Master Yi
Wizzardius Offline
Dominating

Liczba postów: 253

Master Yi
Powie mi ktoś jak nim grać, i jakie itemy najlepiej kupowac? Jest to postac end-game'owa ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2010 18:56 przez Wizzardius.)
15-05-2010 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
neOX Offline
aka lordskylare

Liczba postów: 515
East: xXx PL Obserwuj grę
West: Moherowy Beret Obserwuj grę
NA: LordSkylarePL Obserwuj grę

RE: Master Yi
Master Yi hmm. Jest to postac papierowa sklada sie na 2 3 hity ale nikt nie zdazy ci ich zadac wiec podstawa jest cleanse - Yi ze stunem - martwy Yi.
Ninja tabi
Infinity edge
Phantom dancer
Last whisper
Guardian angel
Malady
Z tymi itemkami zabijesz nawet Tryndamere. 80+ krytyka i buly po 600 i pamietaj qweqer itd maksuj q i e i r w w daj 1 punkt zawsze sie przydaje. Jako drugi skil wez tp albo heal ghosta masz w ulti. IMO jest to postc masakryczna bo z buildem wystarczy zaznaczyc pechowca i juz po nim

"To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już tak groźne."

Andrzej Sapkowski - Krew Elfów

"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy."

Andrzej Sapkowski - Ostatnie Życzenie
16-05-2010 07:43
Athen Offline
I see You

Liczba postów: 1,263
East: Athen Uuk Obserwuj grę

Zasłużony

Jest pewien myk. Z takimi itemami nie zabijesz Tryndamere, chyba, ze liczysz na starcie - Yi z itemami vs Trynda bez. Trynda z itemami sklada Yi doslownie na 2 ciosy, z Guardianem na 3. Yi moze go ciachac na plasterki ale wtedy Trynda odpali ulti i spokojnie sobie go zabije.

Opinia na temat niepełnosprawnych dzieci:

Takie są prawa natury "przetrwają tylko najsilniejsi" a człowiek pochodzi od natury i ZAWSZE od niej będzie pochodzić, nieważne jak będzie się jej wypierać. A skoro naszą matką jest Matka Natura, to wypadałoby grać wedle jej zasad. Sprzeciwianie się matce zawsze źle się kończy...
Jeśli ja zaliczałabym się do tego grona, to śmierć wzięłabym na klatę. Bo wole nie żyć niż być obciążeniem dla innych.

Napisane przez Żaberzwłok.
16-05-2010 08:11
Alt3ir Offline
Dominating

Liczba postów: 307

Oj jak tym charkiem te 2 levele będziesz w przód od przeciwnej drużyny i 1 itemek więcej to fajnie się wszystkich nim owni ;]. Piękne ,że po killu wszystkie skille odnowione a po asyście odnowione w połowie.

Ja zawszę biorę butki na att speeda. Bloodthirster, Infinity Edge. Potem różnie zależnie od tego z kim gramy i na co mam ochotę. Ale możliwości sporo jest.
16-05-2010 08:15
aimik Offline
Rampage
**

Liczba postów: 104

malady
berserkery
phantom
infinity
black clever
bloodtishert
16-05-2010 08:45
smoku Offline
BEST EZREAL EU

Liczba postów: 679

Zasłużony

dziwie sie, ze nie ma w waszych buildach ghostlade'a... jeden z najlepszych itemow dla yi (moim zdaniem).

Ja gram takim buildem:

Meki Pendant (w pozniejszej grze mozna sprzedac) do spamowania alpha strikiem w early
Berserki
Ghostblade
Zeal (w tym momencie mamy ok. 160dmg, to nie jest malo i nie piszcie ze infinity za pozno)
Infinity
bloodthrister lub phantom
guardian angel
16-05-2010 09:29
TomaszTe Offline
Rampage
**

Liczba postów: 92

ja kiedys wymyslilem sobie build
warmogs, atma impaler, i dalej zwykle gowienka w atak
i dzieki temu ma sie troche crita defa hp i dmg
kiedys kilka gier tym gralem i bylo spoko :p teraz nie wiem jak ten build by sie sprawowal
16-05-2010 10:18
Digison Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 5

Taa, cóż z tego że masz 770 hp, jak nikogo nie możesz zabić na początku, a właśnie początek na Yi jest najważniejszy, gdy nie wiele osób ma ponad 2k hp? Niby jest highlander + wuju style, ale wystarczy stun i koniec zabawy. A zanim to złożysz... Atma Impaler, tu już trochę lepiej bodajże 18% crita, ale na hita zadaje obrażenia równe 3% twojego życia, więc średnio się opłaca. Ogólnie taka postać nadawałaby się tylko do KSowania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2010 20:56 przez Digison.)
16-05-2010 20:54
bubel75 Niedostępny
Ginden Fan

Liczba postów: 806

A wlasnie i bez lizarda nawet nie włączaj się do gangów, slow + bonus dmg na highlanderze i wuźu stajlu czynią cuda.

(25-11-2012 18:14)Marxon6 napisał(a):  Czaru to bardzo dobry mid, który po prostu przerastą swoją drużynę umiejętnościami, coś jak oce, tylko, że na odwrót.
17-05-2010 08:28
TomaszTe Offline
Rampage
**

Liczba postów: 92

Digison nie wiem czy grales ostatnio masterem yi byl mega farmerem a teraz jak zmniejszyli cooldown skilla q to farmi jak maniak
zagralem nim x2 i zawsze w poczatkowej fazie gry x2 wiecej minion killow od reszty(w late niektorzy dorownali ale i tak mialem najwiecej)
wiec chyba oplca sie skladac takie itemy jak warmogs albo bloothristery bo yi szybko je nastackuje

a z tym stunem to mnie zdziwiles :p wlasnie majac bonus hp i trohe tego armoru masz szanse uciec/przetrwac stuna i dobic
i atma impaler dodaje 2% ale master yi wyciaga na tym ponad 3k hp wiec nie jest zle

ogolem wiem ze to dziwny build i mozna go krytykowac ale chyba to aż takie bez sensu nie jest :P
17-05-2010 11:28
Digison Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 5

W sumie to moje domysły opieram na +/- 30 grach Yi, i nie sądzę że ten build może się sprawdzić. Ofc mogę się mylić. Chyba sobie go sprawdzę dzisiaj ;).
17-05-2010 13:52
Hell Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 73

Są różne spekulacje co kupić... lecz wszędzie jest coś innego ;x
18-05-2010 05:27
pencammm Offline
Godlike

Liczba postów: 540
East: Oyama Obserwuj grę

Poteżna postać. Wczoraj grałem i ok do 6 lvl miałem 0\4 staty i pomyślałęm "no ch%$ przegrana ja pie%$$%, ale nobowska" postać jednak potem zacząłem grać pasywnie JUngle\ganki itp itd i nagle stał się cud bah nawet więcej wbiłem na TF pyk pyk pyk triple kill ha ha pomyślałem co jest ku%$$ fart czy co? Ale potem co się działo aa przeciwny team to Jax\Ryze\Janna\Katarina i ktos jeszcze (nie pamietam) next team fight i? zgadniecie? PENTA KILL i nagle od strony jaxa padlo "Stupid OP yi master" hahaha smiech na sali

itemy jakie miałęm to

Berserker's Greaves
Chalice of Harmony
Executioner's Calling
Infinity Edge
Madred's Razors
The Bloodthirster

skonczyłem z statami 19\9\16 zdaje sobie że wygraliśmy dzięki mnie :D

pozdrawiam

19-05-2010 07:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości