Trzeci tydzień zmagań EU LCS - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Przed nami kolejny etap zmagań europejskich rozgrywek LCS odbywających się w Berlinie. Dziesięć najlepszych drużyn, w skład których wchodzą jedni z najlepszych graczy, zawalczą o wygraną. Kto zwycięży, a kto zawiedzie swoich fanów – przekonacie się już w nadchodzący czwartek. Oto harmonogram trzeciej kolejki EU LCS:

Dzień 1 (Czwaretk 11.06)
EU LCS SUMMER WEEK 3 day 1

Pierwszy dzień otwiera mecz pomiędzy drużyną Origen, która na swym koncie nie ma ani jednej porażki, a lubianymi wśród graczy Unicorns of Love. Czy jednorożce mogą liczyć na wygraną? Miejmy nadzieję, że nasz rodak – Mateusz „Kikis” Szkudlarek – grający w drużynie Unicorns of Love spisze się i przezwycięży junglera oponentów. Ostatnim meczem zamykającym dzień pierwszy, rozgrywek trzeciej kolejki LCS, może być dla drużyn Gambit Gaming okazją do wygranej. Staną oni naprzeciwko Copenhagen Wolves, którzy w zeszłym tygodniu zostali poskromieni przez Origen oraz Unicorns’ów. W ciężkiej sytuacji – oprócz Gambit Gaming – jest również skład SK Gaming. Czy mecz pomiędzy nimi, a H2K przełamie ich złą passę? Reszta meczy wydaje się być czystą formalnością. Fnatic jest w świetniej formie, czego nie można powiedzieć o Elements. Wygrana mogłaby się przydać również drużynie Roccat, która w drugiej kolejce EU LCS nie odniosła ani jednego zwycięstwa.

Dzień 2 (Piątek 12.06)
EU LCS SUMMER WEEK 3 day 2

Drugiego dnia, zaciętymi meczami stu procentowo będą zmagania Unicorns of Love oraz H2K, a także pomiędzy wielkimi pechowcami tegorocznych rozgrywek – Sk Gaming i Gambit Gaming. Roccat zdaje się być spisany na porażkę tego dnia, stając naprzeciwko drużynie Origen. Nie należy jednak porzucać nadziei. Zespół, w którego skład wchodzą dobrzy polscy gracze, ciągle ma szansę odbić się od dna. Koniecznie należy śledzić również pierwszy mecz dnia pomiędzy Fnatic, a założonym w Hiszpanii Giants Gaming. Giants nie zawiodło w poprzednim tygodniu, wygrywając oba mecze przeciwko Elements i będącym w słabej formie Sk Gaming. Należy jednak mieć na uwadze, że pierwszy dzień rozgrywek może mieć wielki wpływ na drugi. Kto tym razem będzie triumfował, a kto opłakiwał kolejne porażki? Przekonamy się już jutro.
Trzymajcie kciuki za swoich faworytów!

EU LCS, Europejskie rozgrywki LCS
Author Suzannka
Published
Views 325

Aktualna rotacja