Trzecia kolejka LCS NA - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Nadchodzi trzecia kolejka LCS NA! Ten weekend przyniesie nam sporo ciekawych meczów, których wynik ciężko stwierdzić.

Dzień 1 :

TRZECIA KOLEJKA LCS NA

Pierwszy dzień rozpocznie się meczem Enemy Esports kontra Team8. Enemy jest dość ciekawą drużyną w tych rozgrywkach, gdyż potrafili wygrać z mocną drużyną, a przegrać z nieco słabszą, lecz kto wie jak się potoczy ten mecz. Możliwe, że w końcu Team 8 przerwie swoją złą passę 4 porażek z rzędu i  w końcu wygrają. Myślę, że to zwycięstwo wniosłoby dużo do zespołu, a kibice byliby zadowoleni. Następny mecz jaki się pojawi będzie pomiędzy dwoma silnymi drużynami. Mowa tutaj o Team SoloMid oraz Dignitas. TSM po  porażce przeciwko Cloud9 zrozumieli chyba co powinni poprawić i jakie błędy popełniali, dzięki czemu są w niezłej formie i posiadają na swoim koncie 3 zwycięstwa z rzędu, w tym jedno zwycięstwo przeciwko Counter Logic Gaming, czyli przeciwko drużynie, która miała najlepsze statystyki w tych LCSach. Jeśli chodzi o Dignitas też potrafią zaskoczyć. Pierwszy mecz przeciwko CLG niestety przegrali lecz swoją drugą grę z Cloud9 wygrali bez problemu. Było to wielkie zdziwienie dla kibiców, a można to wywnioskować po ujrzeniu ile osób stawiało na drużynę C9. Tutaj Dignitas posiadało 9%, a Cloud9 91% głosów. Trzecim meczem jaki będziemy mogli obejrzeć jest pojedynek pomiędzy Team Liquid i Cloud9. Oglądając Team Liquid można zobaczyć, że gracze tej drużyny są świetnie przygotowani do tych rozgrywek. Jedyną ekipą jaka ich powstrzymała do tej pory jest Gravity. Cloud9 także przegrało z Gravity, więc będziemy mogli ujrzeć wspaniałe widowisko i dowiemy się która drużyna jest lepsza na ten moment. Czwarty pojedynek będzie grą pomiędzy Team Impulse i Team Dragon Knights. Team Impulse wygrało ostatnio przeciwko Cloud9, dzięki czemu pokazało, że potrafi i że może jeszcze zagrozić innym drużynom. Lecz kto wie czy Team Dragon Knights wraz ze swoimi rezerwowymi nie odblokuje się i nie zwycięży po raz pierwszy w tych LCSach ? Wszystkiego dowiemy się w ten weekend. Ostatnim sobotnim meczem będzie pojedynek pomiędzy Gravity i Counter Logic Gaming. Już teraz można stwierdzić, że mecz będzie pięknym widowiskiem. Gravity już nie raz pokazało, że potrafi pokonać lepszego przeciwnika. W ostatnim tygodniu pokonało takie drużyny jak Cloud9, czy też Team Liquid! Patrząc okiem publiczności nie mieli żadnych szans na wygraną. W obydwu meczach ich procent na wygraną wynosił ledwie 15% według statystyk przeprowadzonych z głosowania kibiców. Nie można także zapomnieć o sile CLG, które na pewno nie odda tak łatwo Nexusa.

Dzień 2 :

TRZECIA KOLEJKA LCS NA1
Dzień drugi przeniesie nam też sporo wrażeń. Mecze takie jak Dignitas vs Gravity, Counter Logic Gaming vs Enemy Esports, czy też Team Impulse vs Team Liquid mogą zagwarantować nam dużo emocji. Tak jak wyżej pisałem wszystkie te drużyny są w dobrej formie i mogą nas jeszcze nieraz zaskoczyć.

Gracze którzy się znaleźli i utrzymali po ubiegłym tygodniu w tabeli Top KDA Ratio to Santorin z Team SoloMid, Piglet z Team Liquid, ZionSpartan z Counter Logic Gaming, Pobelter z Counter Logic Gaming oraz Altec z Gravity.

Myślę, że ten weekend przyniesie nam dużo rozrywki i emocji. Walka pomiędzy zespołami jakie będziemy mogli zobaczyć będzie zacięta i dowiemy się mniej więcej kto do tej pory jest lepszy.

LCS, LeagueofLegends.com, north america, Trzecia runda LCS NA
Author Filiponz
Published
Views 237

Aktualna rotacja