Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cassiopeia mechanics

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 daniel991

daniel991
  • Użytkownik
  • 288 postów

Napisano 11 February 2014 - 09:47

Siema mam pytanie jak to jest z tym Q E

1. Czy ryial aplikuje 35% slowa czy 15%? (na Q)
2. Jeśli będę ciągle trafiał z Q to E będę mógł używać co 0.5 SEC?
3. Czy opłaca się robić cassio pod cdr? (DFG potek i grall)

I z tego co widze cassiopeia to najlepszy DPS z gry czemu nikt nią nie gra? Jedynie kayle ma prawo się z nią mierzyć
Duble kil: Darius
Triple kil: Darius
Kuadra kil: Koming son

#2 ZiomasZ

ZiomasZ
  • Użytkownik
  • 2023 postów

Napisano 11 February 2014 - 10:03

Na Q 15%
Na Q normalnie masz CD, jednak jak cel jest otruty to CD E ma 0.5 sekundy przez czas trwania trutki.

#3 daniel991

daniel991
  • Użytkownik
  • 288 postów

Napisano 11 February 2014 - 10:04

TO CZEMU NIKT NIĄ NIE GRA :D :D Przecież ona nie ma CD nie dość że trutka ma cd 3 sec to trwa ona tyle samo to znaczy że ona nie ma cd'ków

Ale E aplikuje 35% slowa tak?

#4 MrRamnus

MrRamnus
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 11 February 2014 - 10:15

Bo opiera się na skill shotach, nie ma escape w postaci dasha tylko slowa ma problemy z obecnymi miderami i opiera się na dps a nie nuke q w czasach gdy tyle asasynów to Cass może nie zdążyć. zadać swego dps. No i oczywiście. topka nią nie gra.

#5 soundchaserka

soundchaserka
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 11 February 2014 - 10:27

Jedyne cassiopeie co teraz widze to tylko na BoLu bo nie większość nie trafia skillshotami a trafianie q jest konieczne.

#6 Bayonetta

Bayonetta
  • Użytkownik
  • 1245 postów

Napisano 11 February 2014 - 11:23

TO CZEMU NIKT NIĄ NIE GRA :D :D Przecież ona nie ma CD nie dość że trutka ma cd 3 sec to trwa ona tyle samo to znaczy że ona nie ma cd'ków

brak escape ; Niby jest ult ale na 2-3 postacie nie da rady się obronić ; Dobra cassio i tak coś ugra ( w sumie jak kazdy z wymasterowana postacia ) ;

masz 0.5s CD dopiero jak doleci pocisk ; wiec im blizej tym czesciej ( w zatruty cel oczywiscie - trutka teamo i singeda tez sie liczy ) = najszybszy baron i smok :3 ;

Doty aplikuja 15% slowa ; single target 30 % ;
Spoiler

"Buffowanie jednego prowadzi do buffowania wszystkiego wokół. Nerfy wprowadzają ład i porządek. Nerf dobrem ogółu."
~ RIOT

#7 Draciel

Draciel
  • Użytkownik
  • 2190 postów

Napisano 11 February 2014 - 11:28

cassiopeia jest mocna postacia, ale teraz dominuja champy typu (mam wyjebongo ide sobie przez wszystkich ubic adc/apc) wiec nie ma lekkiego zycia bez escape mechanizmu. Bardzo podatna na ganki.
Dołączona grafika
"Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ"
[i]♪ Turrets, Missles, Lasers, Makes Me, Larger, Smarter, Better, Donger. ♪[/i]

#8 micha93

micha93
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 11 February 2014 - 11:33

Jedyne cassiopeie co teraz widze to tylko na BoLu bo nie większość nie trafia skillshotami a trafianie q jest konieczne.

jak juz wspomniales o bol-u to prosze przykłady
http://www.lolking.n...tches/756711736 -w dodatku polaczek Kappa

http://www.lolking.n...r/eune/35438543 kolejny Keepo i tak tylko wklejac wklejac Kappa

#9 Rozkurvitov

Rozkurvitov
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 11 February 2014 - 14:28

http://www.lolking.n...r/eune/35438543 kolejny Keepo i tak tylko wklejac wklejac Kappa

Tutaj cie rozczaruję to są boty, jest teraz 5 osób mniej więcej na challengerze i d1 który graja tylko casio, z botem jest niesamowita :) ale do czasu perma bana :)
Dołączona grafika

like it,

#10 daniel991

daniel991
  • Użytkownik
  • 288 postów

Napisano 11 February 2014 - 14:55

Tutaj cie rozczaruję to są boty, jest teraz 5 osób mniej więcej na challengerze i d1 który graja tylko casio, z botem jest niesamowita :) ale do czasu perma bana :)

Zmartwię cie, riot nie banuje za hacki typu BoL nie wiem czemu :C

#11 Sycho Vys

Sycho Vys
  • Użytkownik
  • 727 postów

Napisano 11 February 2014 - 15:16

Zalosne, nie ogarniam co taki typ używający BoLa chce osiągnąć?
Wbije diament, może nawet challengera, i co potem? Zostanie na tym challengerze bo niczego nie ugra, rozumiem gdyby boostował i zarabiał na tym pieniądze, ale tak na main koncie jeszcze z ryzykiem bana to moim zdaniem glupota.

#12 rafi81

rafi81
  • Użytkownik
  • 2475 postów

Napisano 11 February 2014 - 15:24

Od dziś będę banował Cassio :]

#13 Funky

Funky
  • Użytkownik
  • 888 postów

Napisano 11 February 2014 - 15:57

Casio jest mocna, tylko wyszła z mody. Boby widzą że prawie nikt nią nie gra więc zakładają że jest słaba, i koło się zamyka.

#14 pullme

pullme
  • Użytkownik
  • 692 postów

Napisano 11 February 2014 - 16:03

Jeśli pisząc BoL chodzi wam o cass script/leaguebots to nie tylko do niej są ;] Jest do wieeeeelu innych hero

#15 kamillo112

kamillo112
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 11 February 2014 - 17:22

Bo Riot nie ma jak tego udowodnić, bo tak naprawde bol to nie hack bo nie daje ci czegoś czego sam nie mozesz zrobić tylko bot który wykonuje za ciebie perfekcyjne combo co do milisekundy.
Chodź słyszałem że ja kupisz sobei Vip'a do bol'a to są tam lepsze skrypty pod cass które używają expolitów dzięki którym stacki pasywki nakładają się teź gdy atakujesz autoatakami, albo inny expolit np. castowanie "e" gdy stoi się tyłem do postaci.
[IMG]http://broukej.cz/lol-signatures/Kamillo112_eune_53_6_logo.png[/IMG]

"Drzewa rosną w lesie"

cyt. "Seledynowe spodnie"

#16 Bayonetta

Bayonetta
  • Użytkownik
  • 1245 postów

Napisano 11 February 2014 - 17:48

Jeśli pisząc BoL chodzi wam o cass script/leaguebots to nie tylko do niej są ;] Jest do wieeeeelu innych hero

Pewnie LB i combo w 0.5s ....
Spoiler

"Buffowanie jednego prowadzi do buffowania wszystkiego wokół. Nerfy wprowadzają ład i porządek. Nerf dobrem ogółu."
~ RIOT

#17 Mafieusz

Mafieusz
  • Użytkownik
  • 585 postów

Napisano 11 February 2014 - 18:32

Burn Yellow i Stoprunningimfat - polecam graczy, wcale nie botery Kappa

Cd są ważne na cassio. Imo graal + blue pot

#18 Rozkurvitov

Rozkurvitov
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 15 February 2014 - 02:58

[quote='daniel991' pid='2046411' dateline='1392126916']
[quote='Rozkurvitov' pid='2046389' dateline='1392125307']
[quote='micha93' pid='2046261' dateline='1392114830']
[quote='soundchaserka' pid='2046219' dateline='1392110850']
[/quote]

[/quote]

[/quote]

[/quote]

zmartwię Cię banują, ale zaczeli od wyższych lig, tylko robią to po cichu a konta od razu usunięte, pozdrawiam :)
Dołączona grafika

like it,

#19 Votre Reine

Votre Reine
  • Zbanowany
  • 149 postów

Napisano 17 February 2014 - 00:46

Tyle ze chyba w LoL nie ma żadnego kompletnie systemu anticheatowego i są zdani glownie na łaskę graczy. Jak widac Cassiopeie to ludzie minimum raportują po grze, ale tylko na niej to jest tak widoczna. Reszta z combosami na Leblanc, stealowaniem z ulti Blitza, ignite'ami, WQ na alistarze siedzi nietknięta.

Podobno jest nawet na graba Blitza ale wątpie zeby to działalo tak dobrze bo by musialo chyba ludziom w mózgach czytac. Ciekawe czy jest na dobijanie creepow - ale jak zrobili dobijanie z ulti Blitza to pewnie i to jest.

edytowanko: Ok google mowi ze jest na lasthit. Bez komentarza. Dobrze ze chociaz nie jest to jakieś popularne i ludzie sie chyba boja. Ale nie ma co chwalic dnia przed zachodem slonca bo cos czuje ze jescze będzie potop takich głupkow i Riot z tego nie wyjdzie przez rok. Jak z serwerami sie tak męczą... :'<
Lubię Rosję i Francję i USA i muzykę i kino. Ligę troszkę mniej ;-)

#20 YummyJellyTime

YummyJellyTime
  • Użytkownik
  • 2249 postów

Napisano 17 February 2014 - 00:57

Te boty są chore. Dziś grałem na syndre z tym. Ledwo wchodziłem w jej zasięg i wchodziło czyste combo od niej.
Dołączona grafika

#21 kamillo112

kamillo112
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 17 February 2014 - 15:39

Podobno jest nawet na graba Blitza ale wątpie zeby to działalo tak dobrze bo by musialo chyba ludziom w mózgach czytac

Bol dla darmowych użytkoników ze skillshootów trafia słabo/przeciętnie.
Ale jak kupisz sobie Vip'a to na nim trfainie skillshootami naprawdę jest na wyskoim poziome

A co do nowinek odnośnie możliwosći bola to jest tego dużo więcej niż w/w auto lasthit , combo na postacie.
Są jeszcze skrpty które unikają ci skillshootów ( prawie zawsze znajdą jakiś martwy punkt dzięki któremu ominiesz jakiegoś skilla) tu macie przykład:

"Drzewa rosną w lesie"

#22 Evil Dead

Evil Dead
  • Użytkownik
  • 3965 postów

Napisano 17 February 2014 - 21:05

Jezu i po kiego udostępniasz linki do czegokolwiek związanego z tym shitem

#23 devilmannek

devilmannek
  • Użytkownik
  • 578 postów

Napisano 17 February 2014 - 21:14

Teraz już wiem czemu bjergsen tak kosi syndrą Kappa

#24 Boiled Sweet

Boiled Sweet
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 17 February 2014 - 23:07

Z bolem niestety nie wygracie drodzy forumowicze. Widziałem u kumpla jak to działa... W wersji free jest tak sobie, gowniane skrypty i rzadko kiedy coś się dobrego trafi, lecz z vipem sieje pogrom... Dobrze, że łatwo poznać, kiedy ktoś używa cheata. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, jak ktoś non stop omija twoje skollshoty, bądź w przypadku sivir używa na sobie shielda kiedy próbujesz ja zaatakować skillem....

#25 kamillo112

kamillo112
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 18 February 2014 - 15:58

Dobrze, że łatwo poznać, kiedy ktoś używa cheata. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, jak ktoś non stop omija twoje skollshoty, bądź w przypadku sivir używa na sobie shielda kiedy próbujesz ja zaatakować skillem....

LOL to tak nie działa, to są tylko domysły a nie sposób by na 100% wykryć czy osoba przeciwko której gramy używa bol'a (są wyjątki). Bo np. dając ten przykał z bańką sivir to ta osoba może ją po prostuj mainuje ale po porstu jest dobra i dlatego wie w którym momęcie użyć tego skila aby zablokować wrogąumiejętność.

"Drzewa rosną w lesie"

#26 Lamuś

Lamuś
  • Użytkownik
  • 1409 postów

Napisano 18 February 2014 - 17:04

Zagrajcie sobie na Yasuo z bolem, good luck bez have fun
Dołączona grafika

#27 Funky

Funky
  • Użytkownik
  • 888 postów

Napisano 18 February 2014 - 20:05

Bo np. dając ten przykał z bańką sivir to ta osoba może ją po prostuj mainuje ale po porstu jest dobra i dlatego wie w którym momęcie użyć tego skila aby zablokować wrogąumiejętność.

Nom, bo od mainowania Sivir będziesz miał refleks niczym rycerz Jedi i będziesz blokowac umiejętności rzucane z melee range.

#28 kamillo112

kamillo112
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 18 February 2014 - 20:40

Nom, bo od mainowania Sivir będziesz miał refleks niczym rycerz Jedi i będziesz blokowac umiejętności rzucane z melee range.

LOL to trzeba uważać żeby nie grać ponad przeciętnie i od czasu do czasu specjanie wchodzić w skillshooty przeciwników żeby przypadkiem nie pomyśleli sobie że grasz na bol'u (bo przecież niemożliwe jest to że ktos po prostu gra lepiej, to na 100% musi być bol)

"Drzewa rosną w lesie"

#29 Funky

Funky
  • Użytkownik
  • 888 postów

Napisano 19 February 2014 - 00:57

LOL to trzeba uważać żeby nie grać ponad przeciętnie i od czasu do czasu specjanie wchodzić w skillshooty przeciwników żeby przypadkiem nie pomyśleli sobie że grasz na bol'u (bo przecież niemożliwe jest to że ktos po prostu gra lepiej, to na 100% musi być bol)

Nom, trzeba naprawdę mocno uważać żeby przypadkiem nie przekroczyć fizycznej granicy refleksu. Wystarczy chwila nieuwagi.

#30 CeEmBe

CeEmBe
  • Użytkownik
  • 2029 postów

Napisano 19 February 2014 - 09:45

Ja tam jeszcze nikogo na bocie nie spotkałem, serio to tak powszechny problem?

Masz tak perfidny ton głosy jak jakiś skretyniały gimbus.

Wygrał

#31 Jigsaw

Jigsaw
  • Użytkownik
  • 1271 postów

Napisano 19 February 2014 - 10:47

Myślę, że na wyższym poziomie takie boty to nie jest jakieś niespotykane zjawisko. W końcu cheaterzy nie siedzą w hołdzie.

#32 It Ends Here

It Ends Here
  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 19 February 2014 - 11:06

Idzie rozpoznać ,że ktoś ciśnie na Bolu, akurat jednej sytuacji nie zapomnę jak grałem Ori na Cass burn jeloła ,gdy go zultowałem - typ walnął tak nieprawdopodobnego flasha, ułamek przed detonacją + cały czas walił dps z q+e,eeeeeeeeeeee. Chory bot. I chorzy ludzie którzy chcą wbijać dywizje takimi środkami. "
LOL to trzeba uważać żeby nie grać ponad przeciętnie i od czasu do czasu specjanie wchodzić w skillshooty przeciwników" - tak jak powiedziałem imo idzie łatwo rozpoznać po kilku sytuacjach czy ktoś na tym śmiesznym bolu gra chociaż dodam ,że raz miałem sytuację gdy grałem rankeda na euw Cass vs Riven ,gdzie zaczęła qq że niby sam gram na bolu po tym jak ją ścisnąłem. Strach grać teraz taką Cass bo zaraz wyjdzie że grasz na skryptach jak zrobisz jakieś playsy.

#33 kamillo112

kamillo112
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 19 February 2014 - 16:41

Nom, trzeba naprawdę mocno uważać żeby przypadkiem nie przekroczyć fizycznej granicy refleksu. Wystarczy chwila nieuwagi.

Koreańce z siedmioma palacami u jednej ręki Cię pozdrawiają.

"Drzewa rosną w lesie"

#34 Cytrus94

Cytrus94
  • Użytkownik
  • 1187 postów

Napisano 19 February 2014 - 16:48

brak escape ; Niby jest ult ale na 2-3 postacie nie da rady się obronić ; Dobra cassio i tak coś ugra ( w sumie jak kazdy z wymasterowana postacia ) ;

masz 0.5s CD dopiero jak doleci pocisk ; wiec im blizej tym czesciej ( w zatruty cel oczywiscie - trutka teamo i singeda tez sie liczy ) = najszybszy baron i smok :3 ;

Doty aplikuja 15% slowa ; single target 30 % ;

Karthus się śmieje, że Cassio robi najszybciej barona ;x, na east spotkałem kilku ludzi z bolem, głównie grali Syndrą i w sumie 0,5-1 sec w jej rangu i mnie nie było. I od pewnego czasu (spotkałem gościa z 3 razy), grał tylko alistarem i zawsze, ale to ZAWSZE blokował każdego skillshota lecącego w adc i mnie to zastanawiało, czy czasem nie bot, więc jak macie możliwość potwierdźcie info.

#35 Votre Reine

Votre Reine
  • Zbanowany
  • 149 postów

Napisano 19 February 2014 - 17:20

Na EUNE jest juz blisko plagi, ale tydzien temu na normalu na EUW tez taka Cass mialam. Typek low elo, ogolnie widac ze nieogarniajacy gry ale zmissowal 3 q przez 20-25 minut gry, z czego jedno dzieki uzyciu przeze mnie flasha :/ W match history wczesniej tez mial dziwne mecze Cassiopeią i co najwazniejsze customa z kolegą 1v1 ;) Tragedia ale pewnie Frik nic z tym nie zrobi bo ta gra to trochę chyba jednak kupa w ladnym papierku..

#36 CeEmBe

CeEmBe
  • Użytkownik
  • 2029 postów

Napisano 19 February 2014 - 17:59

W końcu cheaterzy nie siedzą w hołdzie.

skądś muszą zaczynać :)

Na EUNE jest juz blisko plagi, ale tydzien temu na normalu na EUW tez taka Cass mialam. Typek low elo, ogolnie widac ze nieogarniajacy gry ale zmissowal 3 q przez 20-25 minut gry, z czego jedno dzieki uzyciu przeze mnie flasha :/ W match history wczesniej tez mial dziwne mecze Cassiopeią i co najwazniejsze customa z kolegą 1v1 ;) Tragedia ale pewnie Frik nic z tym nie zrobi bo ta gra to trochę chyba jednak kupa w ladnym papierku..

W sumie to byłem zaskoczony że gra ma tyle czasu a nie było dotąd żadnego dobrego bota... W końcu widać wpadli na pomysł i kolejna gra zacznie być botowiskiem... Szkoda.

Wygrał

#37 Kelebglin

Kelebglin
  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 19 February 2014 - 18:29

No ja też myślałem, że takich botów nie w lolu. Ale pomysł musieli wziąć od AI botów Riotu. Imho takie bole to powinny być właśnie na customach, żeby sobie potrenować

#38 Votre Reine

Votre Reine
  • Zbanowany
  • 149 postów

Napisano 19 February 2014 - 20:16

W sumie to byłem zaskoczony że gra ma tyle czasu a nie było dotąd żadnego dobrego bota... W końcu widać wpadli na pomysł i kolejna gra zacznie być botowiskiem... Szkoda.

BoL istnieje juz dlugi czas a przed nim były i inne sposoby. Jak chociazby darius z różdzką Viktora albo 0 cd na flashu. Oszusty zawsze znajdą sposob...

#39 ConfidenTi

ConfidenTi
  • Użytkownik
  • 552 postów

Napisano 20 February 2014 - 08:40

Ciekawi mnie czy Riot podejmie radykalne metody zwalczanie tego.

#40 Liber71

Liber71
  • Użytkownik
  • 250 postów

Napisano 20 February 2014 - 08:53

Mam nadzieje że dojde do challangera na rosji Kappa

#41 kamillo112

kamillo112
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 20 February 2014 - 15:48

Ciekawi mnie czy Riot podejmie radykalne metody zwalczanie tego.

Dopóki Riot nie wgra jakiegos anti-cheat'a to Bol'owcy będą mogli sobie grać bezkarnie.

"Drzewa rosną w lesie"

#42 royel

royel
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 20 February 2014 - 15:58

Grałem przed chwilą rankeda enemy bot soraka i cassio bot , nie było szans wygrać chore że ludzie płacą aby zdobyć jakąś lige... smutne no nic.
Dołączona grafika

#43 YummyJellyTime

YummyJellyTime
  • Użytkownik
  • 2249 postów

Napisano 20 February 2014 - 16:15

A najgorsze w tym jest to, że teraz nawet jak ktoś gra dobrze, to od razu zarzuca mu się, że gra z botem. Sam tak mam, bo jak widzę, że syndra / cass trafia 100% swoich skill shotów, to coś jest z nią nie tak...
Dołączona grafika

#44 rafi81

rafi81
  • Użytkownik
  • 2475 postów

Napisano 20 February 2014 - 16:20

BoL istnieje juz dlugi czas a przed nim były i inne sposoby. Jak chociazby darius z różdzką Viktora albo 0 cd na flashu. Oszusty zawsze znajdą sposob...

Zero cd na flashu nie było przez program, ale przez błąd masterek.

O ile mi wiadomo.

#45 Votre Reine

Votre Reine
  • Zbanowany
  • 149 postów

Napisano 21 February 2014 - 20:58

Zero cd na flashu nie było przez program, ale przez błąd masterek.

O ile mi wiadomo.

A "inne sposoby" to o czym niby było? --'

#46 Nerwuss

Nerwuss
  • Użytkownik
  • 2543 postów

Napisano 22 February 2014 - 21:09

Co wy macie do dmg z R? przeciez on nie robi wcale mniej dmg od innych , dobrze rzucony dziala jak ult anki.

1.jpg

#47 CeEmBe

CeEmBe
  • Użytkownik
  • 2029 postów

Napisano 23 February 2014 - 13:38

Tylko że anka nie musi podejść aż tak blisko i wystarczy że ktoś odwróci się tyłem = bb stun

Cassio jest dobra jak ktoś ma bota albo jest botem i potrafi trafiać 90% skillshotów :D do tego ma 3 pary oczu z każdej strony i owarduje całą mapę, wtedy tak

No i jako kontra na Ryze ale co teraz go nie kontruje

Wygrał

#48 Pieczar

Pieczar
  • Użytkownik
  • 1665 postów

Napisano 23 February 2014 - 13:46

Tylko że anka nie musi podejść aż tak blisko i wystarczy że ktoś odwróci się tyłem = bb stun

Cassio jest dobra jak ktoś ma bota albo jest botem i potrafi trafiać 90% skillshotów :D do tego ma 3 pary oczu z każdej strony i owarduje całą mapę, wtedy tak

No i jako kontra na Ryze ale co teraz go nie kontruje

Urgot Kappa
Dołączona grafika

#49 TheMadOne

TheMadOne
  • Użytkownik
  • 813 postów

Napisano 02 March 2014 - 12:47

A co to za bot że piszę na czacie za ile zrespi się blue i red i dragon(czasy na siłę liczone)...spam tylko zostaje....

#50 Xivid

Xivid
  • Użytkownik
  • 267 postów

Napisano 02 March 2014 - 13:00

A co to za bot że piszę na czacie za ile zrespi się blue i red i dragon(czasy na siłę liczone)...spam tylko zostaje....

Też miałem takiego typka co bot mu pisze, że za 20s zrespi sie przeciwny blue/nasz za kazdym razem.

Polecane:leagueoflegends |planets3 | MyDisco.pl | LOL