Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Zuvvo

rowerowanie

10 postów w tym temacie

Dzień dobry. Czy może ktoś z tego wyludnionego forum pedałuje? Jeśli ktoś jest z lubelszczyzny, to zapraszam na trasy. Mogą być spokojne wycieczki jak i trochę szybsze jazdy (powyżej 25km/h). Sam mieszkam 25km na wschód od Lublina.

Sam jeżdżę czymś takim:

http://image.ceneo.pl/data/products/32594250/i-giant-roam-4-2015.jpg?=e990e

+ błotniki, bagażnik, opony szosowe, bo po szosie lubię dłuższe trasy

W planach na najbliższe dni granica ukraińska (coś koło 120km), a potem Kraków przez Kielce.

Pozdrawiam rowerzystów. ;]

1

Ja, ale calkiem inny rejon polski i nie lubie dlugich wycieczek, tylko jakies jazdy i zjazdy w gorkach i po lasach :) Mam cos takiego:

dbnnzq.jpg

Edytowano przez apolios
0

Przestałem pedałować, gdy jako berbeć na wycieczce rowerowej chciałem dogonić resztę i przygazowałem na zakręcie.

Od tamtej pory z fizyką i siłą odśrodkową też nie chce mieć nic wspólnego ; ]]]

Dobrze że na tym świat sportu się nie kończy.

0

No raczej nie, chociaż nie wiadomo gdzie mnie wywieje kiedyś. ;p Fajne rowerki.

1

Ty zuwo juz sie wystarczajaco napedalowales razem z ojcem w sypialni, powinno ci wystarczyc.

0

Ja z checia dolacze, ale na hulajnodze jezeli to nie problem, tutaj zdjecie pogladowe:

hulajnoga.jpg

0

Też poluję na jakiś rower, tyle tylko że typowo miejski. Do pracy, na zakupy itd.

0

Pytanie czy to ma być nowy czy używany rower. Kwestią otwartą pozostaje więc budżet na ten cel. Kolejna sprawa, to Twoja wysokość, jaką ramę preferujesz, czy ma być kosz, przerzutki itd.

Akurat jeszcze nie rozpoczął się sezon rowerowy więc można trafić na niezłe przeceny. Ale należałoby się śpieszyć, bo wkrótce się to zmieni. Polecam więc zainteresować się https://www.centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie-city/

Mają tam rowery takich marek jak Unity, Electra, Burghardt czy Romety i Kross. Krótko mówiąc w jednym miejscu można porównać wielu producentów.

0

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0