Odpowiedz 
Kupno butów na zimę
Akiro Online
ლ(ಠ c ಠლ)

Liczba postów: 1,412
East: Akíro Obserwuj grę

Administrator Grafik Roccat Fan SKT T1 K Fan Cloud 9 Fan Counter Logic Gaming Fan Wojownik Doty

Kupno butów na zimę
Witam, poszukuję jakiejś strony, gdzie można takowe kupić (czyt. znaleźć jakieś fajne), jako że zima idzie i w zwykłych butkach już stopy marzną kappa

Lub po prostu link do jakiegoś ciekawego modelu, podobają mi się np. takie:
http://www.magazyner.pl/produkty/55.jpg
Tylko, że zostały wycofane już ze sprzedaży :<

[Obrazek: jfciz9.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 10:18 przez Akiro.)
04-12-2013 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czapkabezdaszka Offline
Unstoppable

Liczba postów: 231

Alliance Fan Roccat Fan

RE: Kupno butów na zimę
http://www.eobuwie.com.pl/ kupowałem już 2x z tej strony, 2x bezproblemowo. Ogólnie nie polecam kupować obuwia z allegro, pozdrawiam :)

PS
Dodatkowo masz chyba 30dni na zwrot. Więc jeśli nie pasuje coś z rozmiarem etc. odsyłasz i po kłopocie.

=
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 10:29 przez Czapkabezdaszka.)
04-12-2013 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eik Offline
Dominating

Liczba postów: 292

http://www.zalando.pl/

Dla mnie kupowanie butów przez neta to lekki fail.

Nie ma jak przymierzyć i sprawdzić. Wiadomo są zwroty ale to wszystko trwa
04-12-2013 10:40
Revrite Offline
Dominating

Liczba postów: 370

Polecam kupic buty w sklepie, zawsze lepiej je obejrzec, zobaczyc czy sa dobrze wykonane..

@@@@ Serio trzeba sie pytac o takie rzeczy na forum o grze? Juz wkrotce pytania jak zrobic kanapke z serem i gdzie kupic do tego ser.
04-12-2013 10:46
eik Offline
Dominating

Liczba postów: 292

@revrite To takie forum
Jesteś tutaj od 2010 i nie przyzwyczaiłeś się?
04-12-2013 10:50
Akiro Online
ლ(ಠ c ಠლ)

Administrator Grafik Roccat Fan SKT T1 K Fan Cloud 9 Fan Counter Logic Gaming Fan Wojownik Doty

Revrite, idąc Twoim tokiem rozumowania, na tym forum każdy temat powinien dotyczyć LoL'a, a każdy inny powinno się wyrzucać. W ogóle po co mamy dodatkowe działy? Usuńmy wszystko, zostawmy działy LoL-owe i mamy "drugie oficjalne forum".

W sklepie nie chcę kupować, bo wychodzi dużo drożej :<

@down
Powodzenia z gimbobutami w środku zimy :<

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 11:05 przez Akiro.)
04-12-2013 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zielonek545 Online
Zabójca Sesji

Liczba postów: 1,352
East: vodoo5 Obserwuj grę

Lepiej kupić buty w sklepie, niż na jakimś allegro bez gwarancji. Np moje piękne buty po 1.5 miesiaca sie rozkleily.
Ja tam teraz kupie sobie ejr maxy, skórkowe bo modne kappa
04-12-2013 10:59
Grzester Offline
Rampage
**

Liczba postów: 122

te catapilary co wrzuciłeś mialem 2x zajebiaszcze buty jak o nie dbasz (impregnat+czyscisz ladnie) to starczaja na 3 sezony.... dalej je mozna spokojnie kupic. w Krakowie w 2-3 galeriach je widzialem.

Teraz przerzuciłem sie na NewBalance 754.
04-12-2013 11:18
Jakob Offline
Dominating

Liczba postów: 397

Zależy jaka cena Cię interesuję. Znalazłem, lecz na allegro, buty w jakości podobnej do firmy Caterpilar. Chodzi mi np o takie:
http://allegro.pl/timberland-splitrock-2...63001.html
Podałeś Caterpilary, a one do tańszych nie należą, więc podałem coś w podobnej cenie.

[Obrazek: 2lvzkux.gif]
04-12-2013 13:43
Wudzej Offline
The Plays

Liczba postów: 1,321

Roccat Fan Team SoloMid Fan

Polecam timbsy, sam mam model splitrock http://images.esellerpro.com/3194/I/655/...ro0001.jpg

Timbsy bo swag i hype i wiadomo Kappa

[Obrazek: tumblr_mxkukwPk7U1qee466o1_400.gif]
04-12-2013 13:47
Gondro Offline
Banned

Liczba postów: 0

Nie kupuję przez neta. Nawet nie wiadomo na 100% na co się trafi a bawić się w płacenie za przesyłki to ja dziękuję. Najlepiej isc do sklepu i empirycznie sprawdzić :D
04-12-2013 14:00
Gorbin Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 1

Dokładnie Gondro. Jeszcze lepiej przymierzyć w sklepie i zamówić takie same przez internet.
04-12-2013 16:14
Akiro Online
ლ(ಠ c ಠლ)

Obejrzenie w sklepie i kupno przez internet też wchodzi w grę, ale sklepów wiele, więc zawsze można zdać się na czyjąś opinię i dopiero wtedy przymierzyć :P

04-12-2013 16:37
Funky Offline
Godlike

Liczba postów: 833

Oczywiście, że kupowanie w sklepie jest lepsze, problem w tym że masz tam kilkudziesięciokrotnie mniejszy wybór niż przez internet.

A te caterplillary... o gustach się ponoć nie dyskutuje, ale na serio chcesz chodzić w takich samych butach jak co trzecia osoba na ulicy? Podobaja ci się one czy po prostu są modne?
04-12-2013 16:54
Fergalicious Offline
Dominating

Liczba postów: 340
East: Fergalicious Obserwuj grę

SKT T1 K Fan Cloud 9 Fan

(04-12-2013 16:54)Funky napisał(a):  Oczywiście, że kupowanie w sklepie jest lepsze, problem w tym że masz tam kilkudziesięciokrotnie mniejszy wybór niż przez internet.

A te caterplillary... o gustach się ponoć nie dyskutuje, ale na serio chcesz chodzić w takich samych butach jak co trzecia osoba na ulicy? Podobaja ci się one czy po prostu są modne?

haha +1, dokładnie teraz te żółciaki timberów, catapillarów czy nike są tak pospolite że aż wstyd

04-12-2013 17:02
Jakob Offline
Dominating

Funky napisał(a):Oczywiście, że kupowanie w sklepie jest lepsze, problem w tym że masz tam kilkudziesięciokrotnie mniejszy wybór niż przez internet.

Fergalicious napisał(a):
(04-12-2013 16:54)Funky napisał(a):  Oczywiście, że kupowanie w sklepie jest lepsze, problem w tym że masz tam kilkudziesięciokrotnie mniejszy wybór niż przez internet.

haha +1, dokładnie teraz te żółciaki timberów, catapillarów czy nike są tak pospolite że aż wstyd

Bez sensu. Jeśli ludzie w nich chodzą to chyba dobrze, bo to znaczy, że są pewnie wygodne i dobrej jakości. Jeszcze nie widziałem osoby co by kupowała buty dlatego, aby się wyróżniać od innych, tylko po to aby były wygodne.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 17:06 przez Jakob.)
04-12-2013 17:05
nie trolluje Offline
Banned

Liczba postów: 48

Cytat:Bez sensu. Jeśli ludzie w nich chodzą to chyba dobrze, bo to znaczy, że są pewnie wygodne i dobrej jakości. Jeszcze nie widziałem osoby co by kupowała buty dlatego, aby się wyróżniać od innych, tylko po to aby były wygodne

FX iMba? Kappa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 17:08 przez nie trolluje.)
04-12-2013 17:07
Akiro Online
ლ(ಠ c ಠლ)

Generalnie myślałem też o czymś podobnym do kowbojek, tylko cieplejszych, widziałem trochę tego na necie. Byle nie czarne / ciemnobrązowe, takich nie lubię.

