Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wukong - Kontry i synergie
Bot Offline
Perfect

Liczba postów: 431

Wukong - Kontry i synergie
Dyskusje na temat z kim/przeciwko komu dobrze/źle grać, czyli kogo my kontrujemy, a kto nas kontruje, jak również z kim lepiej nam grać na linii/w drużynie, a z kim gorzej.
07-03-2013 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lebron Offline
Rampage
**

Liczba postów: 110

RE: Wukong - Kontry i synergie
Robimy dym postaciom:
-Jayce
-Zed
-Kha'zix
-Olaf
-Nasus
-Riven
-Akali
-Kayle
-Teemo
-Shen
-Nida
-Jax
-Rumble
-Malph
-Mordekaiser

Ciezko vs:
-Garen
-Singed
-Darius
-Irelia
-Cho gath
-Pantheon
-Yorick
-Renekton

Btw. Teoretycznie mamy ciezko tylko vs useless championy w late za wyjatkiem Irelii, Panthiego i Cho.

wu > rest world
01-04-2013 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Striełok Offline
Ap Carry Player

Liczba postów: 1,996

(01-04-2013 12:27)lebron napisał(a):  Robimy dym postaciom:
-Jayce
-Zed
-Kha'zix
-Olaf
-Nasus
-Riven
-Akali
-Kayle
-Teemo
-Shen
-Nida
-Jax
-Rumble
-Malph
-Mordekaiser

Ciezko vs:
-Garen
-Singed
-Darius
-Irelia
-Cho gath
-Pantheon
-Yorick
-Renekton

Btw. Teoretycznie mamy ciezko tylko vs useless championy w late za wyjatkiem Irelii, Panthiego i Cho.

wu > rest world

O boze jak smiesznie xDD

[Obrazek: sygna2jpg_enashxa.jpg]
04-04-2013 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Juri Offline
Legendary

Liczba postów: 2,563

Jak możemy robić dym malphite'owi, jak część naszego comba przyjmuje na pasywkę i ma AS debuff ? Podobnie nasusowi, ogromny AS debuff i z naszego harrasu się wyleczy pasywką wg mnie. Jax blokuje nasze combo przynajmniej Q, stunuje naszą niewidke że nie uda nam się uciec. Kayle toć to śmieszne, włączymy niewidkę a ona i tak będzie nas biła swoim aoe dmg z E..... Morde też pomijam tyle aoe, niewidka nam nic prawie nie da, a nasz harras przyjmie na shield. Riven zrobi nam więcej w wymianach wg mnie, nie mamy żadnego silence, też ma sporo doskoków, aoe dmg że będzie nas biła na niewidce.

Ogółem wukonga prędzej bym brał na mida niż na topa, znacznie lepiej się tam sprawdzi, z racji że na midzie głównie postacie z mniejszym survi i więcej postaci tam bije

[Obrazek: Jur1gag_euw_58_6_nozg.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2013 13:30 przez Juri.)
05-04-2013 13:29
lebron Offline
Rampage
**

hahahha ? Znawcy cogito :D macie w ogole zagrana jakas gre malpiszonem ? Ja mam w tym sezonie 100 rankedow nim rozegranych ( GOLD III - tak, tam gdzie gowna graja i carrujesz gry soraka w jungli ) i szczerze ani razu nie przegralem linii vs malph ( fakt ciezko go ubic, ale zawsze jestem na plusie w killach + w chuj lepsza farma ) z kayle to juz w ogole bez przesady - miazga, a jax do 6 lvl jest taki easy, ze to sie w dupie nie miesci. Skonczcie pisac kto ma jakie skille itp. bo w praktyce to sie nie przeklada. Robie kongiem E + Q, back, E+ Q, back potem E + Q ulti ignite i gg - nie wazne czy to jest malphite, kayle czy inny jax. Ale nie bede Wam tu pisal, bo tu same challengery sa, ktore wiedza wszystko o postaciach nawet nimi nie grajac ;]

P.S. Nie bez powodu win ratio wukongiem wzroslo do ponad 53% z 48%, ale coz, przeciez jego jedzie kazdy na topie, nawet nasus XD wukong op mider like lee sin !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2013 15:15 przez lebron.)
05-04-2013 14:53
Shentorianus Offline
Dominating

Liczba postów: 368

(05-04-2013 14:53)lebron napisał(a):  hahahha ? Znawcy cogito :D macie w ogole zagrana jakas gre malpiszonem ? Ja mam w tym sezonie 100 rankedow nim rozegranych ( GOLD III - tak, tam gdzie gowna graja i carrujesz gry soraka w jungli ) i szczerze ani razu nie przegralem linii vs malph ( fakt ciezko go ubic, ale zawsze jestem na plusie w killach + w chuj lepsza farma ) z kayle to juz w ogole bez przesady - miazga, a jax do 6 lvl jest taki easy, ze to sie w dupie nie miesci. Skonczcie pisac kto ma jakie skille itp. bo w praktyce to sie nie przeklada. Robie kongiem E + Q, back, E+ Q, back potem E + Q ulti ignite i gg - nie wazne czy to jest malphite, kayle czy inny jax. Ale nie bede Wam tu pisal, bo tu same challengery sa, ktore wiedza wszystko o postaciach nawet nimi nie grajac ;]

P.S. Nie bez powodu win ratio wukongiem wzroslo do ponad 53% z 48%, ale coz, przeciez jego jedzie kazdy na topie, nawet nasus XD wukong op mider like lee sin !

Ale nasus jedzie większość topów. lol. Co prawda wukong zły nie jest, ale nasus go je. Próbowałeś pograć nim na midzie albo w jungli? Bo widzę bardzo go lubisz, więc miło by było zobaczyć czy dobrze sobie tam poradzisz.
06-04-2013 10:39
lebron Offline
Rampage
**

Gralem pare razy w jungli, ale wole innych junglerow jak JIV, voli czy rammus. W jungli malpiszon nie jest w peni wykorzystany wg mnie. Na midzie osobiscie nie preferuje postaci typu lee sin, wukong czy inne postacie tego typu. Czy nasus mnie zjada? Nie wiem, nigdy nie przegralem z nasusem na topie wukongiem. Poza tym, juz kiilkukrotnie przegralem linie co logiczne na 101 gier kongiem i nawet zdarzaly mi sie takie gry gdzie z 0/6 wyszedlem np. na 9/7 itp. Po prostu ma wszystko zeby zrobic wpierdol w late w odroznieniu od innych postaci solowych ;p
06-04-2013 14:57
Arsen Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 72

wg mnie wu kong kładzie nasusa,
09-04-2013 13:08
Juri Offline
Legendary

Nie wiem, wg mnie nasus ma spokojne stackowanie Q z wukongiem na linii, nawet full harras like E + aa + Q + aa duzo mu nie robi, a kupno glaciala i tabek to juz w ogole wygrana linia dla nasusa bo wukong zero dmg bedzie bił i tylko stacki dla nasusa na Q.

09-04-2013 23:07
Magiczny Owu Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 31

Co. Haha. Wukong zero dmg robi? Przeciez jego ulti i q maja przeliczniki z calego AD a nie z bonusowego. Dlatego wystarczy odrobine AD zakupic, a i tak jak z combo E + Q wyskoczymy na przeciwnika to zadamy mu ogromny dmg. A pozatym co z tego, ze ulti na pierwszym powiomie bije tylko 20 (+1.2) na sekunde jak przelicznik ma od calego AD jak juz wspomnialem, a nie tylko bonusowego. OP?
13-04-2013 15:01
Bondziowsky Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 1

Jak dla mnie najciężej WuKongiem grać przeciwko Pantheonowi. Ten blok tarczą, trzeba nieźle kombinować żeby zadać mu jakiś dmg. Z innymi postaciami nie mam żadnego problemu.
14-04-2013 10:37
PLS3X Offline
Legendary

Liczba postów: 1,847
East: PLSBX Obserwuj grę

Pantheon z tą pasywa... nawet turrety blokuje więc na niego trzeba brać jakiegoś ap np.: elise. A tak to wukong rozwala.
14-04-2013 10:52
Magiczny Owu Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 31

Dobrze mówi, polać mu
14-04-2013 19:16
Juri Offline
Legendary

Na Pantehona to ninja tabi + chain vest jako pierwsze itemy i mało robi

15-04-2013 11:11
hardluckk Offline
Trochę rasista i może faszysta

Liczba postów: 1,212

A ty wtedy jeszcze mniej robisz. Na Pantheona mass poty+ ze 2 dorany w early żeby sustain mieć i surv w razie ganku.
18-04-2013 02:41
Alfrigg Offline
Ten zły

Liczba postów: 576

Na pantheona rushujecie locketa i cos do sustainu, hp reg, dorany, lifesteal. Z tego co pamietam to E wukonga omija tarcze pantheona, wiec ja maksujecie i uzywacie do glownego zrodla dmg. Z nim nie ma wielkich problemow, ale trzeba do tego odpowiednio podejsc.
18-04-2013 03:25
Kelom Offline
Legendary

Liczba postów: 1,026
East: Zugam Obserwuj grę
West: Zugam Obserwuj grę

powiem tak. Sekretem do wygrania z nasusem jest sprowokowanie go do uzycia W na klonie. XD thats all

Za szeroka sygna I.L.
18-04-2013 05:43
Quaree Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 2

Ja mam natomiast duży problem z Wukongiem na lini. Może ktoś podpowiedzieć jak grać przeciwko niemu /kim/ew. pierwsze itemy.
22-04-2013 11:12
lebron Offline
Rampage
**

Przeciw niemu najlepsza jest Irelia. Po prostu best of. Nie ma lepszej kontry na wukonga niz Irelia. Dobre sa postacie takie jak Renekton, Garen, Darius lub Elise. Reszta postaci typu Nasus, Jayce, Jax, Khazix itp. nie maja szans na dobrego wukonga. Malpka jest moim mainem i jak przegrywam linie to najczesciej vs Renekton i Elise z racji tego, ze na niecale 110 rankedow trafily mi sie moze 2 gry przeciwko Irelii ( nie wiem czemu ludzie nie pickuja Irelii na wu, ja picknalem 3 razy Irelke na wu i 3 razy wygralem ), a tak to reszcie wyzej wymienionych robie wpierdol. Z reszta zobacz mojego 1 posta w tym temacie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2013 14:49 przez lebron.)
22-04-2013 14:47
Funky Offline
Godlike

Liczba postów: 736

Nie bardzo rozumiem jak irelia ma kontrować wukonga. Jak dla mnie to zupełnie równy pojedynek.
22-04-2013 22:37
lebron Offline
Rampage
**

W czym jest rowny pojedynek ? Irelia robi Q + E tak samo jak wukong, a w dodatku ma sustain z W i dodatkowy dmg, a wu ma klona. Ulti ma dmg + sustain kolejna przewaga Irelii.
23-04-2013 14:18
ZiomasZ Offline
Legendary

Liczba postów: 1,940

Knock up, obniżenie armora, lepszy esc, może uniknąć dłuższej części true DMG'a, stuna i Q, lepszy harras.

Oj tam

[Obrazek: ZiomasZx_eune_143_2_nozg.png]

Oj tam
23-04-2013 17:00
TheJSFFenix Offline
Legendary

Liczba postów: 1,258

Na linii nie ma żadnej filozofii- Po prostu przeżyj za wszelką cenę i wyfarm sobie Brutalizera, Butki (Tabi albo Mercury) i Giants Belta/ Sheena jeśli myślisz o późniejszym Gaunlecie.

Próbować się w 1vs1 nie ma co, większość topów szybko wskaże ci twoje miejsce w szeregu, ale jeśli jungler jest skory ci pomóc to raczej łatwo złapać killa i mądrze wykorzystać przewagę przez resztę laning phase. W early trzeba być bardzo bardzo bardzo uważnym bo jeśli źle rozegramy linie to do naszego błyszczącego jak diament czyli late game może już nie dojść, a właśnie na takim przeciągnięciu się gry najbardziej nam zależy.

04-07-2013 20:54
Typowy PolakPL Offline
Legendary

Liczba postów: 3,035
East: Mega Therion Obserwuj grę

Gambit Gaming Fan Roccat Fan CJ Entus Frost Fan Evil Geniuses Fan Team Dignitas Fan

Wukong na topie ma taki sam sens jak zed albo talon na topie, pozdrawiam.

[Obrazek: 0rrQbLd.jpg]
05-07-2013 10:55
kaksz Offline
Unstoppable

Liczba postów: 245

Typowy PolakPL napisał(a):Wukong na topie ma taki sam sens jak zed albo talon na topie, pozdrawiam.

Zed akurat ma 1000 razy większy sens na topie niż wukong, bo taki pasyw panta nie zablokuje jego Q ani E, i ogólnie większość melee champow zed może harrasować do upadlego swoim W-E-Q bez żadnego uszczerbku i potem wykończyć z ulti. A małpa może jedynie podejść i dostać bęcki.

Spoiler:
cytaty z geniuszy:

Juri napisał(a):Co do ulta Wukonga stackuje tyle BC ile przeciwników podczas jednego obrotu, czyli w czasie całego ulti mozna nabic 20 stacków

Juri napisał(a):wszędzie co drugie słowo masz stack stack stack stack ale ty pewnie ślepy jesteś aby to zauważyć -.-

Pakur napisał(a):bo wychodzi na to, że twierdzisz, że Lux może sobie bezpańsko spamować z E w early

GGunslinger napisał(a):Ty za to nie masz jakiegokolwiek prawa tego kwestionować, szczególnie gdy nikt ci nie karze płacić za granie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 14:36 przez kaksz.)
26-07-2013 14:36
Pakur Offline
Legendary

Liczba postów: 1,384
East: iPakur Obserwuj grę
West: SpecS Pakur Obserwuj grę

Ciekawi mnie ile razy grałeś Wukongiem kaksz, od razu piszę, że rotacja się nie liczy.

Twich Chat napisał(a):hello my namelino es franco i saw u stream i quit my job at potato factori and now i bronce 4 in 2 month thenx for you. sorry my bad englandino plz no coperino pasta macaroni its my personalidado life
Twich Chat napisał(a):Hi mi name es nikolo i liv in Afrika. I Walk 69 Miles in desert to play legends of league. Thank to geranimo i make it from Wood 6 to plastic 7 in 1 year. In lcs i soon come and Make speak about geranimo. Sory for me bad englando. Please no copy pasterino
26-07-2013 16:49
kaksz Offline
Unstoppable

Pakur napisał(a):Ciekawi mnie ile razy grałeś Wukongiem kaksz, od razu piszę, że rotacja się nie liczy.

Wukong mam od kwietnia zeszłego roku, pierwszy miesiąc grałem prawie tylko nim. Potem coraz rzadziej kiedy zacząłem odkrywać dużo lepsze postacie. Myślę, że zagralem nim 300-400 gier lekko, z czego połowa to rankedy na pozycji top/jungler i mid od pół roku. Postać znam dość dobrze, dlatego cieszę się gdy mogę grać przeciw małpie. Na topa przeciw niemu polecam Panta, Darka, krokodylka, Riven, Malpa i ogólnie każdego offtanka oraz swaina kennena i wielu innych. W jungli podobnie. Prawie wszystko ma lepszy clear time i ganki przed i po 6 levelu. Gorąco polecam udać się po skończeniu swojego blue od razu w krzaczki przy wiedźmach w enemy jungli. Łatwo o spotkanie tam małpy na low hp i fb. Na midzie małpę roznieść jest banalnie łatwo jedyne z czym sobie może poradzić to fizz i nieogarnięta katarina. Ja uwielbiam pickować lux i puszczać kulę w swoje miniony, gdy się zatrzymają, nie detonując jej. Widok małpy, która nie może podejść do farmy bezcenny. Morde to również fajna kontra, wystarczy stać twardo w minionach i farmic, cale legendarne combo małpy przyjmuje się na tarczę oddając z nawiązką.

Spoiler:
cytaty z geniuszy:

Juri napisał(a):Co do ulta Wukonga stackuje tyle BC ile przeciwników podczas jednego obrotu, czyli w czasie całego ulti mozna nabic 20 stacków

Juri napisał(a):wszędzie co drugie słowo masz stack stack stack stack ale ty pewnie ślepy jesteś aby to zauważyć -.-

Pakur napisał(a):bo wychodzi na to, że twierdzisz, że Lux może sobie bezpańsko spamować z E w early

GGunslinger napisał(a):Ty za to nie masz jakiegokolwiek prawa tego kwestionować, szczególnie gdy nikt ci nie karze płacić za granie.
26-07-2013 17:23
NedKelly Offline
Legendary

Liczba postów: 4,483

Lolking or didnt happen.

MOBA tylko dla twardzieli
[Obrazek: pm_world_logo.png]
26-07-2013 17:57
Juri Offline
Legendary

(26-07-2013 17:23)kaksz napisał(a):  
Pakur napisał(a):Ciekawi mnie ile razy grałeś Wukongiem kaksz, od razu piszę, że rotacja się nie liczy.

Wukong mam od kwietnia zeszłego roku, pierwszy miesiąc grałem prawie tylko nim. Potem coraz rzadziej kiedy zacząłem odkrywać dużo lepsze postacie. Myślę, że zagralem nim 300-400 gier lekko, z czego połowa to rankedy na pozycji top/jungler i mid od pół roku. Postać znam dość dobrze, dlatego cieszę się gdy mogę grać przeciw małpie. Na topa przeciw niemu polecam Panta, Darka, krokodylka, Riven, Malpa i ogólnie każdego offtanka oraz swaina kennena i wielu innych. W jungli podobnie. Prawie wszystko ma lepszy clear time i ganki przed i po 6 levelu. Gorąco polecam udać się po skończeniu swojego blue od razu w krzaczki przy wiedźmach w enemy jungli. Łatwo o spotkanie tam małpy na low hp i fb. Na midzie małpę roznieść jest banalnie łatwo jedyne z czym sobie może poradzić to fizz i nieogarnięta katarina. Ja uwielbiam pickować lux i puszczać kulę w swoje miniony, gdy się zatrzymają, nie detonując jej. Widok małpy, która nie może podejść do farmy bezcenny. Morde to również fajna kontra, wystarczy stać twardo w minionach i farmic, cale legendarne combo małpy przyjmuje się na tarczę oddając z nawiązką.

a ja gdy tylko widzę lux w enemy teamie to instalockuje małpe, widok niepodchodzenia lux po farme jest bezcenny :D ewentualnie musi puszczać E co chwila aby zlasthitować minionka i na 2 lvlu nie ma już many :D :D :D i jest free killem bo apc bez many nic nie robi :P

a kulki nie rozumiem troche, co ona daje ? ja sie od niej odsuwam zanim doleci, czekamz aby wybuchnie albo podchodze do farmy z drugiej strony i tyle, cała filozofia, to az taki problem jest dla ciebie czy jak ? O_O, na 3 lvlu wukong zabija lux na 2 e aa q aa + ignite i outfarmi ją dwukortnie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 21:59 przez Juri.)
26-07-2013 21:57
kaksz Offline
Unstoppable

Juri napisał(a):a ja gdy tylko widzę lux w enemy teamie to instalockuje małpe, widok niepodchodzenia lux po farme jest bezcenny

bo lux nie musi podchodzić po farme?

Juri napisał(a):a kulki nie rozumiem troche, co ona daje ? ja sie od niej odsuwam zanim doleci, czekamz aby wybuchnie albo podchodze do farmy z drugiej strony i tyle, cała filozofia, to az taki problem jest dla ciebie czy jak

najpierw zagraj na ogarniętą lux potem się wypowiadaj. Lux może walić kulkę w swoje creepy cały czas i do nich nie podejdziesz, a sama z daleka będzie last hitować

Juri napisał(a):O_O, na 3 lvlu wukong zabija lux na 2 e aa q aa + ignite i outfarmi ją dwukortnie.

ta...bo lux nie ma snare i stoi nieruchomo czekając aż ją walniesz, na jakim ty serwerze grasz, może jest jakiś specjalny dla takich jak ty, mentally retarded poland?

Spoiler:
cytaty z geniuszy:

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2013 18:11 przez kaksz.)
18-08-2013 18:04
Lubieepomidory Offline
Unstoppable

Liczba postów: 230

Tylko lux posiada Skillshoty, ktorych nawet najlepsi gracze nie trafiaja za kazdym razem, a szczegolnie przeciwko komus mobilnemu tak jak kingkong.

[Obrazek: Sevi0l_eune_104_4_logo.png]
18-08-2013 18:09
kaksz Offline
Unstoppable

argument o skillshotach jest tak denny...

Spoiler:
cytaty z geniuszy:

18-08-2013 18:16
GGunslinger Offline
Riot GGunslinger

Liczba postów: 4,376
East: GGunslinger Obserwuj grę

Ambasador Forum Awards 2013 - 4. Najbardziej pomocny użytkownik Forum Awards 2013 - 5. Najbardziej kulturalny użytkownik Forum Awards 2013 - 19. Najlepszy ambasador

(18-08-2013 18:16)kaksz napisał(a):  argument o skillshotach jest tak denny...

Nie jest denny. Skillshoty można uniknąć, szczególnie te od Lux. Jej umiejętności są doskonale widoczne i nie lecą szybko (naturalnie pomijam ulta). Szczególnie trudno Lux ma, gdy Wukong podchodzi na niewidce.

Kulka Lux rzadko kiedy obejmie wszystkie jej miniony, a i to nie pomoże przed Wukongiem. Małpi Król ma zasięg 175.

When I first started DOTA2 I was a little overwhelmed, as my first ARTS/MOBA game it was pretty complicated. I soon started to pick up the mechanics like last hitting and denying. Before I knew it, I was performing лучше and better. I stopped making silly ошибки and я got vastly better at not кормление the enemy команда. For the наиболее part, everyone I've met was very helpful and хороший, there есть the иногда рывок however. As Я по-прежнему play DOTA2 все более и более, Я уверен, что я буду продолжать совершенствовать. Я рекомендую эту игру для всех!
- Recenzja gracza Dota 2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2013 18:45 przez GGunslinger.)
18-08-2013 18:44
Juri Offline
Legendary

(18-08-2013 18:16)kaksz napisał(a):  argument o skillshotach jest tak denny...

czemu ty ciagle podajesz przykłd lux którą wukong kontruje ? XD

(18-08-2013 18:04)kaksz napisał(a):  
Juri napisał(a):a ja gdy tylko widzę lux w enemy teamie to instalockuje małpe, widok niepodchodzenia lux po farme jest bezcenny

bo lux nie musi podchodzić po farme?

Juri napisał(a):a kulki nie rozumiem troche, co ona daje ? ja sie od niej odsuwam zanim doleci, czekamz aby wybuchnie albo podchodze do farmy z drugiej strony i tyle, cała filozofia, to az taki problem jest dla ciebie czy jak

najpierw zagraj na ogarniętą lux potem się wypowiadaj. Lux może walić kulkę w swoje creepy cały czas i do nich nie podejdziesz, a sama z daleka będzie last hitować

Juri napisał(a):O_O, na 3 lvlu wukong zabija lux na 2 e aa q aa + ignite i outfarmi ją dwukortnie.

ta...bo lux nie ma snare i stoi nieruchomo czekając aż ją walniesz, na jakim ty serwerze grasz, może jest jakiś specjalny dla takich jak ty, mentally retarded poland?

co jej daje snare bo troszeczke nie ogarniam ? przecież i tak i tak dostanie z e i Q i ignite walne więc nie kumam :X

na jakim ty serwerze grasz ? co lux ma robić na małpe z 51 mres i jej dennym dmg w early ? jedynie pogłaskac małpe może ot co

a niech se wali tą kulke w creepy cały czas, wukongiem se moge farmic pod turretem lajtowo, poza tym jak walnie tą kulke to zwykle ją mijam i idzie aggro na nią, jak masz problem z mijaniem skillshotow to mozesz zawsze zaczac z butami na wukongu a wtedy lux to juz w ogole moze isc afk bo za nim ta kulka doleci to lux juz bedzie się cofała pod wieze aby nie dać FB, gratuluje dla ciebie ze uzywasz kulki aby zoneowac małpę, tracisz jeden z głównych dmg lux....

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2013 18:56 przez Juri.)
18-08-2013 18:50
Pakur Offline
Legendary

Pozdrawiam jak w early bez AP last hittujesz z E, chyba, że masz full AP runy, a Wukong marki pod armor pen i wcale nie ma true damage na tobie...

Twich Chat napisał(a):hello my namelino es franco i saw u stream i quit my job at potato factori and now i bronce 4 in 2 month thenx for you. sorry my bad englandino plz no coperino pasta macaroni its my personalidado life
Twich Chat napisał(a):Hi mi name es nikolo i liv in Afrika. I Walk 69 Miles in desert to play legends of league. Thank to geranimo i make it from Wood 6 to plastic 7 in 1 year. In lcs i soon come and Make speak about geranimo. Sory for me bad englando. Please no copy pasterino
18-08-2013 19:10
kaksz Offline
Unstoppable

Juri napisał(a):co jej daje snare bo troszeczke nie ogarniam ? przecież i tak i tak dostanie z e i Q i ignite walne więc nie kumam :X

na jakim ty serwerze grasz ? co lux ma robić na małpe z 51 mres i jej dennym dmg w early ? jedynie pogłaskac małpe może ot co

a niech se wali tą kulke w creepy cały czas, wukongiem se moge farmic pod turretem lajtowo, poza tym jak walnie tą kulke to zwykle ją mijam i idzie aggro na nią, jak masz problem z mijaniem skillshotow to mozesz zawsze zaczac z butami na wukongu a wtedy lux to juz w ogole moze isc afk bo za nim ta kulka doleci to lux juz bedzie się cofała pod wieze aby nie dać FB, gratuluje dla ciebie ze uzywasz kulki aby zoneowac małpę, tracisz jeden z głównych dmg lux....

a wu traci farmę bez której jest niczym, kiedyś już wypisałem zasięg wszystkich skillshotów lux i e wukonga to zamknąłeś japkę, znowu historia ma się powtorzyć?

Pakur napisał(a):Pozdrawiam jak w early bez AP last hittujesz z E, chyba, że masz full AP runy, a Wukong marki pod armor pen i wcale nie ma true damage na tobie...

pozdrów jeszcze czytanie ze zrozumieniem

Spoiler:
cytaty z geniuszy:

18-08-2013 19:28
GGunslinger Offline
Riot GGunslinger

Ambasador Forum Awards 2013 - 4. Najbardziej pomocny użytkownik Forum Awards 2013 - 5. Najbardziej kulturalny użytkownik Forum Awards 2013 - 19. Najlepszy ambasador

(18-08-2013 19:28)kaksz napisał(a):  a wu traci farmę bez której jest niczym, kiedyś już wypisałem zasięg wszystkich skillshotów lux i e wukonga to zamknąłeś japkę, znowu historia ma się powtorzyć?

Może Juri wtedy się uciszył, bo już ktoś inny ci próbował tłumaczyć, że skillshot pozostaje skillshotem, a Wukong nie leci na Lux w linii prostej? Samo E Luxanny też nie sprawi, że Wukong zacznie tracić farmę. Kulką nie obejmiesz wszystkich swoich minionów, nie będziesz mógł jej cały czas rzucać jeśli chcesz mieć manę, a zasięg ataku Wukonga to 175.

When I first started DOTA2 I was a little overwhelmed, as my first ARTS/MOBA game it was pretty complicated. I soon started to pick up the mechanics like last hitting and denying. Before I knew it, I was performing лучше and better. I stopped making silly ошибки and я got vastly better at not кормление the enemy команда. For the наиболее part, everyone I've met was very helpful and хороший, there есть the иногда рывок however. As Я по-прежнему play DOTA2 все более и более, Я уверен, что я буду продолжать совершенствовать. Я рекомендую эту игру для всех!
- Recenzja gracza Dota 2
18-08-2013 19:42
Juri Offline
Legendary

(18-08-2013 19:28)kaksz napisał(a):  
Juri napisał(a):co jej daje snare bo troszeczke nie ogarniam ? przecież i tak i tak dostanie z e i Q i ignite walne więc nie kumam :X

a wu traci farmę bez której jest niczym, kiedyś już wypisałem zasięg wszystkich skillshotów lux i e wukonga to zamknąłeś japkę, znowu historia ma się powtorzyć?

Pakur napisał(a):Pozdrawiam jak w early bez AP last hittujesz z E, chyba, że masz full AP runy, a Wukong marki pod armor pen i wcale nie ma true damage na tobie...

? o ile pamiętam to nie zamknałem japki, tylko napisałem ci o statniu z przodu przed minionami i te zasięgi lux jej nic nie dają ...... ale na to już nie potrafiłeś odpisać :) chyba ze lux w early od 1 lvla last hituje z E albo mi o czyms nie wiadomo ? range aa lux < range wukong E

18-08-2013 19:49
kaksz Offline
Unstoppable

Jeśli wu stoi przed minionami to jeszcze lepiej dla lux, łatwiej trafić z tych arcy trudnych skilshotów, jeszcze niech tankuje enenmy miniony, grunt, że jego są bezpieczne xd można go wtedy bezproblemowo obijać i nie rozumiem jakie problemy z maną może mieć lux, jeśli zacznie z potami, prędzej wu się wypstryka z many, jego combo jest strasznie manożerne. Dodatkowo wystarczy przy pierwszym powrocie kupić pink warda i małpa jest bezbronna jak dziecko we mgle, wtedy tym bardziej może sobie stać przed minionami, jungler się uucieszy.

Spoiler:
cytaty z geniuszy:

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2013 20:10 przez kaksz.)
18-08-2013 20:00
Pakur Offline
Legendary

Chętnie zobaczę jak ciśniesz jakiegoś Wukonga na midzie swoją Lux, skoro jest taki słaby na nią. Może to coś ci udowodni, bo na ciebie żadne słowa nie działają. Raz jedno wyzwanie odrzuciłeś, bo pewnie się bałeś.

18-08-2013 20:13
kaksz Offline
Unstoppable

Pakur napisał(a):Chętnie zobaczę jak ciśniesz jakiegoś Wukonga na midzie swoją Lux, skoro jest taki słaby na nią. Może to coś ci udowodni, bo na ciebie żadne słowa nie działają. Raz jedno wyzwanie odrzuciłeś, bo pewnie się bałeś.

Nie mam potrzeby weryfikować dyskusji teoretycznej, którą wygrywam raz za razem. Dodatkowo nie życzę sobie jakichkolwiek kontaktów z ludźmi, którzy mają problemy z myśleniem i podstawową matematyką.

Spoiler:
cytaty z geniuszy:

18-08-2013 20:17
Juri Offline
Legendary

(18-08-2013 20:17)kaksz napisał(a):  
Pakur napisał(a):Chętnie zobaczę jak ciśniesz jakiegoś Wukonga na midzie swoją Lux, skoro jest taki słaby na nią. Może to coś ci udowodni, bo na ciebie żadne słowa nie działają. Raz jedno wyzwanie odrzuciłeś, bo pewnie się bałeś.

Nie mam potrzeby weryfikować dyskusji teoretycznej, którą wygrywam raz za razem. Dodatkowo nie życzę sobie jakichkolwiek kontaktów z ludźmi, którzy mają problemy z myśleniem i podstawową matematyką.

aha, niech ktoś podtwierdzi te twoje słowa to bedzie dobrze, bo aktualnie masz całe forum vs ty, mam rozumieć że jesteś challenger i tylko ty masz racje a my wszyscy sie mylimy ta ?

18-08-2013 20:36
Pakur Offline
Legendary

kaksz napisał(a):Nie mam potrzeby weryfikować dyskusji teoretycznej, którą wygrywam raz za razem. Dodatkowo nie życzę sobie jakichkolwiek kontaktów z ludźmi, którzy mają problemy z myśleniem i podstawową matematyką.
Co ty opowiadasz? W dyskusjach teoretycznych to na razie ty przegrywasz, bo nie potrafisz nam udowodnić, że Lux rzeczywiście wygrywa z Wukongiem na midzie, bo na razie jest to twoje "chore" wyobrażenie. Nie raz grałem ten matchup i zjadałem Lux, aż miło, ale co ja tam wiem. Przecież ty masz 400 gier Wukongiem (podobno) i na pewno po tylu grach jesteś jego hejterem #1. Jak nie można mieć szacunku do championa, którym zagrało się tyle gier? Dlaczego niby tyle nim przegrałeś, skoro jest taki słaby i do dupy? No wytłumacz mi to, bo na razie ty masz problemy z myśleniem, a nie ja.

Po za tym na jakiej podstawie mnie oceniasz, że nie znam matmy i nie potrafię myśleć? Znasz mnie, bo ja ciebie nie i się nie wypowiadam za dużo na twój temat. Udowodnij mi, że nie znam podstawowej matematyki i nie potrafię myśleć proszę, a przede wszystkim nie wypowiadaj się o mnie jak mnie nie znasz, bo teraz upodabniasz się do wszystkich dziewczynek-plasticzków, które to tak są idealne i wszystkich od razu oceniają.

Ps.
kaksz napisał(a):bo lux nie musi podchodzić po farme? [...] najpierw zagraj na ogarniętą lux potem się wypowiadaj. Lux może walić kulkę w swoje creepy cały czas i do nich nie podejdziesz, a sama z daleka będzie last hitować [...]a wu traci farmę bez której jest niczym, kiedyś już wypisałem zasięg wszystkich skillshotów lux i e wukonga to zamknąłeś japkę, znowu historia ma się powtorzyć?

Pozdrów jeszcze wyciąganie wniosków z czyichś wypowiedzi, bo wychodzi na to, że twierdzisz, że Lux może sobie bezpańsko spamować z E w early i przy tym nie tracić many, a biedna małpa nie podejdzie nawet do creepów. Może czytanie ze zrozumieniem nie jest u mnie na wysokim poziomie (nie jestem humanistą), ale u ciebie logiczne myślenie nie jest też na wysokim poziomie.

@edit
Skoro nie potrafię myśleć to czemu ze mną nie zagrasz? Wtedy może mi udowodnisz, że rzeczywiście Lux kontruje Wukonga na midzie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2013 20:55 przez Pakur.)
18-08-2013 20:54
kaksz Offline
Unstoppable

Juri napisał(a):aha, niech ktoś podtwierdzi te twoje słowa to bedzie dobrze, bo aktualnie masz całe forum vs ty, mam rozumieć że jesteś challenger i tylko ty masz racje a my wszyscy sie mylimy ta ?

3 czy 4 gejów z kółka wzajemnej adoracji to nie całe forum

Pakur napisał(a):Po za tym na jakiej podstawie mnie oceniasz, że nie znam matmy i nie potrafię myśleć?

jak się nie umiesz liczyć procentów z BC to co mam sądzić na twój temat

Pakur napisał(a):że twierdzisz, że Lux może sobie bezpańsko spamować

tak, jesteś głąbem
Autor tego postu otrzymał ostrzeżenie.
Powód: obrażanie innego użytkownika,

Spoiler:
cytaty z geniuszy:

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2013 21:12 przez kaksz.)
18-08-2013 21:11
Pakur Offline
Legendary

kaksz napisał(a):3 czy 4 gejów z kółka wzajemnej adoracji to nie całe forum
Ojej, udowodniłem ci, że nie masz racji, więc musisz mnie obrazić? Jak mi przykro, może dać chusteczkę lub zawołać panią? A tak na serio to trzymaj poziom, który już utraciłeś.

kaksz napisał(a):jak się nie umiesz liczyć procentów z BC to co mam sądzić na twój temat
Daj mi cytat tej wypowiedzi, bo ja na temat BC się nie wypowiadałem i mi tego nie wmówisz. Naprawdę jesteś taki tępy i myślisz, że mi coś mówisz czy na serio jesteś trollem?

kaksz napisał(a):

tak, jesteś głąbem
A ty jesteś naprawdę tępy lub świetnie trollujesz. Sam nie rozumiesz tego co piszesz i karzesz mi nauczyć się czytania ze zrozumieniem. Smutne...
kaksz napisał(a):najpierw zagraj na ogarniętą lux potem się wypowiadaj. Lux może walić kulkę w swoje creepy cały czas i do nich nie podejdziesz, a sama z daleka będzie last hitować

Naprawdę przestań pisać na tym forum, bo tylko się pogrążasz swoją niewiedzą i idiotyzmem. Sam napisałeś, że nic się nie da zrobić Wukongiem i Lux będzie sobie spokojnie last hittować, a teraz temu zaprzeczasz?

Kończę z tobą dyskusję, bo nie mam zamiaru tracić sił na takiego idiotę jak ty, bo do ciebie nic nie dociera, a teraz jeszcze zaprzeczasz sam sobie. Lepiej się nie odzywaj na temat Wukonga, bo masz nim zagrane max 10 gier, bo na pewno nie pisze tego ktoś kto ma 400 gier nim. Podaj lolkinga, bo równie dobrze se mogę gdybać, że mam 1k gier Jaxem i Renektonem.

18-08-2013 21:41
CrazyIwan Offline
Banned

Liczba postów: 2,560

a co to trzeba 400 gier zagrac championem zeby wiedziec o co w nim chodzi? XD
18-08-2013 21:45
kaksz Offline
Unstoppable

(18-08-2013 21:41)Pakur napisał(a):  
kaksz napisał(a):3 czy 4 gejów z kółka wzajemnej adoracji to nie całe forum
Ojej, udowodniłem ci, że nie masz racji, więc musisz mnie obrazić? Jak mi przykro, może dać chusteczkę lub zawołać panią? A tak na serio to trzymaj poziom, który już utraciłeś.

kaksz napisał(a):jak się nie umiesz liczyć procentów z BC to co mam sądzić na twój temat
Daj mi cytat tej wypowiedzi, bo ja na temat BC się nie wypowiadałem i mi tego nie wmówisz. Naprawdę jesteś taki tępy i myślisz, że mi coś mówisz czy na serio jesteś trollem?

kaksz napisał(a):

tak, jesteś głąbem
A ty jesteś naprawdę tępy lub świetnie trollujesz. Sam nie rozumiesz tego co piszesz i karzesz mi nauczyć się czytania ze zrozumieniem. Smutne...
kaksz napisał(a):najpierw zagraj na ogarniętą lux potem się wypowiadaj. Lux może walić kulkę w swoje creepy cały czas i do nich nie podejdziesz, a sama z daleka będzie last hitować

Naprawdę przestań pisać na tym forum, bo tylko się pogrążasz swoją niewiedzą i idiotyzmem. Sam napisałeś, że nic się nie da zrobić Wukongiem i Lux będzie sobie spokojnie last hittować, a teraz temu zaprzeczasz?

Kończę z tobą dyskusję, bo nie mam zamiaru tracić sił na takiego idiotę jak ty, bo do ciebie nic nie dociera, a teraz jeszcze zaprzeczasz sam sobie. Lepiej się nie odzywaj na temat Wukonga, bo masz nim zagrane max 10 gier, bo na pewno nie pisze tego ktoś kto ma 400 gier nim. Podaj lolkinga, bo równie dobrze se mogę gdybać, że mam 1k gier Jaxem i Renektonem.

nawet nie chce mi się odpisywać, piszesz tak "bezpańsko". Ehh tak to jest jak do dyskusji wtrąci się debil, który ma problemy z podstawową polszczyzną. Ta dyskusja jest taka "bezpańska"

ps. spłoń noobku, bo języka się już raczej nie nauczysz, pozdrawiam "bezpańsko"

Spoiler:
cytaty z geniuszy:

18-08-2013 21:51
GGunslinger Offline
Riot GGunslinger

(18-08-2013 21:45)CrazyIwan napisał(a):  a co to trzeba 400 gier zagrac championem zeby wiedziec o co w nim chodzi? XD

Bardziej dziwi, że ktoś tyle gier rozegrał jedną postacią i wciąż ma tak wypaczone zdanie o niej.

Kaksz, na Rengarze może się znasz, ale twoje posty o Wukongu to totalne idiotyzmy i pierdoły. Ujawniłeś jeszcze jak dużą niewiedzę masz o innych aspektach gry. Jeszcze nigdy nie widziałem lub nie znałem kogoś, kto miał ulta Malphite'a za dwa razy większe aoe niż ult Wukonga, za jedyne słuszne wyjaśnienie teorii dotyczących postaci uważał sytuacje 1vs5 i tak pokrętnie wyjaśniał działanie TBC.
Skończ się udzielać w tym dziale, trochę szacunku dla poziomu dyskusji.
Wszystkim innym proponuje nie odpowiadać na jego posty o Wukongu i traktować je jak spam lub farmazony.

- Recenzja gracza Dota 2
18-08-2013 21:56
Mircoss Offline
Legendary

Liczba postów: 1,475
East: Mircoss Obserwuj grę

Gambit Gaming Fan Roccat Fan

Fiora op kontra na wukonga

Spoiler:
(01-03-2014 21:24)Derpidy napisał(a):  
konraaad napisał(a):HETMAN Ukrainy Kirigato już odebrał buławę od lady Tymoszenko i na czele brygady wozów transmisyjno-opancerzonych tvn24, przy wsparciu artylerii lajków z facebooka zmierza na dzikie pola.
Ilość zniczy na parapetach jest przytłaczająca, wojska Rosyjskie uginają się pod ich naporem.

Step by step, heart to heart, left right left
We all fall down, like toy soldiers
Bit by bit, torn apart, we never win
But the battle wages on, for toy soldiers
26-09-2013 21:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości