Odpowiedz 
Początkowe runy i specjalizacje
Hantaro1337 Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 3

Początkowe runy i specjalizacje
Witam,

Mam 22 poziom i aktualnie zbieram na blitzcranka (200 PZ zostało do uzbierania), nie posiadam jeszcze żadnych run. Koledzy mi doradzili aby kupić je dopiero po 20+ poziomie. Tak więc mam pytanie jakie kupować pod AD i pod AP, ponieważ w późniejszym czasie mam zamiar kupić więcej stron z runami.
Jeszcze jedna sprawa dotycząca specjalizacji kolega mi polecił swoje:
[Obrazek: 33270417.jpg]

[Obrazek: 52264409.jpg]

[Obrazek: supporterq.jpg]

[Obrazek: tankxx.jpg]

I chciałem się dowiedzieć czy są one dobre i prosiłbym o jeszcze jakieś dobre pod Junglera.

Z góry dziękuje!
20-04-2013 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ziomczas Offline
Rampage
**

Liczba postów: 137

RE: Początkowe runy i specjalizacje
tank wtf ?:D po co 0/30 pod jungle 9/21 0/21/9 zależy od junglera....
support lepiej 9/0/21 lub 0/9/21 zależy od stylu i od postaci

20-04-2013 10:37
invo Offline
Dominating

Liczba postów: 446

RE: Początkowe runy i specjalizacje
Nie warto ładować 30 w jedno drzewko, to raz. Dużo lepiej zostać przy 21 dla najmocniejszego z ulepszeń (nie wiem jak to nazwać :O) i dodać 9 w inne. Poza tym, wielu championów wymaga własnego rozłożenia masterków i sprowadzanie wszystkich do 3 ustawień jest zdeczka głupie, pomijając fakt, że masterki które podał Ci kumpel to jakiś żart. Poogarniaj sobie w poradnikach na solo midzie tudzież na lolkingu jak to powinno wyglądać dla poszczególnych postaci, w tych najwyżej ocenianych poradnikach dla nich. A jeśli chodzi o runy, to ja używam czegoś takiego http://www.lolking.net/summoner/eune/19331117#runes - gram głownie w jungli i używam praktycznie tylko pierwszej strony, zamiennie z drugą jeżeli ide na topa albo ad mida. Trzecią skleiłem pod utility junglerów, którymi teraz, po zmianach w s3 sie prawie nie gra. Generalnie wybór run zależy od tego gdzie grasz i tutaj także odsyłam do poradników na lolkingu/solomid dla poszczególnych champów. Pozdro.
20-04-2013 10:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości