Wymiana na linii Renegades - TDK. Forg1ven będzie mógł grać w H2k! - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Podczas tygodnia przerwy od rozgrywek LCSa doszło do zmian w składzie Renegades. Drużyna zamykająca tabelę NA LCS postanowiła wymienić się graczami z Team Dragon Knights. Dobre wieści pojawiły się na początku tygodnia dla H2k i fanów Forg1vena. Grekowi udało się przesunąć służbę wojskową.

Ostatnia drużyna NA LCS postanowiła ratować swoją sytuację poprzez wymianę graczy z dwóch pozycji. Dobra współpraca z Team Dragon Knights pozwoliła na dogadanie się co do zamiany zawodników. Do drużyny grające w NACS Playoffs przejdą Cuong „Flaresz” Ta oraz Alexey „Alex Ich” Ichetovkin. Jako rezerwowy Team Dragon Knights zostanie zgłoszony Oleksii „RF Legendary” Kuziuta. Do Renegades dołączą Shin „Seraph” Woo-Yeong oraz powracający z zawieszenia Noh „Ninja” Geon-Woo. Dodatkowo TDK pozyskało na pozycję supporta Lawrence’a „Trance’a” Amadora z Enemy Esports. Do końca rozgrywek LCS pozostały dwie kolejki i zmiany w Renegades mogą być szansą na wyjście ze strefy barażowej o co będzie bardzo trudno.

Dobre wieści podało H2k. Konstantinos „Forg1ven” Tzortziou pod koniec lutego otrzymał list z greckiej armii z wezwaniem do odbycia od marca dziewięciomiesięcznej służby wojskowej. Oznaczało to koniec sezonu dla ADC H2k. Grek udał się do ojczyzny, gdzie okazało się że istnieje szansa na jednorazowe odroczenie służby o pół roku. Oznaczałoby to, że Forg1ven mógłby zagrać podczas Playoffów Spring Splita oraz całego Summer Splita. Niestety służba musiałaby rozpocząć się w momencie startu Mistrzostw Świata. Pojawiały się pogłoski mówiące o tym, że Grek zdecyduje się na odbycie służby. Ostatecznie jak podało H2k na swojej stronie Forg1ven odroczył pójście do wojska i będzie grać przez oba Splity.

Alex Ich, EU LCS, Flaresz, Forg1ven, H2K, League of Legends, lol, NA LCS, NACS, Ninja, Renegades, RF Legendary, Seraph, TDK, Team Dragon Knights, Trance

Comments (2)

Comments are closed.

Aktualna rotacja