LCS EU: trzecia kolejka rusza od czwartku!

LCS EU: trzecia kolejka rusza od czwartku! Kto okaże się najlepszy. Czy pozostałe drużyny znajdą sposób na bardzo dobrze dysponowane Fnatic?

Jeszcze nie tak dawno zapowiadaliśmy pierwszą kolejkę europejskiej edycji League of Legends Championship Series, a już śpieszymy wam z informacjami na temat trzeciego starcia! Czy Gambit zdoła przełamać się po czterech porażkach z rzędu?

DZIEŃ 1:

lcs-week3-day1
LCS EU

Pierwszym meczem trzeciego tygodnia League of Legends Championship Series będzie starcie pomiędzy drużyną H2K, a SK Gaming. Zawodnikom z H2K jak na razie nie idzie najgorzej, niektóre zespoły na pewno chciałyby być w takiej sytuacji jak oni. Ich przeciwnicy, czyli SK Gaming, podobnie jak Fnatic nie przegrało jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie, więc może być ciężko. W następnym meczu zobaczymy aktualnego lidera rozgrywek, wspomniane wcześniej Fnatic. Oczywiście, lidera dzielącego swój fotel z SK Gaming! Bora „YellOwStaR” Kim wraz z kolegami zmierzy się z Unicorns of Love. W przed ostatnim meczu pierwszego dnia zobaczymy pojedynek pomiędzy Roccat, a GIANTS. W drugiej kolejce obie drużyny zanotowały po dwie porażki.

DZIEŃ 2:

lcs-week3-day2
LCS EU

Drugi dzień rozpoczniemy pojedynkiem pomiędzy Fnatic, a GIANTS. Takiego startu po tylu zmianach we Fnatic mało kto się spodziewał. Jak na razie tylko gracze Fnatic widnieją w zestawieniu najlepszych zawodników poszczególnych kolejek. W pierwszej królował wspominany już wyżej Bora „YellOwStaR” Kim, natomiast w drugiej przybyły prosto z Korei – Kim „Reignover” Ui-ji. Drugie spotkanie to batalia Gambit Gaming z H2K. Jak na razie Sebastian „niQ” Robak z Gambit nie zasmakował jeszcze wygranej w sezonie wiosennym League of Legends Championship Series. Roccat w swoim drugim meczu w tej kolejce podejmie dobrze nam znane Meet Your Makers. Obie ekipy mają taki sam bilans wygranych/przegranych. Na kogo korzyść to się zmieni? Bardzo mocnym akcentem zakończymy piątkowe rozgrywki. W ostatnim spotkaniu zobaczymy arcyciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Elements, a SK Gaming. Oba zespoły znajdują się w ścisłej czołówce wiosennego sezonu LCS EU.

 Jak na razie sytuacja w tabeli wygląda następująco: Fnatic oraz SK Gaming dzielą pierwsze miejsce między sobą, na trzeciej lokacie widzimy Elements. Czwarta pozycja należy do GIANTS Gaming, H2K Gaming oraz Unicorns of Love. Jeszcze niżej, bo na siódmym miejscu znajdziemy Copenhagen Wolves, Team ROCCAT oraz MeetYourMakers. Całą stawkę zamyka drużyna Gambit Gaming.

eu league of legends, Europejskie rozgrywki LCS, Europejskie rozgrywki Lol, LCS, LCS EU, lol esport, LoL Esports
Author Bartek
Published
Categories e-sport LCS LCS EU
Views 277

Comments (1)

  • Rafał Mrozowicz
    4 lutego 2015 at 09:36
    Fajnie że są newsy i widać że staracie się coś robić - tak trzymać. Moim skromnym zdaniem natomiast, było by super, gdyby zamiast tych cienkich newsów zapowiadających kolejny lcs week, w których nie ma żadnych informacji poza tym kto z kim bedzie sie mierzył i jaki ma bilans W-L, był news z podsumowaniem ubiegłego tygodnia. Tabelkę można sobie sprawdzić w 5min, ale informacje kto był MVP w meczach a kto grał poniżej oczekiwań, czy były jakieś niespodzianki, jakieś niestandardowe picki, jakiś replay z najlepszego playsa albo faila albo po 3 akcje. Fajnie było by coś takiego poczytać przy kawce. Oczywiście to tylko moje zdanie, no offence.

Comments are closed.

Aktualna rotacja