Nadchodzi druga kolejka LCS NA - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Już jutro będziemy mogli ujrzeć kolejne pojedynki naszych ulubionych drużyn ze sceny Amerykańskiej w rozgrywkach League of Legends Championship Series!

 

Dzień 1:

dzien 1 druga kolejka

Pierwszy mecz jaki ujrzymy będzie to walka pomiędzy Enemy Esports, a Team Liquid. Gracze Teamu Liquid pokazali tydzień temu, że są bardzo dobrze przygotowani na te rozgrywki i każdy przeciwnik, z którym się zmierzą nie będzie miał łatwo. Wyróżniającymi się zawodnikami tutaj jest Gwang-jin „Piglet” Chae grający na pozycji AD carry oraz Diego „Quas” Ruiz grający na top lanie. Obaj gracze pokazali swój kunszt, dzięki czemu zasłużenie trafili do tabeli „Top KDA Ratio”. Drugim teamem, który się wyróżnił jest Counter Logic Gaming. Gracze owego zespołu pokazali co potrafią. Stomp jaki zrobili gracze CLG w meczu z Team Dignitas był niesamowity. W drugim meczu przeciwko Team Impuls również pokazali co potrafią. Tutaj niezwykłą mechaniką wyróżnił się Doublelift na Kaliście oraz Pobelter grający Azirem.

Dzień 2:

dzien 2 druga kolejka

W drugim dniu najciekawszym spotkaniem będzie mecz pomiędzy Counter Logic Gaming, a Team Solomid. Jedne z najbardziej znanych zespołów zmierzą się między sobą już w ten weekend. Jak już mówiłem wcześniej CLG jest we wspaniałej formie, lecz jak to wygląda u graczy z TSM ? Pierwszy mecz jaki rozegrała drużyna Reginalda był meczem otwarcia tych rozgrywek. Grali wtedy przeciwko Cloud9. Mecz był bardzo wyrównany, każda z drużyn mogła go wygrać. Lecz TSM przez swoje głupie błędy zaprzepaściło szanse na wygraną. Trzeba pamiętać, że  w takich meczach liczy się każda decyzja i każdy najmniejszy błąd może decydować o przegranej. Drugi ich mecz był przeciwko Enemy Esports. W tym meczu TSM pokazało, że potrafi i wygrało z przeciwnikiem. Nie było w tym meczu nic niezwykłego, ale myślę, że pokażą nam jeszcze wiele w tych rozgrywkach i zasłużą na nasz doping.

Forum : http://forum.leagueoflegends.pl/druga-kolejka-lcs-na-t57207/

 

 

gra league of legends, LCS, LCS NA, League of Legends Championship series, LeagueofLegends.pl, Zapowiedź

Aktualna rotacja