Gdzie i jak oglądać LCS'y ? - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

LCS-2014-5-of-31-622x415

Jest wiele sposobów na to, żeby obejrzeć zbliżające się rozgrywki „Lcs summer”, a mowa tutaj o komputerach, tabletach, smartphone, a nawet konsolach do gier. Jak można zauważyć technika idzie naprzód. Rozgrywki będzie można oglądać od czwartku do niedzieli przez następne dziewięć tygodni, co daję nam dużą ilość rozgrywki i niezapomnianych emocji.
Przejdźmy teraz do sedna, a dokładniej postaram się wam opisać w jaki sposób można obejrzeć zbliżające się rozgrywki na danej platformie.

Komputer PC

Najprostsza opcja, na której możemy włączyć upragniony mecz. W tym celu wystarczy udać się na http://watch.na.lolesports.com/en_US. Na tej stronie mamy wszystko co potrzebne. Możemy wybrać daną usługę, czyli Azubu, Youtube, Twitch, a także język w którym chcemy usłyszeć komentatorów. Podstawowym językiem tutaj jest oczywiście angielski, ale znajdą się także inne. Na amerykańskich LCS (NA LCS) jest nadawany język angielski, hiszpański, portugalski, rosyjski, niemiecki, francuski i koreański. Natomiast na Europejskich LCS (UE LCS) nadawany jest w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim, polskim, greckim, włoskim i koreańskim.

Można oczywiście oglądać LCS’y bezpośrednio z podanych wyżej serwisów.

Smartphone

Aby obejrzeć Lcs’y na naszym smartphonie w dowolnym miejscu, wystarczy pobrać aplikację Twitch, a następnie wyszukać kanał Riot Games. Aplikacja ta jest dostępna zarówno na systemach Android jak i Windows.

Xbox 360 i Xbox One

Jeżeli posiadasz jedną z konsoli Microsoftu, oglądanie Lcs’ów jest dosyć proste. Wystarczy pobrać aplikację twitch z Xbox Live Maketplace i zainstalować. Następnie wystarczy odszukać kanał Riot Games i cieszyć się oglądaniem.

Wii U

Najnowsza konsola od Nintendo nie posiada niestety aplikacji Twitch, lecz to nie stwarza nam problemu. Wystarczy wpisać we wbudowanej przeglądarce twitch.tv/riotgames.

ROKU

Twitch dodał swoją aplikację dla marki ROKU, co daję nam łatwy dostęp do oglądania. Wystarczy włączyć naszą aplikację i wyszukać kanał Riot Games.

Apple TV

Tutaj oglądanie jest nieco skomplikowane. Twitch nie ma aplikacji dla Apple TV, więc trzeba się trochę wykazać i pokombinować. Aby nasz stream wyświetlił się na ekranie telewizora, musisz podłączyć urządzenie na którym będzie leciał stream, może być to iPad, iPhone lub Mac. Odpalamy nasz stream na wybranym urządzeniu następnie klikamy ikonę AirPlay. Musimy być pewni, że ekrany są dublowane. Po tym wszystkim nasz upragniony stream powinien się automatycznie załadować na ekranie.

W studiu

Jeśli masz dostęp do takich miast jak Santa Monica w Kalifornii czy do Berlina w Niemczech to nie trać czasu. Kupuj bilet i dołącz do oglądania LCS summer 2015 na żywo wraz ze znajomymi i innymi ludźmi znajdującymi się w studiu.

 

 

Forum : http://www.leagueoflegends.pl/forum/topic/57066-gdzie-i-jak-ogl%C4%85da%C4%87-lcsy/
Źródło : http://na.lolesports.com/articles/how-watch-lcs
azubu, Gdzie i jak oglądać LCS'y ?, gra league of legends, LCS, LeagueofLegends.pl, stream, Twitch, youtube

Aktualna rotacja