Zapowiedź czwartego tygodnia EU LCS Spring Split 2016 - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

W czwartek o 18:00 wystartuje 4 kolejka Spring Splitu EU LCS. Najciekawiej zapowiada się spotkanie z pierwszego dnia pomiędzy G2 a Origen. W najbliższym tygodniu dalej będziemy oglądać rezerwowych graczy, nie wszystkie drużyny poradziły sobie z problemami wizowymi. Trudne zadanie stoi przed Giants, które będzie liczyć na pierwszą wygraną w rozgrywkach.

Najciekawiej zapowiada się czwartkowy mecz G2 vs. Origen. Drużyna Kikisa razem z H2k jest na czele tabeli. Origen przed sezonem zapowiadało się na najsilniejszą drużynę i zarazem ekipę, która powinna dyktować tempo rozgrywek. Na razie drużyna xPeke jest na 5 miejscu z bilansem 3-3, ale z tygodnia na tydzień gra coraz lepiej. Dobrym sprawdzeniem ich aktualnych możliwości będzie właśnie G2. Drużyna Ocelote’a radzi sobie zaskakująco dobrze, a po dramatycznym meczu z poprzedniego tygodnia z UoL pokazała jak warto grać do końca o zwycięstwo. W drugi dzień Kikis z kolegami zmierzy się ze Splyce.

Piątkowym meczem dnia będzie starcie Unicorns of Love z Vitality. Obie ekipy aktualnie zajmują ex. 3 miejsca z bilansem 4-2. Jednorożce mimo braku Diamondproxa dobrze radzili sobie w poprzednim tygodniu. Obecnie na pozycję junglera zatrudnili nowego gracza – Rudy. Sprawa z Rosjaninem mocno się przeciąga i prawdopodobny jest jego powrót dopiero na następny Split. Za pośrednictwem swojego Facebooka Diamond ogłosił dołączenie do Gambitu Gaming, do czasu załatwienia spraw wizowych.

Również z rezerwowego na ten tydzień skorzystać musi Roccat. Miejsce Edwarda ponownie zajmie Extinkt. Roccat to także jedyna drużyna, w której doszło do „stałej” zmiany w składzie. Pozycję ADC w miejsce Safira zajmie Tabzz. W drużynie H2k, z Polakami „na pokładzie”, wciąż na midzie będziemy oglądać Selfiego. W tej kolejce zmierzą się ze Splyce i Elements.

O swoją pierwszą wygraną w Splicie powalczy Giants Gaming. Hiszpańska drużyna stoi przed trudnym zadaniem, bo jej przeciwnikami będą dwie najlepsze ekipy poprzedniego sezonu – Fnatic i Origen. Jeżeli forma graczy nie poprawiła się to istnieje duże prawdopodobieństwo na bilans po kolejce 0-8.

EU LCS 1 dzieńEU LCS 2 dzień

Streamy z czwartej kolejki będzie można oglądać na oficjalnych kanałach Riot Games na platformie twitch.tv, azubu.tv oraz Youtube.

Elements, EU LCS, fnatic, G2, Giants, H2K, LCS, League of Legends, lol, origen, ROCCAT, Splyce, Unicorns of Love, Vitality
Author krzeszov
Published
Views 317

Aktualna rotacja