Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plemiona.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fx Venúm

Fx Venúm
  • Użytkownik
  • 796 postów

Napisano 13 September 2013 - 14:33

Cześć

Zapraszam chętne osoby do gry w www.plemiona.pl

Stworzyłem z klasą plemię, rozwinęliśmy się co nieco.

REFLINK
Z reflinka rejestrujecie się, nie chodzi tu o bonus dla mnie, a o to, że będziemy blisko siebie, a nawet bardzo. Dostanę wiadomość i system automatycznie doda nas do znajomych.

Rozpoczęliśmy grę na świecie 74.
Serdecznie zapraszam.

Ps. Jak ktoś ma już konto, niech wyśle na pw nick, to zaproszę.

#2 Darude Lolistorm

Darude Lolistorm

Loli Hunter

• Użytkownik
  • 533 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 13 September 2013 - 15:01

Jak ktoś chce to śmiało zapraszać (:

M7s54qb.png

#3 Paku93

Paku93
  • Użytkownik
  • 639 postów

Napisano 19 September 2013 - 10:44

Ja rowniez zamierzam zaczac grac na s74 ale dopiero pod koniec wrzesnia, czyli za jakis tydzien, jak juz znajde sie na stale w akademiku ;)
Jakby ktos byl chcetny zaczynac w tym czasie i ma dostep do neta 24/7 i spora dyspozycyjnosc to mozmy sie ugadac na pw, na ten moment jest nas 3. Pasowqlo by wystartowac wmiare w tym samym czasie zeby nie byc do tylu w okolicy.
Dołączona grafika

#4 Intimissi

Intimissi
  • Użytkownik
  • 1817 postów

Napisano 19 September 2013 - 10:59

Siemanko, na ja bym też chętnie mógł coś pograć bo nie grałem już jakieś 3 lata a pamiętam jak na przełomie 2008/2009 kośiliśmy wszystkich w koło z 2 kumplami z klasy
Pewien użytkownik Reddit'a o prosach z EUNE

First they join EUNE, were the kurczak and malakas nation trains then in the art of flaming. Then once they achieve a rank , they send em to EUW.
Eune is probably 5 times more toxic than Euw is, speaking in my personal opinion.

Za nimi miejsce zajmuje każdemu znany i lubiany, Łukasz Imba Dusza. Kiedyś gracz, który aspirował o profesjonalizm teraz jest raczej streamerem celującym w fanbase o niskiej średniej wiekowej.

#5 Paku93

Paku93
  • Użytkownik
  • 639 postów

Napisano 24 September 2013 - 15:03

W poprzednim poście oczywiście pomyliłem świat, bowiem grać zamierzam na 76. Start planowany jest na piątek (27.09), jak by ktoś chciał pograć to niech odezwie się na priv.
Dołączona grafika

#6 ExploSivo

ExploSivo
  • Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 25 September 2013 - 18:37

A co wy na to, żeby zagrać na 75?
Jakieś 3 tygodnie temu z nudów powróciłem do plemion i niestety zacząłem grać na świecie 75 (jak się później dowiedziałem bez farmienia (xD)), ale mam już ponad 3k pkt i buduję armię, żeby gnoić ludzi, bo pałac już stoi :P
Poza tym gram także na świecie z "ogarniczonym farmieniem" - 62. Zainteresowanych zapraszam na światy 75 i 62 do wspólnej gry:
http://www.plemiona...._linkrl&ik=z224

#7 Sauronus

Sauronus

Brouronus

• Zasłużony
  • 1894 postów

Napisano 25 September 2013 - 18:41

http://www.leagueofl...post&order=desc

People are passionate just because they care.

Sometimes we forget that we could be perceived as these dudes that have this powerful voice, because we don't see ourselves that way.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych