Nadchodzi trzecia runda LCS NA - leagueoflegends.pl

Trzecia runda LCS NA przyniesie parę wyrównanych meczów. Czy C9 i DIG pozbierają się po sromotnych przegranych?

Nadchodzi trzecia runda LCS NA
Nadchodzi trzecia runda LCS NA

 

 

Nadchodzi trzecia runda LCS NA
Nadchodzi trzecia runda LCS NA

Dzień 1:

Na papierze, żaden z obowiązujących w sobotę meczy nie powala „jakością” doboru przeciwników. Czy aby na pewno?
Gwoździami programu będą zestawienia drużyn C9 walczące z Team 8, DIG na TSM i WFX przeciwko CLG. Team 8 zasłynęło dzięki świetnej i niezwykle płynnej grze top lanera, CaliTrlolza, który w jednej z gier zamiast BotRKa na Jaxie kupił… Gunblade! Na wyróżnienia zasługuje marplestreet, znacznie lepiej radzący sobie w fazie late game oraz jego przyboczny support, Dodo. Podupadające na jakości i motywacji CloudNine otrzyma niezwykłą szansę, by znów stanąć na nogi.
Team Dignitas, nie jest to żadną tajemnicą ani przekleństwem, na chwilę obecną zasługuje na miano najgorszej pośród drużyn amerykańskiej sceny LCS. Odejście Crumbzza z roli junglera skończyło się powołaniem CloudNguyena. Czy mecz przeciwko TSM zakończy się kolejną przegraną?

Zwieńczeniem wieczoru okaże się starcie między wysoko postawionym, elitarnym składem CLG a Winterfox. Doublelift i Aphromoo podtrzymują starodawne motto brzmiące: „Bottom lane is a top of the game”. Jest wielce możliwe, że w trakcie early game doświadczymy wspaniałych akcji i niesamowicie emocjonujących pojedynków!

 

Nadchodzi trzecia runda LCS NA
LCS

Dzień 2:

Dzień drugi otworzą warte uwagi starcia pomiędzy Cloud9 i Team Coast, a CLG vs Gravity. Przed szkółką Curse Academy nie lada wyzwanie: będą musieli sprostać królowi obecnego rankingu drużyn, opartego na niezrównanej sile Doublelifta, wspaniałemu splitpusherowi ZionSpartanowi i wykwalifikowanemu mid lanerowi, Linkowi. Obydwie drużyny, przed rozpoczęciem trzeciego tygodnia, stoją na 1. miejscu podium, więc jest o co walczyć!

Walki między TSM a LMQ zawsze ciekawiły, głównie dzięki Bjergsenowi i XiaoWeiXiao walczących na środkowej alejce. Starcie tytanów gwarantowane!

Niedzielnym smaczkiem natomiast pozostanie konfrontacja między Team 8 i Winterfox. Mocno kibicuję Team 8 wierząc, że pokażą swe nowe, lepsze oblicze!

Arena Gry, Do-gry.pl, eu league of legends, Europejskie rozgrywki LCS, Europejskie rozgrywki Lol, gra league of legends, intel extreme masters, KONTRA NA AMUMU, LCS, LCS NA, LeagueofLegends.pl, lol pl, Nadchodzi trzecia runda LCS NA, XERATH COUNTERPICK
Author CreepyTheFox
Published
Views 245

Aktualna rotacja