Odpowiedz 
nie chce sie wlaczyc lol
glebogryzal123qwe Offline
Legendary

Liczba postów: 1,056

Roccat Fan

nie chce sie wlaczyc lol
Serwer: nie wiem jak się nazywa, ale wiem że ten słaby gdzie gra dużo trolli i noobów
System: windows xp
Jaki masz sprzęt: bardzo słaby co wyciąga po 10 fps na najniższej grafice, nie wiem wiele ale wiem że jest 1gb ramu, procesor 2800, karta graficzna 256
Dokładny opis problemu: gdy włączam lola poprzez ikonkę na pulpicie, lol się nie włącza a pojawia się jedynie komunikat "Failed to launch RADS\system\rads_user_kernel.exe", a gdy włączam lola poprzez wejście w mój computer -> dysk D -> League of Legends -> lol.launcher to wyskakuje komunikat "Błąd podczas uruchamiania programu startowego" a pod spodem: "Nie można wczytać direct3d" i oczywiście po kliknięciu "OK" lol także nie odpala się.
Od kiedy tak się dzieje: od dzisiaj pi razy okno od godziny 15:00.
Jak próbowałem naprawić problem: próbowałem ściągnąć i zainstalować direct3d ale antywirus problemy robił i w końcu nie wiem czy w ogóle ściągnąłem i poprawnie zainstalowałem
zauwazyłem też że od tego czasu w counter-strike'u zniszczyła się coś grafika i komp ledwo co ciągnie (jest po kilka fps, tylko że wcześniej było po 60 cały czas), nie wiem czy jest to ze sobą powiązane. jeśli można to proszę aby ktoś mi bardzo jasno wyjaśnił co musze zrobić, tzn. np. "reinstall lola" - wyjaśnić mi dokładnie czy co skąd i gdzie pobierać i co robić i no wiecie o co chodzi :D
dzięki z góry
05-05-2012 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PanKarmelek Online
krul licbazy

Liczba postów: 1,483
East: PanKarmelek Obserwuj grę
West: SexyBarrel Obserwuj grę
NA: PanKarmelek Obserwuj grę

Forum Awards 2013 - Pupilek Ekipy LoL.pl SK Gaming Fan

RE: nie chce sie wlaczyc lol
Reinstall lola, zobacz czy twoja karta graficzna nie szwankuje

[Obrazek: n5lI0xC.png]
(18-11-2013 16:20)KarmelekHD napisał(a):  Wy wszyscy to macie iq poniżej 0 frajerzy PanKarmelek to frajer i od niego niicku nie zgapiłem
05-05-2012 19:53
TetmajeR Offline
Dominating

Liczba postów: 255

Dla 100% pewności pobierz wszystko od nowa ze strony lub nowe pliki instalacyjne
05-05-2012 19:53
LiamBrady Offline
Banned

Liczba postów: 374

Umiesz czytać ze zrozumieniem? "Nie można wczytać direct3d" - no to usuń to i zainstaluj jeszcze raz, bo ci się coś spieprzyło z tym albo zrób po prostu przywracanie systemu.
05-05-2012 19:57
Legendary

Roccat Fan

PanKarmelek: moja karta graficzna siedzi w kompie tak jak siedziala, wytarlem z niej kurz (nwm czy dobrze napisalem) i nadal jest to samo
Tetmajer: zrobie to jak nic tu nie pomoze mi
LiamBrady: po co te spiny od razu. teraz powiedz mi kaj to idzie znalezc (bo zeby usunac to trzeba znalezc chyba) i skad wezme zeby zainstalowac ponownie? i gdzie to przywracanie systemu?
05-05-2012 20:15
LiamBrady Offline
Banned

Nazwałbym cię głąbem, ale winę za to ponosi system edukacji, który zamiast nauczyć cię czegoś, co by ci się mogło przydać, pokazuje ci, jak rysować kartki świąteczne w paintcie.

Znasz taką opcję jak dodaj/usuń programy w panelu sterowania? To jej użyj i skasuj Directa. Albo po prostu wpisz DirectX 9 full download i ściągnij to ze strony Microsoftu czy tam jakiegoś czipa.

Przywracanie systemu = start -> uruchom -> akcesoria -> narzędzia systemowe -> przywracanie systemu, ale robisz to na własną odpowiedzialność i jak stracisz jakieś bardzo ważne wierszyki miłosne, to nie miej do mnie pretensji.
05-05-2012 20:23
Legendary

Roccat Fan

tobie juz podziekuje za pomoc, po przeczytaniu pierwszego akapitu nie czytam dalej. jak pomagasz to pomagasz a nie komentujesz, sa ludzie ktorzy wiedza cos mniej w danej dziedzinie i to ty w tym wypadku jestes glabem bo nie domysliles sie tego ze ktos sie mniej zna na kompach. wiecej ci nie bede pisal, choc moglbym, mysle ze zrozumiales przeslanie. pomoze ktos?
05-05-2012 20:42
LiamBrady Offline
Banned

Ty naprawdę jesteś głąbem, ale dlatego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Mam nadzieje, że spali ci się ten komputer i zaczniesz czytać książki, wyjdzie ci to na zdrowie. Cheers.
05-05-2012 20:44
Legendary

Roccat Fan

nie pomagasz to zamknij dope
Autor tego postu otrzymał ostrzeżenie.
Powód: brak kultury,
05-05-2012 21:07
Legendary

Roccat Fan

sam znalazlem juz rozwiazanie. kliknalem na pulpicie i wszedlem w wlasciwosci -> ustawienia -> zaawansowane -> rozwiazywanie problemow i tutaj przesunalem "suwaczek" na ostatnią kreske (czyli na maxa) i juz dziala. dzieki za dobre checi, temat do kasacji
06-05-2012 07:13
miszka97 Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 1

mozesz dokladniej napisac co zrobiles bo mam ten sam problem ;/
w ustawienia gdzie wszedles itp
10-11-2012 23:17
Odpowiedz