Krepo w Elements! - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Mitch „Krepo” Voorspoels nowym supportem europejskiej drużyny Elements.

Europejska drużyna Elements od początku wiosennego splitu spisuje się poniżej oczekiwań i zawodnicy szukają złotego środka. W celu poprawienia wyników drużyna wymienia kolejnych zawodników, tym razem padło na niemieckiego supporta Patricka”Nypha” Funke. Zastąpi go można rzec weteran sceny, belgijski zawodnik Krepo. Belg grał zarówno w europejskim jak i amerykańskim LCS, wystąpił również na mistrzostwach świata sezonu drugiego z drużyną CLG.eu, której członkiem był obecny kapitan Elementsów Froggen.

Organizacja uznała, że Krepo lepiej współpracuje z ich obecnym ADC, uznawanym za jednego z najlepszych europejskich strzelców Rekklesem, a także lepiej pasuje do jego stylu gry.

Mitch twierdzi jednak, że nie uważa gry Nypha za główne źródło problemów drużyny, ani żeby on sam był ich rozwiązaniem. Ustępujący z pozycji Niemiec pozostaje jednak w drużynie jako jeden z trenerów.

Obecny skład Elements:

Germany Kevin „kev1n” Rubiszewski – Top Lane
Netherlands Ilyas “Shook” Hartsema – Jungle
Denmark Henrik “Froggen” Hansen – Mid Lane
Sweden Martin “Rekkles” Larsson – AD Carry
Belgium Mitch “Krepo” Voorspoels – Support

To już trzecia zmiana europejskiego mistrza poprzedniego sezonu w tym splicie. Po Rekklesie i kev1nie do drużyny dołącza Krepo.
Czy to pomoże drużynie Elements wrócić na szczyt? Komentujcie!
Elements, Krepo, LCS EU, LeagueofLegends.com, Nyph
Author Goły
Published
Views 563

Aktualna rotacja