Unicorns of Love bez Diamondproxa. Dłuższa przerwa Rosjanina? Zmiany w drużynach LCS - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Podczas trzeciego tygodnia LCS w składzie Unicorns of Love zabraknie Diamondproxa. Powodem opuszczenie najbliższej kolejki przez Rosjanina są problemy wizowe. Niestety możliwa jest dłuższa nieobecność junglera w składzie UoL. W najbliższej kolejce nastąpią zmiany również w Giants i Dignitas.

Wczoraj za pomocą facebooka Unicorns of Love poinformowali fanów o nieobecności w najbliższym tygodniu LCS Diamondproxa, a nie wykluczona jest dłuższa przerwa. Całe to zamieszanie jest spowodowane problemem z wizą dla junglera UoL. Mimo współpracy z Riot Games, władzami Niemiec oraz agencją wizową nie udało się pozyskać pozwolenia na dłuższą pracę dla Diamonda. Niemieckie prawo nie definiuje zawodu Pro-gamera, więc nie mogli zakwalifikować Rosjanina do odpowiednich kryteriów mogących dać mu odpowiednią długoczasową wizę. UoL poinformowało o współpracy z odpowiednimi ludźmi, aby esport był traktowany jako praca w Niemczech i żeby wykluczyło to podobne przypadki w przyszłości. Na ten moment jeszcze nie wiadomo kto zastąpi Diamondproxa. Do rozgrywek LCS jako rezerwowy jungler zgłoszony jest H0ro, ale Koreańczyk po ostatnim sezonie zapowiadał opuszczenie Europy przynajmniej na czas trwania Spring Splitu 2016 z powodów osobistych. Prawdopodobnie w jungli Unicorns of Love zobaczymy nowego gracza wcześniej nie związanego z drużyną.

Oprócz przymusowej zmiany w UoL w LCSie doszło jeszcze do dwóch zmian w składach drużyn. W ostatniej kolejce NA LCS na topie w Dignitas grał BillyBoss. Teraz organizacja zapowiedziała, że nowy zawodnik zostanie na stałe w głównym składzie. Jednocześnie poinformowano, że SmittyJ został przesunięty na pozycję rezerwowego i wrócił do Europy z powodów dyscyplinarnych.

Prawdopodobnie dojdzie do zmiany na jungli w składzie Giants. Miejsce k0u w głównym składzie ma zająć betongJocke. Serwis dailydot.com informuje, że dotychczasowy rezerwowy H2k Gaming rozpoczął od niedawna grać scrimy z Giants. Hiszpański Gaming po dwóch tygodniach LCSa jako jedyna drużyna nie odniosła jeszcze zwycięstwa. Receptą na poprawę gry ma być wymiana junglera.

betongJocke, BillyBoss, Diamondprox, Dignitas, EU LCS, Giants, jungler, k0u, LCS, League of Legends, lol, NA LCS, SmittyJ, Unicorns of Love, wiza
Author krzeszov
Published
Views 287

Aktualna rotacja