Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobra rada
gitrang Offline
Rampage
**

Liczba postów: 95

Dobra rada
Yoo !
Jako ze w s4 zamierzam majnowac Vlada jako safe pick na topa mam do was pytanie: jakie nowe masterki oraz runy - lepsze sa quinty sv czy ap? a moze ms albo wszystkie na raz?
oraz build (zastanawiam sie nad rylaiem bo cc sie przyda a wszystko co on daje na vlada idealne), liandry nigdy nie bede budowal (za drogi zeby nim na lane jeszcze harrasowac a w late nieodczuwalny)

moj build na topa wyglada tak: doran shield+pota+trinket
armguard, sv, buty m. pene, zhonya, warmog, /co poczeba (rylai, rabadon, void xd)

co polecacie zmienic?

ps warmog dlatego ze idac na topa CHCE ROBIC DPS I PRZYTANKOWAC BO OD BURSTU JEST MID dlatego DFG jest dla mnie troche smieszne?

(07-10-2013 19:46)Nosfer napisał(a):  "wtedy to Phreak ulepił yordla z gówna i sierści i tchnął w jego nozdrza tchnienie życia, wskutek czego stało się gówno istotą żywą”

Genesis Valoran, Księga Pierwsza, Rozdział Pierwszy, Werset 18
GVI 1, 18
Na tym forum tworzymy historie *_*
Riven is my love <3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2014 13:14 przez gitrang.)
06-01-2014 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Evil Dead Offline
Legendary

Liczba postów: 4,266
East: hi im marek Obserwuj grę

Gambit Gaming Fan Roccat Fan Team SoloMid Fan

RE: Dobra rada
Jesteś tanky mając zhonyę + sv/abyssala + hp z pasywki. Do tego 2x untargetable. Nie potrzeba warmoga.

QUINTY ms lub ap ale osobiście wolę ap, co nie zmienia faktu że ms są świetne - zależy, jak Ci się lepiej gra

mój build osobiście wygląda tak:
sorcerki
zhonya
rabadon
dfg
spirit visage
voidstaff

daje wszystko co potrzebne.

Z podanym przez Ciebie wyżej buildem będziesz zadawał bardzo mało dmg. Vlad ma dps sam w sobie, nie rozumiem czemu ludzie robią go pod jakieś "tanki" skoro to marnowanie potencjału. Z moim buildem będziesz mógł miec i dps i burst, rzucasz ulta i z tym 600-700 ap robisz rzeźnię. W razie czego - zhonya, pool, hp masz dużo bo pasywka, resisty z zhonyi i sv

na topa start oczywiście z doran shieldem/cloth armorem

były main vlad here - d1, 262 gry.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2014 13:19 przez Evil Dead.)
06-01-2014 13:17
wrestlek Offline
Killing Spree
*

Liczba postów: 68

A kupujemy mały reolwer i w potem sprzedajemy, czy robimy z niego WOTĘ, czy nigdy nie kupujemy rewolwera i mamy sustain z potek?
06-01-2014 14:37
LordShpinaq Offline
Godlike

Liczba postów: 953

Gram prawie identycznie co pan @2up. Jedyna sensowna opcja. Żadne śmieszne niby-tanki.

[Obrazek: NIkwUnb.png]

Cytat:Hi, I am a 30 year old man with autism and clinical depression and a receding hairline. I am hoping to raise money for a sex change to become an anime girl with pinku (pink) hair. In order to earn the required money I will become a professional Dota 2 player and compete at the International 4. That is my dream. Sorry for my perfect English (due to autism).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2014 14:50 przez LordShpinaq.)
06-01-2014 14:49
ZiomasZ Offline
Legendary

Liczba postów: 2,155

(06-01-2014 13:17)MarekZet napisał(a):  Jesteś tanky mając zhonyę + sv/abyssala + hp z pasywki. Do tego 2x untargetable. Nie potrzeba warmoga.

QUINTY ms lub ap ale osobiście wolę ap, co nie zmienia faktu że ms są świetne - zależy, jak Ci się lepiej gra

mój build osobiście wygląda tak:
sorcerki
zhonya
rabadon
dfg
spirit visage
voidstaff

daje wszystko co potrzebne.

