Odpowiedz 
Typowy Seba
XTC Offline
NA>EU OFICJALNIE

Liczba postów: 1,567

Forum Awards 2013 - 22. Mistrz ciętej riposty Forum Awards 2013 - 24. Forumowy krytyk Forum Awards 2013 - 29. Król hejterów Gambit Gaming Fan CJ Entus Frost Fan Counter Logic Gaming Fan

RE: Typowy Seba
(26-04-2013 11:35)ogoo napisał(a):  kapki - kluchy czyli popularna gra "z pierwszej piłki" na jedna bramkę.
głowka za 2, piętka za 3, przewrotka za 5. Słupek, piętka główka ratuje. Jeśli bramkarz złapał piłkę w locie, krzyczał stop i zbijał kogoś. Kto był zbity, stawał na bramkę. Punkty się nie zerowały. Najśmieszniejsze i tak było pytanie, aby dotknąć piłkę drugi raz "mogę" ? bramkarz odpowiadał "mojrzesz" albo "tank" - i strollowany seba stawał na bramie :3.

gra rozpoczynała się od żonglerek, kto zrobił najmniej, stawał

U nas to były "jedynki"
26-04-2013 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cysio Offline
(cysiek666)

Liczba postów: 2,993

Roccat Fan Counter Logic Gaming Fan

U mnie to się auto nazywało ;o
26-04-2013 11:40
cycupodajcebule Offline
Kwaśne>Słodkie OFICJALNIE

Liczba postów: 1,499

A ja zawsze w "Niemca" gralem. Glowka, slupek, poprzeczka ratuje.Kto zrobi najmniej kapek stoi pierwszy. Mozna bylo dotknac tylko raz. Kto celnal poza bramke stoi. Genialne!
26-04-2013 11:42
Dworas Offline
Legendary

Liczba postów: 1,331
East: Dworas Obserwuj grę

Millenium Fan Roccat Fan Counter Logic Gaming Fan Team SoloMid Fan

(26-04-2013 11:42)cycupodajpiwo napisał(a):  A ja zawsze w "Niemca" gralem. Glowka, slupek, poprzeczka ratuje.Kto zrobi najmniej kapek stoi pierwszy. Mozna bylo dotknac tylko raz. Kto celnal poza bramke stoi. Genialne!

przecież to są jedynki! :D

:3
26-04-2013 11:42
Guzix Offline
Afroamerykanin

Liczba postów: 191
West: ElPsyCongr0o Obserwuj grę

u nas to się marynka nazywała znowu ;] Stare dobre czasy

[Obrazek: haruw.png]
WOOP WOOP
"Guitar is for the head, drums are for the chest, but bass gets you in the groin"
26-04-2013 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gimmy Offline
Banned

Liczba postów: 143

Guzix napisał(a):u nas to się marynka nazywała znowu ;] Stare dobre czasy
Nom maryna. Tylko, że kluchy inaczej u mnie trochę wyglądały. Każdy ma 2 karne i za trafionego karniaka jedna klucha. Osoba, która dostaje klęka przy słupku, nogi rozszerza, żeby było miejsce na dupę i strzelacie w niego :D. Rekord: kolega dostał 17, a graliśmy w 11.

Po tym pieprzonym filmiku, dzieciaki co grają na drugiej połowie albo na drugim boisku drą mordę: mati daj na woleja, sorry lewa była itp. Jest to bardzo denerwujące.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2013 12:18 przez Gimmy.)
26-04-2013 12:15
merlinroe Offline
Unstoppable

Liczba postów: 171

U mnie to po prostu było tak, że kto zrobi najmniej kapek, ten stoi. jak piłka wylatuje poza boisko, stoi osoba, która ją wykopała :) No i jeszcze karniaki były "na dupy", ostatnia osoba stojąca na bramce dostawała po piłce od każdego w dupę z "całej pyty" xdd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2013 12:20 przez merlinroe.)
26-04-2013 12:20
nowyfolder Offline
Legendary

Liczba postów: 1,469
East: nowyfolderGG Obserwuj grę
West: nowyfolder1 Obserwuj grę

Millenium Fan Roccat Fan Supa Hot Crew Fan

(26-04-2013 11:35)ogoo napisał(a):  kapki - kluchy czyli popularna gra "z pierwszej piłki" na jedna bramkę.
głowka za 2, piętka za 3, przewrotka za 5. Słupek, piętka główka ratuje. Jeśli bramkarz złapał piłkę w locie, krzyczał stop i zbijał kogoś. Kto był zbity, stawał na bramkę. Punkty się nie zerowały. Najśmieszniejsze i tak było pytanie, aby dotknąć piłkę drugi raz "mogę" ? bramkarz odpowiadał "mojrzesz" albo "tank" - i strollowany seba stawał na bramie :3.

my na to mówiliśmy 13stki(bo graliśmy do 13 ) lub marynarz :]

Fuck meta i do przodu
Spoiler:
(24-03-2014 23:29)xercaaaa napisał(a):  CHCIAŁABYM BARDZO SERDECZNIE POZDROWIĆ DANIELA K. KTÓRY SPĘDZA MNÓSTWO CZASU ZARÓWNO NA TYM FORUM JAK I NA LOLU I NAWET NIE ZAUWAŻYŁ ŻE PRZEZ TO STRACIŁ DZIEWCZYNĘ.
NIE BEDĘ PODAWAĆ NICKU, ALE Z PEWNOŚCIĄ TO CZYTASZ BO CO INNEGO MOŻESZ O TEJ PORZE ROBIĆ - OGARNIJ SIĘ. NIE JESTEŚ PRO GRACZEM I NIE BĘDZIESZ, NIE POTRAFISZ NAWET WBIĆ DIAMENTU. MARNUJESZ TYLKO NA TO CZAS ZRESZTĄ MÓJ TEŻ ZMARNOWAŁEŚ. JESTEŚ FRAJEREM,RADŹ SOBIE TERAZ SAM I MAM NADZIEJĘ ŻE DOSTANIESZ BANA I TUTAJ I NA LOLU I ZAJMIESZ SIĘ W KOŃCU CZYMŚ POŻYTECZNYM DLA SPOŁECZEŃSTWA.

26-04-2013 12:26
lukaszenk00 Offline
Godlike

Liczba postów: 750

Roccat Fan

My graliśmy kredą w państwa i miasta. Kojarzy ktoś kopanie kawałka gruzu?
26-04-2013 12:33
Wilemek Offline
Dominating

Liczba postów: 318

Gambit Gaming Fan Team SoloMid Fan

(26-04-2013 11:39)XTC napisał(a):  

U nas to były "jedynki"

u nas ta gra nazywała się warszawa xd i była jeszcze jakaś gra tylko nie pamiętam naz aaaaaaaaaaaa gramy "w pola" rysowało się 4 kwadraty koło siebie na chodniku/ulicy, i piłka mogła się tylko raz odbić od Twojego pola i musiałeś przekazać piłkę komuś innemu i jak odbiło się na przeciwnika polu więcej niż 1 raz to on dostawał pkt, im więcej pkt tym gorzej, a pkt były różnej wagi z piętki za 3 główki za 2 itp., nie zapomnę też dziwnych gier nad którymi z kumplami spędzaliśmy całe dnie, braliśmy tazosa czy jakieś plastiki z chipicao kładliśmy na dłoni blisko nadgrastka, palcami uderzało się o dół stołu/bok schodów i jeśli trafiłeś/przykryłeś tazosa przeciwnika tazos Twój. AHHHhh pozdro
26-04-2013 12:48
Zoltan Offline
Godlike

Liczba postów: 839

(26-04-2013 12:33)lukaszenk00 napisał(a):  My graliśmy kredą w państwa i miasta. Kojarzy ktoś kopanie kawałka gruzu?

Przekopywanie kamienia na pole przeciwnika by obrysować stopę i przejąć terytorium przeciwnika?
U mnie to się zwało kamień.

Ewentualnie jeszcze wersja, w którą grałem na jakimś wyjeździe ze scyzorykiem. Musiałeś rzucić scyzoryk tak by ten zrobił obrót o 360 stopni i wbił się w pole przeciwnika i wtedy zabierało się terytorium. Oczywiście wtedy grało się na ziemi

@UP
Te pola to u nas po prostu kwadraty, za które opieprzało nas pół naszego miasta. Ostatecznie graliśmy na jakiś ruchliwych drogach, przerywając grę na przejazd tira itp.

[Obrazek: korwnik_MINI.png]
Nie kumam hashtagów, bo nie kręci mnie gimbo moda Nie lubię anime, bo dla mnie jest głupawe
Nie bawią mnie trolle - patrz punkt 1 Nie toleruję pedalstwa, bo to wbrew naturze Nie idę za stadem, bo mam własne zdanie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2013 12:53 przez Zoltan.)
26-04-2013 12:51
muzykeu Offline
Godlike

Liczba postów: 895

(26-04-2013 12:26)nowyfolder napisał(a):  

my na to mówiliśmy 13stki(bo graliśmy do 13 ) lub marynarz :]

U mnie było ''w jedno'' bo raz można było dotknąć piłki, a żeby rozstrzygnąć kto ma stać na bramie, to rzucaliśmy w poprzeczkę z karnego. Było ''mojrzesz'', ''tank'' nie słyszałem nigdy, graliśmy do 20 najczęściej i ten co przegrał to robił zadanie za kare. I jeszcze była zasada ''pierwsza, piąta i dziesiąta'', czyli 1 5 i 10 bramkę trzeba było trafić z piętki albo główki.

(01-03-2013 15:33)Vilgefortz napisał(a):  a jak wyjdzie polski serwer to dostaniemy skin Corki TU 154
26-04-2013 12:51
lukaszenk00 Offline
Godlike

Liczba postów: 750

Roccat Fan

(26-04-2013 12:51)Zoltan napisał(a):  
(26-04-2013 12:33)lukaszenk00 napisał(a):  My graliśmy kredą w państwa i miasta. Kojarzy ktoś kopanie kawałka gruzu?

Przekopywanie kamienia na pole przeciwnika by obrysować stopę i przejąć terytorium przeciwnika?
U mnie to się zwało kamień.

Tak, to to. Ja uwielbiałem nabijać <3
26-04-2013 13:00
RaFilez Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 36

A karteczki ?! W końcu jakoś trzeba było podrywać dziewczyny ^^ I przez siostrę zaplatałem jeszcze te sznurki gumowo-plastikowe :D A z kolegami to się skakało po garażach ćwicząc parkura. Ale najgorsze było ty gdy podczas wybierania drużny do grania w nogę zostało się wybranym ostatnim (do dziś boli) :<
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2013 13:29 przez RaFilez.)
26-04-2013 13:24
Pan Pikus Offline
Dominating

Liczba postów: 378
East: Pan Pikus Obserwuj grę

W "wykopańca" nikt nie gral?

[Obrazek: 1448824.jpeg]
26-04-2013 13:33
szczurek007 Offline
szczur bond

Liczba postów: 1,324
East: szczurek007 Obserwuj grę

Gambit Gaming Fan Evil Geniuses Fan

(26-04-2013 13:33)Pan Pikus napisał(a):  W "wykopańca" nikt nie gral?

Jeżeli masz na myśli chowanego, na początku którego wykopuje się piłkę to ja grałem :D

Na forum poszukujemy :
1. Weterynarzy
lilkorn napisał(a):Elo, znalazłem kota rudego mały bardzo i strasznie się boi i cały czas miauczy. Jak go oswoić i czemu miauczy?
2. Ornitologów
Insect napisał(a):Wczoraj wieczorem (20) odwiedziło mnie ptaszysko i zasiadło na moim parapecie. Byłem pewny że jest to bielik dopóki nie zawołałem mamy, ona zaś twierdzi że była to sowa.
26-04-2013 14:44
Sir Bobson Offline
Banned

Liczba postów: 631

Boli mnie to że jeszcze kilka lat temu się biegało po bidnych boiskach z bramkami trzepakami i to było całe życie jako małolat. A dzisiaj dzieciaki w tym samym wieku co np. ja kilka lat temu siedzą na internecie i się z tego śmieją. Szkoda że tamte czasy już nigdy nie wrócą może byc tylko gorzej ;/
26-04-2013 14:48
Pan Pikus Offline
Dominating

Liczba postów: 378
East: Pan Pikus Obserwuj grę

Szczurek007 napisał(a):
(26-04-2013 13:33)Pan Pikus napisał(a):  W "wykopańca" nikt nie gral?

Jeżeli masz na myśli chowanego, na początku którego wykopuje się piłkę to ja grałem :D

Dokładnie ;)
U nas na podwórku to się pózniej utarło, że "dzieciaki" grają w chowanego a my starsi to juz tylko wykopaniec

[Obrazek: 1448824.jpeg]
26-04-2013 14:53
bother@ Offline
Rampage
**

Liczba postów: 137

Gambit Gaming Fan SKT T1 K Fan Team SoloMid Fan

(26-04-2013 12:48)Wilemek napisał(a):  
(26-04-2013 11:39)XTC napisał(a):  

U nas to były "jedynki"

u nas ta gra nazywała się warszawa xd i była jeszcze jakaś gra tylko nie pamiętam naz aaaaaaaaaaaa gramy "w pola" rysowało się 4 kwadraty koło siebie na chodniku/ulicy, i piłka mogła się tylko raz odbić od Twojego pola i musiałeś przekazać piłkę komuś innemu i jak odbiło się na przeciwnika polu więcej niż 1 raz to on dostawał pkt, im więcej pkt tym gorzej, a pkt były różnej wagi z piętki za 3 główki za 2 itp., nie zapomnę też dziwnych gier nad którymi z kumplami spędzaliśmy całe dnie, braliśmy tazosa czy jakieś plastiki z chipicao kładliśmy na dłoni blisko nadgrastka, palcami uderzało się o dół stołu/bok schodów i jeśli trafiłeś/przykryłeś tazosa przeciwnika tazos Twój. AHHHhh pozdro

Jedna gra a tyle nazw, ale w sumie każdy z nas pochodzi z innego regionu, niektóre słowa brzmią inaczej, a jednak to wciąż te same zabawy z dzieciństwa. Widać jesteśmy z podobnego rejonu, bo u mnie też była warszawka, grało się 'w kwadrata' i tazosy identyczna rozgrywka :P
26-04-2013 15:12
Krzysiow44 Offline
Kszysiof

Liczba postów: 1,852

U mnie to nazywało się 'jedno' 0_o
26-04-2013 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SAOgoo Offline
Sofista

Liczba postów: 2,687

gra w pola to u nas popularny "kwadrat" na polu grało się od 10 w dół, były 3 wersje, trudna - piłka moze raz się odbić w polu, średnia - dwa razy, łatwa - trzy razy.

Graliśmy jeszcze w "połówki" 1v1 na starym przedszkolu gdzie barierki robiły za bramkę, (pole wielkości pola karnego wymiarowego, tyle krótsze. Nie można było wychodzić z bramki i tak się grało. Jako że to było na takim placyku betonowym, barierki były z każdej strony, to liczyło się "od ściany.

[Obrazek: bdxqEZw.gif]
26-04-2013 17:25
Sahesaro Offline
Godlike

Liczba postów: 558

(26-04-2013 17:25)ogoo napisał(a):  gra w pola to u nas popularny "kwadrat" na polu grało się od 10 w dół, były 3 wersje, trudna - piłka moze raz się odbić w polu, średnia - dwa razy, łatwa - trzy razy.

U mnie też to się nazywało kwadrat.

A znacie może "ciemniaka" ? U nas na trzepaku się zawsze właziło i osoba, z zamkniętymi oczami próbuje kogoś znaleźć dotykając trzepaka xD. Pamiętam to podglądanie :DD.
26-04-2013 17:28
SAOgoo Offline
Sofista

prawda, nie rozumiem dzisiejszej gimbazjady, za moich czasów w moim mieście były dwa sensowne boiska (18 tys mieszkańców), obecnie w mieście są cztery orliki + te boiska - oczywiście gówniarzeria woli nerdzić przed komputerem i paść dupę i wychodzić na społeczne lamy, zamiast korzystać z takich dobrodziejstw cywilizacji...
a w podstawówce, to bramki robiło się z plecaków lub kamieni i nikt nie narzekał. Stare czasy.

26-04-2013 17:29
Sahesaro Offline
Godlike

(26-04-2013 17:29)ogoo napisał(a):  a w podstawówce, to bramki robiło się z plecaków lub kamieni i nikt nie narzekał. Stare czasy.
No to ja miałem jeszcze taki komfort, że były zardzewiałe bramki, bez siatki, a wszędzie wokoło nieścięta trawa :D.
26-04-2013 17:31
SAOgoo Offline
Sofista

u nas popularne jeszcze było podpalanie traw i samodzielne gaszenie "osiedlowa straż pożarna", gorzej jak ogień wymsknął się spod kontroli, wtedy płacz i susy do domu, najgorzej jednak jak ktoś widział, wtedy vvpdl w domu od matki i szlaban na tydzień :D, nie zapomnę min matek naszych, jak polecieliśmy do domu i prosimy o "mamy jakieś ubrania z azbestu? chcemy pomagać strażakom jak gaszą łąki " - bonus tydzień

26-04-2013 17:32
Sahesaro Offline
Godlike

(26-04-2013 17:32)ogoo napisał(a):  u nas popularne jeszcze było podpalanie traw i samodzielne gaszenie "osiedlowa straż pożarna", gorzej jak ogień wymsknął się spod kontroli, wtedy płacz i susy do domu, najgorzej jednak jak ktoś widział, wtedy vvpdl w domu od matki i szlaban na tydzień :D, nie zapomnę min matek naszych, jak polecieliśmy do domu i prosimy o "mamy jakieś ubrania z azbestu? chcemy pomagać strażakom jak gaszą łąki " - bonus tydzień

Ja pamiętam zabawy z lupą i przypalanie drewnianych ławek. Śmierdziało w cholerę, ale zabawa była :D.
26-04-2013 17:34
Sir Bobson Offline
Banned

Liczba postów: 631

Cytat:a w podstawówce, to bramki robiło się z plecaków lub kamieni i nikt nie narzekał. Stare czasy.

Do szczęścia starczył wtedy trzapak na podwórku , lub drabinki z placu zabaw i piłka, a reszte sie miało w dupie :D
26-04-2013 17:48
mietekssm Niedostępny
Unstoppable

Liczba postów: 212

A grał ktoś z was w jedynasa?
Mem mistrzowski. Ale aż troche demotywujące że właśnie przechodze próg 18 lat i te chwile oddalają się z każdym dniem...
26-04-2013 19:51
dzery Offline
#NIZIOŁ

Liczba postów: 700
East: dzery Obserwuj grę

(26-04-2013 17:29)ogoo napisał(a):  prawda, nie rozumiem dzisiejszej gimbazjady, za moich czasów w moim mieście były dwa sensowne boiska (18 tys mieszkańców), obecnie w mieście są cztery orliki + te boiska - oczywiście gówniarzeria woli nerdzić przed komputerem i paść dupę i wychodzić na społeczne lamy, zamiast korzystać z takich dobrodziejstw cywilizacji...
a w podstawówce, to bramki robiło się z plecaków lub kamieni i nikt nie narzekał. Stare czasy.

W Gdańsku ciężko się dopchać do wolnego boiska. Pozdrawiam.

KOCHAM METAFEDRON
26-04-2013 20:02
Typowy PolakPL Offline
Legendary

Liczba postów: 3,072

Gambit Gaming Fan Roccat Fan CJ Entus Frost Fan Evil Geniuses Fan Team Dignitas Fan

(26-04-2013 17:29)ogoo napisał(a):  prawda, nie rozumiem dzisiejszej gimbazjady, za moich czasów w moim mieście były dwa sensowne boiska (18 tys mieszkańców), obecnie w mieście są cztery orliki + te boiska - oczywiście gówniarzeria woli nerdzić przed komputerem i paść dupę i wychodzić na społeczne lamy, zamiast korzystać z takich dobrodziejstw cywilizacji...

wyjdź z domu czasami, litości...

poza tym, ja też wolałem nerdzić przed kompem niż wychodzić do niedorozwojów na dwór i jakoś społeczną lamą nie jestem

[Obrazek: 0rrQbLd.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2013 20:07 przez Typowy PolakPL.)
26-04-2013 20:05
Intimissi Offline
Legendary

Liczba postów: 1,700

Millenium Fan Roccat Fan SKT T1 K Fan Team SoloMid Fan

(26-04-2013 17:32)ogoo napisał(a):  u nas popularne jeszcze było podpalanie traw i samodzielne gaszenie "osiedlowa straż pożarna", gorzej jak ogień wymsknął się spod kontroli, wtedy płacz i susy do domu, najgorzej jednak jak ktoś widział, wtedy vvpdl w domu od matki i szlaban na tydzień :D, nie zapomnę min matek naszych, jak polecieliśmy do domu i prosimy o "mamy jakieś ubrania z azbestu? chcemy pomagać strażakom jak gaszą łąki " - bonus tydzień

Hahahahahaha, u mnie było to samo a potem na następny dzień był 2 godzinne kazanie w szkole od strażaka i tak to z kumplami zapisaliśmy się do straży pożarnej do młodzików

kiTTz napisał(a):Za nimi miejsce zajmuje każdemu znany i lubiany, Łukasz Imba Dusza. Kiedyś gracz, który aspirował o profesjonalizm teraz jest raczej streamerem celującym w fanbase o niskiej średniej wiekowej.
dracon4440NNT napisał(a):a jak myślisz, że zabiłeś to trolololo ult i pocałujta w dupę wójta
26-04-2013 20:13
Tenor Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 18

Noo, szlaban i porzadny ochrzan to bylo cos!

Dzis nie dosc, ze gowniarz cos odwali to jeszcze mama go przeprosi i ipoda kupi nowego..

(29-04-2013 20:47)Blackened napisał(a):  
DomenicoPL napisał(a):World of tanks, dota2, path of exile (ale teraz już nie). Czasem CS 1.6
Te gry to nie mmo ... (Path of exile to Hack'n slash) Hmm... Kalonline, WoW
29-04-2013 21:49
CrazyIwan Offline
Banned

Liczba postów: 2,559

(26-04-2013 20:02)dzery napisał(a):  

zalezy gdzie (;
29-04-2013 22:17
angelos Offline
Rampage
**

Liczba postów: 86

https://www.youtube.com/watch?v=TqgIhSl-Gs0

Czesc 2
08-05-2013 21:47
Ochmar Offline
Banned

Liczba postów: 2,004

Roccat Fan Cloud 9 Fan

I właśnie sobie uświadamiam że wcale taki młody to już nie jestem! :(

(Swoją drogą stary to też raczej nie).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 22:18 przez Ochmar.)
08-05-2013 22:17
dzery Offline
#NIZIOŁ

Liczba postów: 700
East: dzery Obserwuj grę

(29-04-2013 22:17)CrazyIwan napisał(a):  
(26-04-2013 20:02)dzery napisał(a):  

zalezy gdzie (;

W głównym przeważnie pozajmowane boiska. Ósemka, Pięćdziesiątka, Łączność, Autonomik i takie tam. Wszystko przeważnie zajęte.

KOCHAM METAFEDRON
09-05-2013 02:24
peja Offline
Banned

Liczba postów: 705

gdybym mial komputer i internet te 10 lat temu to tez bym nie wychodzil z domu
09-05-2013 08:18
prothee Offline
hipsterskie fanaberie

Liczba postów: 2,233
East: x Obserwuj grę

Moderator

Oczywicha też pamiętam te teksty, ale ta faza na Sebka zaczyna mnie męczyć :P
Za 10 lat powstanie typowa amanda, i ludzie z '00 będą wspominać hane montane i inne szity :(

09-05-2013 10:12
jPaolo Offline
Legendary

Liczba postów: 4,553

(26-04-2013 11:34)KuKaTS napisał(a):  
Spoiler:

(26-04-2013 11:06)Tenor napisał(a):  
(26-04-2013 11:02)BleSSiu napisał(a):  
(26-04-2013 10:01)peyo napisał(a):  
(26-04-2013 08:21)VeSanter napisał(a):  pobite gary. <3

auto (1 na bramce, każdy może dotknąć chyba raz albo 3x, nie pamiętam, jak ktoś nie trafi na budę to stoi i komu wpadnie określona ilość bramek, to potem sie wypina i każdy po kolei kopie mu piłką w dupę, o ile trafi :P), chowanego i butelkę :)

U mnie to był dupniak . Kto żongluje najsłabiej na budę . Za słupek było 50 pkt , poprzeczka 150 , gol 250 . Jeżeli gościu zdobędzie 1000 pkt ma prawo strzelić 3 razy bramkarza w tyłek :D

Haha, gdybym kiedyś miał dzisiejszą wiedzę gralibyśmy w to z dziewczynami.

W sumie nadal można :D Dobry pomysł!

pięćseta tak zwana. do dzis w to gram, na poczatku kazdy kopie z linii w slupek poprzeczke lub spojenie, kto nie trafi ostatni ten stoi. bramka 10, slupek 100, poprzeczka 200, spojenie 300, slupek poprzeczka z bramka + 50 wiec 150 i 250. od 250 sie ''nie kasuje'' jesli bramkarz zejdzie z bramki, a 500 to tak zwane ''dupy'' czyli kopiemy po razie z bliskiej odleglosci, a kto nie trafi w bramkarza, to bramkarz kopie dupy temu, ktory nie trafil :)
Ja słyszałem o "tysiącu". Jak ktoś nie trafił w bramkę, to bramkarz schodził i miał obniżane punkty o 500.

[Obrazek: I6EJqDv.png]
09-05-2013 10:45
riksonone Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 55

Ja też trochę rzeczy pamiętam, mimo że minęło już parę, paręnaście lat.
A kto z was chodził na nocki za dyszkę?:D
Grało się w CS 1.6, Half Life'a, Tibijkę, Red Alerta 2 i wiele innych.

Z ciekawych tekstów pamiętam:
"Prawo Pascala, go kopnął, ten CIACH":P
"ale z ciebie sęp"
"Zawołać Mamę? Maaaamoooo"

Były na prawdę grube akcje. Ale to lata 95-99'. To było najpiękniejsze. Nikt nie miał komputera. Wychodziłem 7-8 rano, a wracałem jak było ciemno. Grało się w nogę, w kosza, jeździło na rowerze, WROTKACH^^. Ahh te mecze podwórkowe. Ustawki pod szkołą, solówki, afery szkolne, apele, uwagi za bieganie, wyzywanie, bicie się.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o nieedytowanie moich postów, gdyż jest to niezgodne z regulaminem. Pozdrawiam

Jeśli jeszcze raz usuniesz notyfikacje odnośnie łamania przez Ciebie regulaminu od moderacji, lub będziesz podważał jej kompetencje, to niestety skończysz z warnem.
Pozdrawiam, prth.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2013 22:48 przez prothee.)
14-05-2013 11:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości