Kogo następnego odkurzy Riot? - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Po ogłoszeniu ostatniego reworku, którego bohaterem był Warwick, Riot ogłosił nad jakimi zmianami pracuje w dalszej kolejności.

Po dużych zmianach dotyczących magów i zabójców, twórcy w następnej kolejności zajmą się klasą tanków. Szczególna uwaga zostanie skupiona na grupie postaci, których roboczo nazwano Awangardą (Vanguards). Chodzi to inicjujących tanków, wbijających się w zespół przeciwnika i nakładających na nich mocną kontrolę tłumu (hard CC). Developerzy zauważyli, że grupa ta wymaga zróżnicowania. W tej chwili większość z postaci należących do tej grupy można porównać do różnych wersji Ammumu/Maokai/Malphite jeśli chodzi o mechanikę. Zmiany mają polegać na zróżnicowaniu stylów gry ale niekoniecznie mechanika zostanie zmieniona w każdym przypadku. Gracze mają mieć poczucie, że im więcej grają daną postacią, tym lepsza jest ich gra. Ma to zapobiec również „jedynej słusznej” drodze rozwoju postaci gry (np. jak najwięcej zdrowia i pancerza). Dużą rolę w tym mają odgrywać nowe specjalizacje. Twórcy gry również przyjrzą się przedmiotom dedykowanym tej grupie. Najwięcej korzyści mają mieć z nich właśnie tanki, pozostali… już niekoniecznie. W tej chwili wybierane są postacie które będą zaliczone do Awangardy i które będą objęte zmianami.

W przypadku reworku postaci, Riot Games posiada 2 grupy, zajmujące się tylko i wyłącznie pracą nad odkurzeniem zapomnianych postaci. Są to Team Alpha i Team Bravo. Pierwsza z nich pracuje obecnie nad Galio i jego rework zbliża się dużymi krokami. Następną postacią nad którą będzie pracowała grupa jest Evelynn. Ma ona pozostać zabójcą (którą jest) a nie postacią atakującą pod wieżą (którą się stała). Evelynn ma dostać więcej punktów życia, a używanie umiejętności ma przynosić… więcej satysfakcji. Modliszka ma mieć również ograniczone możliwości nękania przeciwnika we wczesnej fazie gry. Wszystkich fanów tej postaci ucieszy to że Riot nie zamierza zabierać jej niewidzialności, jednak ma mieć ona inne znaczenie w sposobie grania. Poznamy również historię Evelynn i dowiemy się skąd pochodzi.

Team Bravo, odpowiedzialny za ostatni rework Warwicka, pracuje obecnie nad… Urgotem. O zmianach tej postaci można było usłyszeć już dawno, lecz jego wyjątkowa mechanika gry utrudnia sprawę? Bo kim tak naprawdę jest Urgot? Strzelcem uzbrojonym w miecz? Tankiem wpadającym w drużynę przeciwną? Developerzy na szczęście obrali ścieżkę którą zaczęli po prostu podążać. Niektóre z umiejętności pozostaną a inne znikną. Szczegółów jednak ciągle brak.

Reav3, zdradził również które postacie mają najwyższy priorytet w kolejnych zmianach. Są to: Akali, Cho’Gath, Dr. Mundo, Irelia, Kayle i Morgana (w końcu to siostry!), Mordekaiser, Nunu, Rammus, Shaco, Swain, Volibear, Xin Zhao, Pantheon.

evelynn, tank, Urgot, Warwick
Author JackJiggler
Published
Categories rework
Views 3554

Comments

Leave a Reply

No Comments ;(

Aktualna rotacja