Siódma kolejka LCS EU przed nami! - leagueoflegends.pl

Siódma kolejka LCS EU przed nami! Zobacz jakie mecze czekają nas w następnym tygodniu rozgrywek League of Legends Championship Series.

W poprzedniej kolejce League of Legends Championship Series nie najlepiej poszło międzyinnymi drużynie dowodzonej przez Remigiusza „Overpow” Puscha, która zanotowała dwie porażki podobnie jak GIANTS oraz Copengahen Wolves. W całkowicie odmiennych nastrojach są zawodnicy z zespołów Fnatic, H2K oraz Gambit Gaming, które w szóstej kolejce wygrały dwa swoje mecze. Aktualna sytuacja w tabeli wiosennego sezony League of Legends Championship Series jest coraz ciekawsza. Fotel lidera rozgrywek jak na razie dzielony jest pomiędzy Fnatic oraz SK Gaming. Na trzeciej lokacie plasuje się drużyna H2K-Gaming. Całą stawkę zamyka Meet Your Makers.

LCS EU WEEK 7 DZIEŃ 1:

lcseu-week7

Pierwszy dzień siódmego tygodnia z League of Legends Championship Series otworzy spotkanie pomiędzy Meet Your Makers z Giants Gaming. Jak na razie obie drużyny znajdują się na samym dole tabeli rozgrywek LCS EU. Jednak to spotkanie oraz dwa następne będą tylko wstępem do najciekawiej zapowiadającego się pojedynku tej kolejki. Mowa tutaj oczywiście o meczu aktualnych liderów wiosennego sezonu LCS EU, czyli Fnatic oraz SK Gaming. Obie ekipy mają jak na razie taki sam stosunek wygranych/przegranych meczy, 9 zwycięstw oraz 3 porażki jak dotąd zanotowały oba zespoły. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko! Dzień pierwszy zakończy spotkanie pomiędzy drużyną Roccat i Unicorns of Love.

LCS EU WEEK 7 DZIEŃ 2:

lcseu-week7-day2

Drużyna Roccat nie tylko zamknie rozgrywki pierwszego dnia siódmego tygodnia League of Legends Championship Series, ale również spotkaniem z SK Gaming rozpocznie drugi dzień zmagań. Na sześć ostatnich meczy, ekipie Roccat udało się wygrać tylko jedno spotkanie, co trzeba przyznać nie jest zadowalającym wynikiem. Interesująco zapowiada się następny pojedynek drugiego dnia rozgrywek, w którym głównymi bohaterami będą zawodnicy Unicorns of Love oraz Elements. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli LCS EU, minimalnie wyżej plasuje się ekipa z Mateuszem „Kikis” Szkudlarkiem w składzie. Siódmą kolejkę League of Legends Championship Series zakończy spotkanie pomiędzy Gambit Gaming i GIANTS Gaming. Jak wiemy, początek sezonu wiosennego dla zawodników Gambit był bardzo ciężki, ale udało im się z czasem wydostać z samego dołu tabeli na aktualnie czwarte miejsce.

eu league of legends, Europejskie rozgrywki, Europejskie rozgrywki LCS, Europejskie rozgrywki Lol, LCS EU, LCS Europe, LeagueofLegends.com, LoL Esports
Author Bartek
Published
Categories e-sport
Views 275

Aktualna rotacja