SharkuTV

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O SharkuTV

 1. Czołem! Szukam graczy do wspólnej zabawy na Solo Q oraz Flexie. Solo q: Szukam partnera do duo. Wymagana platyna. Jestem aktualnie w Goldzie 2 po spadku za nieaktywność. Ostatni sezon Diament V, poprzednie sezony wysoka Platyna i zamierzam powoli tam wracać. Gram mida i jungle. Wymagany sprawny mikrofon, komunikator TS oraz wiek minimum studencki. Flex: Wymagany Gold na flexie oraz Platyna na solo q. Pozycja dowolna, szukamy uzupełnień do drużyny. Wymagany sprawny mikrofon, komunikator TS, osoba komunikatywna z poczuciem humoru. Wiek - minimum studencki. Gramy żeby wygrać ale głównie dla zabawy po ciężkim dniu pracy. Aktualnie w składzie zawodnicy z golda, platyny i diamentu w wieku 25-30 lat. Kontakt w grze: AASharku Dodaj mnie i daj znać czy do duo czy flexa. Niemowy szybko usuwam.
 2. Czołem!. Szukam graczy do Dynamic q. Szukam ludzi którzy mainują 1-2 pozycję. Wymagania: - posiadanie konta w platynie w obecnym sezonie - brak flame w trakcie gry, jeśli nie grasz dla przyjemności to nie zawracaj głowy, jeśli przegrywasz mecze przez "nup teamy" to nie zawracaj głowy, jeśli zdarza Ci się "rage quit" to nie zawracaj głowy - poczucie humoru - wiek "studencki" lub osoby starsze w miarę dojrzałe emocjonalnie dla których LoL to rozrywka a nie sposób na życie :) - KONIECZNE POSIADANIE KOMUNIKATORA MUMBLE - nie masz, nie zainstalujesz, nie pisz Jeśli chcesz zagrać w miłym i dojrzałym towarzystwie dodaj mnie w grze: AASharku
 3. Stream ON - od godziny 18.00. Wbijamy Platyne na głównym koncie.
 4. Stream ON - Aktualnie bawimy się w projekt: Platyny wychodzą ze Srebra. Stan na dzisiaj 52 wygranych i 19 porażek.
 5. Stream ON - Aktualnie bawimy się w projekt: Platyny wychodzą ze Srebra. Stan na dzisiaj 35 wygranych i 11 porażek.
 6. Stream ON - Aktualnie bawimy się w projekt: Platyny wychodzą ze Srebra. Stan na dzisiaj 21 wygranych i 6 porażek.
 7. Stream ON - Platyny wychodzą z Silvera 9-1.
 8. stream on, placementy 4:1
 9. Czołem! Zapraszam na mój nowy kanał. Strumyk dla pozytywnych osób które taka jak ja grają dla przyjemności po godzinach pracy. Å»adnego przezywania, agresji, złych emocji - tylko i wyłącznie sportowa złość :) Często gram w większej grupie także jest dużo śmiechu i dobrej zabawy. Dużo analizy gry, praca nad buildami - mam nadzieję, że razem na czacie dojdziemy do optymalnych opcji. Dla wszystkich pozytywnych graczy udostępniam serwer Mumble. Możecie tam szukać nowych partnerów do pogadania i wspólnej zabawy. System dotacji z nagrodami - wspieraj kanał dotacją od 5 zł i wygraj 20 zł! Szczegóły w opisie strumyka na Twitchu: http://www.twitch.tv/aasharku Dołącz do Pozytywnej strony League of Legends! Dzisiaj strumyk od 19.30 - zaczynamy od Placementów na Eaście! Serdecznie zapraszam.