04-12-2013 17:12
Bonaventura Offline
Godlike

Liczba postów: 847
East: Leeroy Jènkins Obserwuj grę

Millenium Fan Roccat Fan Team SoloMid Fan LMQ Fan

(04-12-2013 17:02)Fergalicious napisał(a):  haha +1, dokładnie teraz te żółciaki timberów, catapillarów czy nike są tak pospolite że aż wstyd

prawdziwy hipster powinien chodzic boso, zeby przypadkiem ktos nie mial takiego obuwia jak on Kappa

Keepo
04-12-2013 17:13
Feme Offline
Rampage
**

Liczba postów: 78

Jeśli chodzi o stronę to myślę że najłatwiej będzie coś wyszukać na allegro (kupuje buty na allegro od jakiś ~ 7 lat i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów) Jesli nie bedziesz mial pewnosci czy sa wygodne to zawsze mozna isc do sklepu i sobie sprawdzic :) Ja kupiłem sobie ADIDAS UPTOWN TD ,przechodziłem w nich już 2 sezony i myślę, że i tej zimy mnie nie zawiodą :P

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz , że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych , tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali jeszcze przebadani" Słoń - Intro (Chore Melodie)
04-12-2013 18:54
JestemBronzem Offline
Unstoppable

Liczba postów: 248
East: Thunderbôlt Obserwuj grę

Millenium Fan Roccat Fan Team SoloMid Fan

(04-12-2013 17:13)huragan napisał(a):  
(04-12-2013 17:02)Fergalicious napisał(a):  haha +1, dokładnie teraz te żółciaki timberów, catapillarów czy nike są tak pospolite że aż wstyd

prawdziwy hipster powinien chodzic boso, zeby przypadkiem ktos nie mial takiego obuwia jak on Kappa

dzięki za rozbawienie mnie do końca dnia Keepo
idź do CCC i tam sobie kup jakieś lasocki czy jakieś inne żeby ciepło chociaż było ch*j w tą markę ważne żeby ciepłe były i żeby się nie rozkleiły

04-12-2013 18:58
Funky Offline
Godlike

Liczba postów: 833

(04-12-2013 17:05)DzejkobL napisał(a):  Bez sensu. Jeśli ludzie w nich chodzą to chyba dobrze, bo to znaczy, że są pewnie wygodne i dobrej jakości.
Ojj, młody, naiwny jeszcze :) myślisz że popularność ma cokolwiek wspólnego z jakością?
04-12-2013 19:49
Zoltan Offline
Godlike

Liczba postów: 804

@UP
Jak dla mnie buty zimowe o odcieniu miodowym są po prosty ładne.

[Obrazek: korwnik_MINI.png]
Nie kumam hashtagów, bo nie kręci mnie gimbo moda Nie lubię anime, bo dla mnie jest głupawe
Nie bawią mnie trolle - patrz punkt 1 Nie toleruję pedalstwa, bo to wbrew naturze Nie idę za stadem, bo mam własne zdanie
04-12-2013 20:29
Ciastek63 Offline
Unstoppable

Liczba postów: 200

Radzieckie gumiaki. Nikt nie wie z czego je robiono, ale mój dziadek chodzi w tej samej parze od 40 lat... Nie to co jakieś wansy, konwersy, czy inne er maksy.
04-12-2013 20:33
Jakob Offline
Dominating

Funky napisał(a):
(04-12-2013 17:05)DzejkobL napisał(a):  Bez sensu. Jeśli ludzie w nich chodzą to chyba dobrze, bo to znaczy, że są pewnie wygodne i dobrej jakości.
Ojj, młody, naiwny jeszcze :) myślisz że popularność ma cokolwiek wspólnego z jakością?

Nie jestem naiwny :) Ja nie mówię, że w każdym przypadku popularne=dobra jakość, tylko w sprawie firmy butów. np. caterpilar, która jest popularna, ale robi wysokiej jakości buty, więc dużo osób je nosi.

Btw. Nie widzę powodu, abyś się odnosił do kogoś "młody" skoro nie znasz wieku danej osoby. Od czegoś nasze nicki są chyba na tym forum :)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 20:37 przez Jakob.)
04-12-2013 20:36
Skeer44 Offline
Godlike

Liczba postów: 812
East: Cijx Obserwuj grę
West: Skeer44 Obserwuj grę
NA: Skeer Obserwuj grę

Alliance Fan Gambit Gaming Fan Cloud 9 Fan Team SoloMid Fan

Każdą zimę przechodziłem w zwykłych adidasach i jakoś dobrze mi się z tym żyło. Może dlatego, że dalej rano wychodzę i tak w bluzie , chyba że jest trochę poniżej zera to w jesiennej kurtce.

[Obrazek: 4481g.gif]
04-12-2013 20:40
Nawaria Offline
Banned

Liczba postów: 0

może poszukaj na zalando?
04-12-2013 21:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości