako jedyna ekipa nie odniosło żadnej porażki. Kolejny raz szczęścia spróbuje CLG. Wielu fanów i ekspertów sądzi, że tylko właśnie ta drużyna może być w stanie pokonać „nową siłę” NA LCS. Jako, że za plecami lidera znajduje się CLG i Cloud 9, także niedzielny pojedynek zapowiada się na bardzo ciekawy. Od kiedy do składu C9 na stałe wszedł Hai „Hai” Du Lam drużyna zaczęła wędrówkę w górę tabeli zatrzymując się za Immortals. Jaką siłą dysponują naprawdę okaże się na drugi dzień kolejki w starciu z obrońcami tytułu.

Emocji fanom League of Legends powinny przynieść także mecze Echo Fox. Od kiedy drużyna Henrika „Froggena” Hansena wróciła do pełnego składu ich bilans jest fantastyczny. Przegrali tylko jedno spotkanie (i to jeszcze w pierwszej kolejce przed problemami wizowymi) przeciwko Cloud 9. Jak mocna jest ta drużyna? Przekonamy się w ten weekend. W pierwszym dniu Echo Fox zagra z TSM, a w drugim z Immortals. Jeżeli Froggen z kolegami będzie w stanie rywalizować z dwoma tak dobrymi zespołami to śmiało mogą myśleć o fazie Playoff.

Na początku tygodnia drużyna NRG Esports ogłosiła, że w siódmej kolejce na pozycji ADC zagra Benjamin „LOD” deMunck. Zastąpi on Johnny’ego „Alteca” Ru, który sam poprosił o przesunięcie na rezerwę. Po kolejną zmianę na Topie sięga outsider NA LCS Renegades. Po raz kolejny na rezerwę przesunięty został Oleksii „RF Legendary” Kuziuta, a jego miejsce w ten weekend zajmie Shin „Seraph” Woo-Yeong.

7wd1 NA LCS7wd2 NA LCS

Streamy z siódmej kolejki będzie można oglądać na oficjalnych kanałach Riot Games na platformie twitch.tv, azubu.tv oraz Youtube.

2016, CLG, Cloud 9, Dignitas, Echo Fox, Immortals, Impulse, League of Legends, Liquid, lol, NA LCS, NRG Esports, Renegades, Spring Split, TSM
Author krzeszov
Published
Views 268

Aktualna rotacja