TDK kontynuuje uczestnictwo w LCS z 3 graczami zastępczymi - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

TDK nadal boryka się z problemami wizowymi i w kolejnym tygodniu LCS NA, gracze Emperor, Ninja i Smoothie nadal będą zastępowani przez zawodników zastępczych z zeszłego tygodnia: Baby, Bischu i Lattman. Dopiero w kolejnym tygodniu powróci podstawowy skład.

Cytując wpis z Facebooka TDK:

Witajcie!

Mamy dla was trochę dobrych i trochę złych wiadomości związanych z naszymi graczami na ten weekend. Dobre są takie, że wizy Ninja, Emperor i Smoothie zostały oficjalnie zaaprobowane przez the United States Citizenship and Immigration Services. Zła jest taka, że aby zakończyć proces, będą musieli wrócić do swoich krajów na personalne przesłuchania. Cała trójka przyleci w ten weekend i będzie gotowa do rozgrywek w trzeciej kolejce. Nasi gracze zastępczy z zeszłego tygodnia: Bischu, Lattman i Baby ponownie zajmą miejsca w naszym składzie w tym tygodniu LCS.

 

Przepraszamy naszych fanów, którzy nie mogli się doczekać ujrzenia podstawowych zawodników w ten weekend i prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.

Z wyrazami szacunku

Team TDK”

Forum

LCS, LCS NA, LoL Esports
Author slann22
Published
Views 240

Aktualna rotacja