Team ROCCAT gotowy na LCS – ustalono skład

Team ROCCAT gotowy na LCS – ustalono skład

 

Erlend „Nukeduck” Holm dołącza do Team ROCCAT

 

 

W dywizji League of Legends Team ROCCAT przygotowania do nadchodzącego LCS trwają. Dziś oficjalnie zamknięto skład, do którego dołączył Erlend „Nukeduck” Holm. Utalentowany Norweg zajmie pozycję midlanera.

 

W Season 3 Nukeduck dał się poznać jako jeden z najlepszych graczy na środkowej linii w Europie. Jako niezwykle istotny zawodnik, znacząco pomógł drużynie Lemondogs w zakwalifikowaniu się do 2013 World Finals.

 

Ogromnie się cieszę, że udało mi się dołączyć do tak profesjonalnej i zdeterminowanej drużyny, która będzie brała udział w rozgrywkach LCS. Obiecuję wszystkim fanom Team ROCCAT, że w każdym meczu dam z siebie wszystko.” – powiedział Nukeduck po dołączeniu do nowego zespołu.

 

To druga zmiana składu Team ROCCAT w ostatnim czasie. Jeszcze w 2014 roku do drużyny dołączył – okrzyknięty Rookie of the Year – Woolite. Skład Team ROCCAT na rozgrywki LCS prezentuje się następująco:

 

Remigiusz „Overpow” Pusch Top Lane

Marcin „Jankos” Jankowski Jungle

Erlend „Nukeduck” Holm Mid Lane

Paweł „Woolite” Pruski AD Carry

Oskar „VandeR” Bogdan Support

 

Najbliższy sezon LCS startuje 22 stycznia.

 

O ROCCAT

 

Założona w 2007 roku w Hamburgu, w Niemczech, firma ROCCAT produkuje innowacyjne, wysokiej jakości peryferia dla wymagających graczy. Produkty, tworzone zawsze przy bliskiej współpracy ze społecznością graczy, oferują doskonałą precyzję, łatwość obsługi, jakość wykonania oraz nowoczesny design. ROCCAT zadebiutował na rynku z myszą dla graczy Kone – zaawansowanym modelem, który do tej pory jest uznawany za jedną z najlepszych produktów dla graczy na świecie. Długa lista międzynarodowych nagród potwierdza jakość marki ROCCAT.

Erlend "Nukeduck" Holm Mid Lane, Jankos, LCS, Marcin "Jankos" Jankowski Jungle, Nukeduck, Oskar "VandeR" Bogdan Support, Overpow, Paweł "Woolite" Pruski AD Carry, Remigiusz "Overpow" Pusch Top Lane, ROCCAT, Team, Team ROCCAT, VandeR, Woolite
Author pxm
Published
Categories e-sport
Views 466

Aktualna rotacja