Echo Fox ukarane walkowerem z NRG Esports! Zmiany w składach drużyn NA LCS - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Riot Games ukarało Echo Fox walkowerem w sobotnim meczu z NRG Esports. Powodem dyskwalifikacji było nie przedstawienie w czasie dokumentów świadczących o możliwości pracy graczy zagranicznych w USA. W tym tygodniu w składach części drużyn NA LCS nastąpi do kilku zmian.

W związku z karą dla Echo Fox w sobotę będziemy oglądać jeden mecz mniej. Walkower nałożony na jeden z nowych Gamingów ma związek z złożeniem skarg kilku organizacji co do poprawności dokumentów dotyczących możliwości pracy graczy zagranicznych na terenie USA. Brak takich dokumentów jednocześnie nie pozwala na grę w rozgrywkach NA LCS. Sama kontrola nie dotyczyła tylko jednej drużyny, wszystkie zespoły były zobowiązane do złożenia niezbędnych dokumentów do końca wtorku. Jednocześnie Riot Games będzie współpracować z Echo Fox, aby zdążyć załatwić wszelkie formalności do czasu niedzielnego spotkania z Team Liquid.

W II tygodniu NA LCSa nie odbędzie się bez zmian w drużynach. W Team Impulse doszło do zmiany na topie, gdzie Fenga ma zastąpić Seraph. W Renegades najbliższą kolejkę będzie musiał opuścić z powodów osobistych Freeze. Miejsce Czecha zajmie Benjamin. Ponownie w sobotnim mecz na supporcie w C9 wystąpi BunnyFuFuu. Team Liqiud na sobotę zgłosiło identyczny skład jak z ostatniego meczu – kończącego karierę IWillDominate’a zastąpi Dardoch, a na supporcie pojawi się Matt.

Cloud 9, Echo Fox, Freeze, kara, NA LCS, Renegades, Seraph, suby, Team Impulse, Team Liquid, Walkower
Author krzeszov
Published
Views 313

Aktualna rotacja