Zapowiedź siódmego tygodnia EU LCS Spring Split 2016 - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

W czwartek o 18:00 wystartuje 7 kolejka Spring Splitu EU LCS. Najciekawszą grę tygodnia zobaczymy w pierwszym dniu, gdzie H2k zagra z Fnatic. Po tej kolejce nastąpi tydzień przerwy ze względu na IEM Katowice. Po weekendzie doszło do małych roszad w dwóch zespołach.

Poprzedni tydzień lekko namieszał w tabeli EU LCS i na czele w tej chwili mamy trzy drużyny (G2, H2k i Vitality) z bilansem 9-3. Za nimi są dwie drużyny, które po tym tygodniu mogą zbliżyć się do reszty stawki. Jedną z nich jest Fnatic, które zagra z H2k. W pierwszym meczu górą była drużyna Martina „Rekklesa” Larssona, a dodatkową stawką był slot na IEM Katowice. Teraz zapowiada się kolejna wyrówna gra, a jeżeli Fnatic chce dostać się do pierwszej dwójki gwarantującej grę w półfinałach Playoffów to musi wygrać z H2k. Poprzedni tydzień był powrotem do H2k Yoo „Ryu” Sang-Ooka po kłopotach wizowych. Koreańczyk zaprezentował się nieźle, choć było widać przerwę od gry z resztą drużyny. H2k na drugi dzień zagra przeciwko Giants. Ciasno jest w tabeli, a reszta rywali z czołowych miejsc ma łatwiejszych rywali. Jest to trzecia kolejka przed końcem sezonu zasadniczego, więc liczy się teraz każda wygrana.

Piątkowym meczem dnia będzie starcie Origen z G2. Wicemistrzowie z poprzedniego sezonu aktualnie zajmują 6 miejsce z bilansem 6-6. W pierwszym pojedynku górą była drużyna Mateusza „Kikisa” Szudlarka. Na ten moment wydają się być faworytem w rewanżu. Jeżeli Origen chce zagwarantować sobie miejsce w Playoffach to na pewno wygrana z G2 będzie dużym krokiem do tego celu. Kikis z kolegami w czwartek zagra w meczu otwierającym 7 kolejkę z Elements Stargames .

Na początku tygodnia roszadę w składzie przeprowadziła drużyna Unicorns of Love. Rudy’ego „Rudy’ego” Beltrana na pozycji junglera zastąpi do końca Splita Jean-Viktor „loulex” Burgevin. Również zmianę w składzie ogłosił Roccat. Litwin Vytautas „extinkt” Melinauskas, zastępujący na pozycji supporta Edwarda „Edwarda” Abgaryana  (problemy wizowe), został przesunięty na rezerwę. Jego miejsce zajmie były zawodnik Fnatic Lewis „Noxiak” Felix. Roccat zdecydowało także zmienić trenera. Od najbliższej kolejki nowym Coachem będzie Fabian „Grabbz” Lohmann. Zastąpi on Karima „ImSoFresha” Bbahla Sizzling Hot .

7w1d EU LCS7w2d EU LCS

Streamy z siódmej kolejki będzie można oglądać na oficjalnych kanałach Riot Games na platformie twitch.tv, azubu.tv oraz Youtube.

7 kolejka, 7 tydzień, Elements, EU LCS, fnatic, G2, Giants, H2K, League of Legends, lol, origen, ROCCAT, Splyce, Spring Split 2016, Unicorns of Love, Vitality
Author krzeszov
Published
Views 574

Aktualna rotacja