faust789

Użytkownik
 • Zawartość

  200
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2

O faust789

Kontakt

 • ICQ
  0
 1. A reworka dostał?
 2. Top

  I w sumie ilaloi
 3. To w jest ciężkie w dobrym użyciu czy mi się wydaje?
 4. Jakie forum taki poziom
 5. TBC fajny na tanky team, osobiscie lece buty warrior hydra yomu ie pd i wymiana warriora na dd, a jak chce bardziej tanky to buty warrior titanic tbc dmp/omen visage/maw/sterak/mallet i wymiana warriora na dd.
 6. Jak sam nie umiesz sobie na to odpowiedzieć to sobie odpusc mida
 7. Co chcą mu zmienić? Imo jest spoko, można iść hp/ad, lub hp i dużo resów. Nawet 0/3 wymusza budowanie qss, wg mnie powinni się zająć maokaiem lub kindred/nidalee a.nie nim.
 8. Gram golemami, wolę heala MingLee
 9. Project bardzo fajny, posiadałem.nawet z tym śmiesznym.znaczkiem ale nie mam.już tamtego konta MingLee ładne animacje, dźwięki, imo jak najbardziej wart tych 1300rp
 10. Dziwi mnie że nie buffną dragona z movementem. Ogólnie najmocniejszy jest zdecydowanie smok z regenami, mając 3 takie tank staje się nieśmiertelny, bez Kappa. Smoki z bonus ap/ad spoko, imo nie będą nerfione. Za to smok od objectivów co ciekawe podkręca dmg smite'a, q nunu i r cho, co za tym idzie można nimi uderzać odpowiednio za 1100/1200/1300, co jest według mnie wystarczającym powodem, żeby ten smok był atrakcyjny.
 11. No i nerf najlepszego dragona MingLee
 12. Ostatnio parę razy grałem nim na bronzowym acc. Grałem topa, odpuszczając sobie kryty. Runki cokolwiek na ad Masterki 12/0/18 z graspem Buty to swifty/tabi/merce Ogólnie na start szła titanic hydra+ coś na sustain (botrk/death dance/bt) Build dopełniały, zależnie od gry: Sunfire Omen DMP Wits End Visage Rageblade TBC Sterak Mallet Opcjonalnie LW z red. leczenia Może dmg mniejszy, ale gra się no po prostu inaczej. Może nie polecam high elo bogom Kappa tej gry, którzy sami wiedzą wszystko najlepiej, ale 4fun gdy brakuje tanka to naprawdę fajnie działa.
 13. Silver+, cóż za elitarne grono dobrych graczy Kappa
 14. Bo ma fajny roam na mida z 3 smokami wiatru Kappa
 15. Ja cisne cały czas i bez przypału