Krazas

Krazas AMA

41 postów w tym temacie

W SQL oba shouty mają dokładnie ten sam czas wysłania co do sekund' date=' więc dalej nie dostanie Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać bana :) [/quote']

Ale Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać przyznał się do tego w swoim ama.

0

co sądzisz o karze śmierci, aborcji, eutanazji?

czy uważasz, że marihuana powinna być legalna w Polsce?

0

W jaki sposób staracie się usprawnić technikalię strony portalu?

Czy będą planowane jakieś sponsoringi i współprace z różnymi firmami, stronami...?

0

Kiedy weźmiesz mnie na sr i wycarrujesz gre szefie? :3:

Jak mi podasz nicki' date=' to możemy zagrać przy najbliższej okazji :D

czy mogę założyć własne ama?

Nie :D

co sądzisz o karze śmierci' date=' aborcji, eutanazji?

czy uważasz, że marihuana powinna być legalna w Polsce?

[/quote']

Najtrudniejsze tematy w tym kraju, a więc tak. Już dawno udowodniono, że kara śmierci nie działa odstraszająco, więc czy jest sens jej stosowania. Moim zdaniem tak średnio, bardziej jest to kwestia jakiegoś poczucia sprawiedliwości dla rodziny osoby, która została zamordowana itd., ale tak jak wspomniałem, nie powstrzyma to innych przed popełnianiem przestępstw. Już bardziej niż za karą śmierci, jestem za obowiązkiem pracy dla skazanych, sądzę, że byłoby z tego więcej pożytku niż z ich zabijania, poza tym zapracowaliby na swoje utrzymanie, a nie, że teraz mają wakacje.

Co do aborcji, uważam, że w takiej formie jak jest teraz prawnie usankcjonowana powinna dalej pozostać i się z nią zgadzam. Złagodzenie prawa moim zdaniem pozwoliłoby na zbyt duże nadużycia, natomiast zbyt restrykcyjne podejście do aborcji mogłoby być krzywdzące dla ofiar gwałtu, czy rodziców, którzy mogą zdecydować czy chcą wychować dziecko, które przyjdzie na świat z ciężką chorobą. Dlatego moim zdaniem, jest dobrze jak jest, nic nie zmieniajmy.

Na temat eutanazji jest mi się najtrudniej wypowiedzieć, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale wydaje mi się, że dobrze skonstruowane prawo do eutanazji w mojej opinii nie jest niczym strasznym. Ciężko mi wejść w skórę takiej osoby, która z prawa do eutanazji chciałaby skorzystać, ale potrafię zrozumieć, że jeżeli doczesne życie sprawia im ból i rzeczywiście nie ma już dla nich ratunku, a decyzją o tym podejmą świadomie to pozwólmy się im pożegnać ze światem na ich warunkach. Większym problemem może być eutanazja osób, które nie są w stanie samodzielnie i świadomie myśleć, a taką decyzję podjąć musiałaby rodzina, tu mam pewne wątpliwości czy są w stanie realnie ocenić stan bliskiego, żeby z jednej strony ulżyć mu w cierpieniu, a z drugiej nie wykorzystać zbytnio możliwości do osiągnięcia własnych celów i korzyści.

Legalna marihuana bez wątpienia byłaby ogromnym zastrzykiem gotówki dla dziurawego budżetu w Polsce, czy powinna być legalna, szczerze jest mi to obojętne, bo sam nie korzystam, więc nie jestem jakimś fanatykiem, że musi być zalegalizowana etc. Prawda jest taka, że kto chce to i tak będzie miał dostęp do marihuany i będzie jej używał, więc skoro z ekonomicznego punktu widzenia może to podreperować budżet, dlaczego nie. Osobiście nie miałbym wtedy i tak zamiaru z tego korzystać, ale inni pewnie się ucieszą :)

W jaki sposób staracie się usprawnić technikalię strony portalu?

Czy będą planowane jakieś sponsoringi i współprace z różnymi firmami' date=' stronami...?

[/quote']

Rozważając zmianę skryptu na jakim oparta jest strona główna i forum, praktycznie mamy już sporo dogadane, trzeba tylko domknąć sprawę.

Tak będą planowane, ale tak jak pisałem, wpierw zmiany techniczne, potem poszerzanie współpracy.

0

Czemu lubisz lmq? Co sądzisz o aktualnych wynikach all star poszczególnych regionów? korea gpl chiny Caomet 1 a GGoing drugi

0

Czemu lubisz lmq? Co sądzisz o aktualnych wynikach all star poszczególnych regionów? korea gpl chiny Caomet 1 a GGoing drugi

Lubię LMQ bo są zabawni i do tego naprawdę dobrze grają w LoLa, a Vasilli ze swoim Lomocatem jest OP :D Ogólnie przypadła mi koncepcja sprowadzenia takiego teamu do NA i stworzenia drużyny, która obok wyników nastawiać się będzie na interakcję z fanami :) LOMO Staniak!

Co do wyników All-Star

Europa i Stany chyba zapominają na czym polega ten cały All-Star challenge, bo wybierane są osoby, które w ewentualnej walce regionów sprawdziłyby się najlepiej, a takimi bez wątpienia są Peke, Rekkles i Diamond dla EU i Bjergsen, Meteos i Doublelift dla NA. Jestem też pod wrażeniem fanbase'u jaki posiada w Europie Rekkles : o

Korea tez bez zaskoczenia. Madlife jest ich takim pupilkiem eksportowym, więc raczej nie ma się co dziwić, że prowadzi w klasyfikacji. To samo z Shy'em, głównie to zasługa jeszcze czasów MiG i Azubu, gdzie Korea poza nimi nie miała żadnego konkretnego przedstawiciela. InSec też cieszy się dużą popularnością, zreszta już na poprzednim turnieju udwodnił, że jego wybór nie był błędem (All-Star Shanghai 2013 spopularyzował inSeca :P). Poza tym, każdy z nich był rok wcześniejw drużynie Korea Champions, więc jak widać sympatie Korków nie bardzo się zmieniły :) Pamiętajmy też, że nie ma graczy SKT T1 K, bo oni reprezentować będą region.

Chiny w sumie też bez zaskoczeń. Caomei w Chinach ma trochę status Boga, ludzie na YoloQ potrafili wychodzić z gry, żeby nie musieć na niego grać albo dać mu free wina. Caomei imo ma jeden z największych wpływów na graczy na świecie. GGoing też bardzo dobry i solidny top laner (nie taki jak Flame :P), ale jego wybór nie jest zaskcozeniem, szczególnie po wynikach czy to z mistrzostw świata s3 czy regionalnych rozgrywek LPL 2014 (OMG jest pierwsze). Wx w sezonie 2 był uwazany za najlepszego mechanicznie gracza LoLa na świecie, wydaje mi się, że nie wiele się zmieniło w tym względzie, to jego miejsce w czołowej trójce jest zasłużone.

GPL też nie ma zaskoczenia, ponieważ Wietnam jest znacznie większy od Tajwanu, a od kiedy trójka na All Star nie ma wielkiego wpływu na całą drużynę, więc głosy na QTV i Archiego nie dziwią. Natomiast zdecydwanie zasłguje na miejsce w tej trójce Bebe, szczególnie po tym jak poprowadził TPA do zwycięstwa w finale GPL 2014 Srping.

0

Czemu AMA są tak rzadko używane przez użytkowników?

0

Widocznie nie mają żadnych pytań

0

Jeśli jestem świeżym graczem rankedów i gram placementy (to 10 gier) to gdzie mnie wyrzuci jeśli wygram 5 meczy, a gdzie jeśli wygram 4 mecze?

0