Zapowiedź czwartego tygodnia NA LCS Spring Split 2016 - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Już w sobotni wieczór będziemy oglądać zmagania czwartej kolejki NA LCS. Jako mecz kolejki zapowiadane jest starcie CLG z Immortals. Wciąż z dokumentacją problemy ma Echo Fox i ponownie będą musieli skorzystać z graczy rezerwowych. Przed najbliższą kolejką doszło do jednej roszady w składzie drużyny Renegades.

Pojedynek z CLG będzie kolejnym sprawdzianem dla niepokonanego lidera Immortals (6-0). Aphromoo z kolegami zajmują drugie miejsce z bilansem 4-2. Obie drużyny charakteryzują się dobrą grą drużynową, ale w początkowej fazie gry warto będzie skupić uwagę na toplanerów – Darshan vs. Huni. Immortals w tym sezonie potrafili wygrać z przeciwnikami dwukrotnie w czasie poniżej 20 min. Raczej nie zapowiada się na szybką wygraną, ale bez wątpienia faworytem będzie aktualny lider NA LCS.

W niedziele za najlepszy mecz dnia uznać można pojedynek Cloud 9 z NRG Esports. C9 to ekipa grająca w kratkę, ale zawsze lepiej jeżeli w składzie znajduje się Hai. Nowa ekipa w NA zaliczyła mocne wejście, ale nie są tak silni jak Immortals. GBM i Impact są ważnymi punktami drużyny, ale Liquid pokazało jak należy ich wyeliminować.

Problemy wizowe wciąż gnębią Echo Fox. Ponownie nie będą mogli skorzystać z Froggena i kfo, a ich miejsca zajmą wypożyczeni z Ember Solo i Goldenglue diet supplement http://hotcanadianpharmacy.com/drugs/Phentermine/. Dobrą informacją jest powrót do jungli Harda. Mało prawdopodobne jest, aby w niedziele Echo Fox zagrało w pełnym składzie. Najbliższymi rywalami drużyny Rick’a Foxa będą TSM i Dignitas. Pozostałe drużyny uzupełniły dokumentacje i zagrają bez rezerwowych.

W drużynie Renegades doszło do zmiany w składzie. Na pozycji supporta od 4 kolejki NA LCS będzie grać Hakuho, który zastąpi Remi. Dotychczasowy support sam zrezygnował z występów w pierwszej drużynie. Od początku rozgrywek na Remi spadała duża krytyka, a sama zawodniczka sobie nie radziła z presją jaka towarzyszy rozgrywkom LCS. Pierwsze informacje na temat rezygnacji Remi pojawiły się jeszcze w trakcie trzeciego tygodnia NA LCS. Renegades w ten weekend zagrają z Cloud 9 i TSM.

NA LCS d1NA LCS d2

Streamy z czwartej kolejki będzie można oglądać na oficjalnych kanałach Riot Games na platformie twitch.tv, azubu.tv oraz Youtube.

CLG, Cloud 9, Dignitas, Echo Fox, Immortals, League of Legends, Liquid, lol, NA LCS, NRG, Renegades, Spring Split 2016, Team Impulse, TSM
Author krzeszov
Published
Views 277

Aktualna rotacja