Unicorns of Love dołącza do Team Razer! - leagueoflegends.pl

Unicorns of Love dołącza do Team Razer! Mateusz Kikis Szkudlarek wraz z kolegami wśród światowej elity tworzonej przez Razer.

Do niedawna bardzo mało znana ekipa Unicorns of Love z Polakiem, Mateuszem „Kikis” Szkudlarkiem na czele dołącza do Team Razer – elitarnej grupy, która złożona jest z najlepszych graczy oraz drużyn z całego świata. W niej, oprócz wspomnianego UoL znajdują się takie marki jak Counter Logic Gaming, KTRolster, Evil Geniuses czy Team Liquid.

Jestem bardzo szczęśliwy z okazji jaką oferuje nam Razer. Jest to niesamowite, że wkładają w nas tyle zaufania, szczególnie, że jesteśmy nową organizacją. Oczekuje wzajemnej współpracy i zaangażowania i jestem pewien, że żadna ze stron nie będzie zawiedziona. – powiedział Mateusz Kikis Szkudlarek, Jungler drużyny Unicorns of Love.

Unicorns of Love przez pewien czas walczyło w 2014 EU Challenger Series, gdzie rozgrywki kończyło na dosyć odległych pozycjach. Przełom jednak nastąpił w decydującej fazie tych zmagań. W 2014 EU Challenger Series Summer Playoffs po wygraniu meczu o trzecie miejsce z Ninjas in Pyjamas zagwarantowali sobie udział w EU LCS 2015 Season Spring Promotion. Dzięki wygranej nad Millenium zapieczętowali swój udział w sezonie wiosennym League of Legends Championship Series. Z ich osiągnięć na międzynarodowej scenie warto jeszcze wymienić drugie miejsce na Intel Extreme Masters San Jose, gdzie w półfinale pokonali jedną z najbardziej znanych amerykańskich drużyn – Team SoloMid.

Aktualnie w europejskich rozgrywkach League of Legends Championship Series drużyna Unicorns of Love zajmuje ex aequo czwarte miejsce z Copenhagen Wolves oraz Team ROCCAT. Jak na razie na swoim koncie mają trzy mecze wygrane oraz przegrane. W minionej kolejce wygrali z Fnatic, które było niepokonane właśnie do tego meczu. W drugim dniu trzeciej kolejki musieli uznać wyższość ekipy Copenhagen Wolves.

Aktualny skład Unicorns of Love:

Hungary Tamás „Vizicsacsi” Kiss

Poland Mateusz „Kikis” Szkudlarek

Germany Tristan „PowerOfEvil” Schrage

Sweden Pontus „Vardags” Dahlblom

Bulgaria Zdravets „Hylissang” Galabov

Jak myślicie, kiedy zobaczymy sprzęt od firmy Razer w różowych barwach Unicorns of Love? Skomentujcie na forum!

Europejskie rozgrywki LCS, LCS, LCS EU, LCS Europe
Author Bartek
Published
Categories e-sport
Views 207

Aktualna rotacja