Z podanym przez Ciebie wyżej buildem będziesz zadawał bardzo mało dmg. Vlad ma dps sam w sobie, nie rozumiem czemu ludzie robią go pod jakieś "tanki" skoro to marnowanie potencjału. Z moim buildem będziesz mógł miec i dps i burst, rzucasz ulta i z tym 600-700 ap robisz rzeźnię. W razie czego - zhonya, pool, hp masz dużo bo pasywka, resisty z zhonyi i sv

na topa start oczywiście z doran shieldem/cloth armorem

były main vlad here - d1, 262 gry.

Czym można zastąpić DFG ? Na Vladzie nie próbowałem ale wole ten itemek na jakiejś Katarinie, czy Ahri.

[Obrazek: ziomaszx_eune_8_0_logo.png]
06-01-2014 15:11
Evil Dead Offline
Legendary

abyssal/rylai/wota

Cytat:A kupujemy mały reolwer i w potem sprzedajemy, czy robimy z niego WOTĘ, czy nigdy nie kupujemy rewolwera i mamy sustain z potek?

zależy od przeciwnika. Ja nauczyłem się grac bez tego - aczkolwiek jest to bardzo dobry wybór i oczywiście można.
06-01-2014 15:22
TheMadOne Offline
Godlike

Liczba postów: 855

Fnatic Fan CJ Entus Frost Fan Curse Fan Team SoloMid Fan

Ja wolę Wotę na nim.

Sorki, WotA, Rabbadon, Zhonya, SV, Void.

Masterki 21-9-0 lub 10-9-11

Runy zwykle jak pod AP lub sytuacyjne z Quintami MS.
06-01-2014 15:30
ZiomasZ Offline
Legendary

Jak gramy bez rylaia to imo ms to core. Te 15 ap nam nie wiele pomoże.

06-01-2014 15:43
ZiomasZ Offline
Legendary

Spirit Visage

Czas odnowienia zmniejszony do 10% z 20%

Krypto nerf vlada ? :(

06-01-2014 15:52
TheMadOne Offline
Godlike

Raczej Mundo i Nasusa a Vladowi tak przy okazji się dostanie
06-01-2014 16:04
ZiomasZ Offline
Legendary

Racja, ale nie przy okazji tylko też mocno, bo już w mid game miałeś te 25% CDR PRZYNAJMNIEJ.

Teraz masz 5% z masterek, 10% z DFG i 10% z SV jeśli ten nerf wejdzie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2014 16:31 przez ZiomasZ.)
06-01-2014 16:31
TheMadOne Offline
Godlike

DFG,WotA,SV wszystko da 10%

i teraz raczej tylko z blue buffem/potą będziemy mieli 40% CDR.

A i z m res Kappa bo SV może być sytuacyjne.
06-01-2014 18:02
ZiomasZ Offline
Legendary

A jak Wota nie kupuję, a cały enemy team ad ? ;> Wtedy to chyba ioanki core.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2014 18:29 przez ZiomasZ.)
06-01-2014 18:29
Cytrus94 Offline
Legendary

Liczba postów: 1,232

Millenium Fan Roccat Fan Counter Logic Gaming Fan

Mój build vladka - Sorcerery, zhonya, wota, abyssal, spirit, rabadon.
06-01-2014 18:31
gitrang Offline
Rampage
**

@MarekZet
mozna prosic o nick w lolu? chetnie poogladam jak grasz xd takiego wlasnie doswiadczonego vlada szukac ze swieca mozna ^^

(07-10-2013 19:46)Nosfer napisał(a):  "wtedy to Phreak ulepił yordla z gówna i sierści i tchnął w jego nozdrza tchnienie życia, wskutek czego stało się gówno istotą żywą”

GVI 1, 18
Riven is my love <3
06-01-2014 21:20
TheMadOne Offline
Godlike

kiedyś próbowałem właśnie vs full ad FH jako 5 item i bieda była z dmgem ;[ Chyba lepiej olać te stałe 15% ? CDR i walić w AP + blue pot.

Jeszcze morello muszę przetestować.
07-01-2014 14:46
Evil Dead Offline
Legendary

Cytat:mozna prosic o nick w lolu? chetnie poogladam jak grasz xd takiego wlasnie doswiadczonego vlada szukac ze swieca mozna ^^

ja już nie gram na poważnie w tą grę bo się nie opłaca a rankedy to kpina, znaczy gram ale tylko i wyłącznie normale premade z kumplami, większosc na pozycji adc tak o dla funu. Vladem rzadko obecnie gram, chociaż czasami jak mam ochotę zestompowac jakiegoś topa to go biorę :D nick: xDeathhammer

morello tylko vs swain, mundo
07-01-2014 15:00
gitrang Offline
Rampage
**

@MarekZet dodałem na lolu moj nick TheOneNidalee

Zagrałem sobie dwa mecze, w pierwszym gralem na Lee Sona. Zdziwilo mnie to jak latwa byla ta linia xd Chyba znalazlem sensowny pick na niego, ja sobie farmilem, wymiany byly na 0 (rush Zhonyi) ale ja mam sustain a on du**. Od okolo 25 minuty nie mial czego szukac z farma 130+ a moja 250+. Ofc mecz przegrany bo kata zremisowala lejna na Yasuo-kata 0 late game, yasuo^^ co tu gadac.

Drugi mecz na Dravena o.O bylo az za latwo no ale nvm.

Build, ktorym poszedlem to d. shield armguard, kindelm (jak to sie pisze xd), zhonya, socre, sv, rabadon (tu byl koniec ale chyba wybralbym dfg/rylai)

moje pytanie jakie masterki? gram na 9/0/21 i runy
quinty ap flat, marki hybrid pene (tyle co mam reszta ad), seale armor flat ofc, glyphy ap flat

GVI 1, 18
Riven is my love <3
07-01-2014 22:28
Trawnik Mocny Offline
Banned

Liczba postów: 151

Roccat Fan

(07-01-2014 22:28)gitrang napisał(a):  @MarekZet dodałem na lolu moj nick TheOneNidalee

Zagrałem sobie dwa mecze, w pierwszym gralem na Lee Sona. Zdziwilo mnie to jak latwa byla ta linia xd Chyba znalazlem sensowny pick na niego, ja sobie farmilem, wymiany byly na 0 (rush Zhonyi) ale ja mam sustain a on du**. Od okolo 25 minuty nie mial czego szukac z farma 130+ a moja 250+. Ofc mecz przegrany bo kata zremisowala lejna na Yasuo-kata 0 late game, yasuo^^ co tu gadac.

Build, ktorym poszedlem to d. shield armguard, kindelm (jak to sie pisze xd), zhonya, socre, sv, rabadon (tu byl koniec ale chyba wybralbym dfg/rylai)

quinty ap flat, marki hybrid pene (tyle co mam reszta ad), seale armor flat ofc, glyphy ap flat

Skoro miałeś taką przewagę to powinieneś sam wygrać tę grę przy remisie na midzieKappa

PS: Te opowieści z Betonu V Keepo
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 22:34 przez Trawnik Mocny.)
07-01-2014 22:32
gitrang Offline
Rampage
**

(07-01-2014 22:32)Trawnik Mocny napisał(a):  
(07-01-2014 22:28)gitrang napisał(a):  @MarekZet dodałem na lolu moj nick TheOneNidalee

Skoro miałeś taką przewagę to powinieneś sam wygrać tę grę przy remisie na midzieKappa

PS: Te opowieści z Betonu V Keepo

panie nie z QQ mi tutaj jak polaczek jaki, nie da rady wygrac na Yasuo ktory zremisowal mida a tak roamowal bota ze i tak mial 7/0/2 mimo 1/0/1 katarinki
a przewaga na jednej lini na soloq jest gunwo warta :p
pytanie o masterki i runki dalej przeczytaj ten post o to pytalem, i nie z betonu tylko golda (tak gunwogold here ^^ btw better gold than diamon 5 wykerowany) a i tak gralem na lee son plat 1

GVI 1, 18
Riven is my love <3
07-01-2014 23:23
Mircoss Offline
Legendary

Liczba postów: 1,851
East: Mircoss Obserwuj grę

Gambit Gaming Fan Roccat Fan

To w jaki sposób wygrywając mida Lb 2/0 wygrywam grę, mimo, że inne moje linie mają 0/2?

Marcin24 napisał(a):Ja już wolę grać z kimś kogo stać na grę, bo wiem, że przynajmniej odziedziczył dobre geny, niż z kimś biednym co słucha rapu i 'reprezentuje biede oraz patologię'.

Step by step, heart to heart, left right left
We all fall down, like toy soldiers
Bit by bit, torn apart, we never win
But the battle wages on, for toy soldiers
07-01-2014 23:36
gitrang Offline
Rampage
**

(07-01-2014 23:36)Mircoss napisał(a):  To w jaki sposób wygrywając mida Lb 2/0 wygrywam grę, mimo, że inne moje linie mają 0/2?

widocznie masz takich bobow, ktorych da sie wykerowac? nie offtopujcie dalej bo zadalem konretne pytanie
ja tam lb na midzie na kha zrobilem 5/1 i i tak to nic nie dalo tak sie na bocie nafeedowal xd

GVI 1, 18
Riven is my love <3
07-01-2014 23:45
Evil Dead Offline
Legendary

Cytat:Zagrałem sobie dwa mecze, w pierwszym gralem na Lee Sona. Zdziwilo mnie to jak latwa byla ta linia xd Chyba znalazlem sensowny pick na niego, ja sobie farmilem, wymiany byly na 0 (rush Zhonyi) ale ja mam sustain a on du**. Od okolo 25 minuty nie mial czego szukac z farma 130+ a moja 250+. Ofc mecz przegrany bo kata zremisowala lejna na Yasuo-kata 0 late game, yasuo^^ co tu gadac.

lee sin to jedna z najgorszych linii dla vlada. Pod max q ma potężny dmg, a pod w ma lepszy sustain od Ciebie i nie ma mowy abyś mógł mu cokolwiek zrobic. Najwyraźniej na słabego lee trafiłeś ^^ Bo jest on jedną z największych kontr, tak samo riven, renek, xin czy swain.

A i na topa polecam 9/21/0, nie wiem jak Ty wygrywałeś na tego lee sina mając 9/0/21 :D
08-01-2014 13:01
gitrang Offline
Rampage
**

(08-01-2014 13:01)MarekZet napisał(a):  
Cytat:Zagrałem sobie dwa mecze, w pierwszym gralem na Lee Sona. Zdziwilo mnie to jak latwa byla ta linia xd Chyba znalazlem sensowny pick na niego, ja sobie farmilem, wymiany byly na 0 (rush Zhonyi) ale ja mam sustain a on du**. Od okolo 25 minuty nie mial czego szukac z farma 130+ a moja 250+. Ofc mecz przegrany bo kata zremisowala lejna na Yasuo-kata 0 late game, yasuo^^ co tu gadac.

lee sin to jedna z najgorszych linii dla vlada. Pod max q ma potężny dmg, a pod w ma lepszy sustain od Ciebie i nie ma mowy abyś mógł mu cokolwiek zrobic. Najwyraźniej na słabego lee trafiłeś ^^ Bo jest on jedną z największych kontr, tak samo riven, renek, xin czy swain.

A i na topa polecam 9/21/0, nie wiem jak Ty wygrywałeś na tego lee sina mając 9/0/21 :D

wiesz ja gold4 on plat 1 ^^
moze i byl slaby ale na prawde nawet wygrywajac wymiane szybko sie z tego uleczymy :) wiec on ma co raz mniej hp a my zawsze prawie full

w utylity w s4 chyba sie az tak nie oplaca nie? bo defense jest mocne a z tym buildem sie to przyda.

a no i dziekuje MarkuZet ze tak chetnie dzielisz sie wiedza :) oby wiecej takich a forum bylo a nie tylko chamskie szczeniaki co napisza: na gunwogoldzie idz vladem ad a i tak wygrasz....

GVI 1, 18
Riven is my love <3
08-01-2014 14:45
Evil Dead Offline
Legendary

Lee pod max W ma mimo wszystko większy sustain. Prawdę mówiąc, mało jaka postac może mu dorównac pod tym względem. Vlad może go przewyższy minimalnie jak już będzie miał 9 lvl i wotę.

Co do masterek, nie wiem, ja zawsze preferowałem 9/21/0. Teraz te nowe drzewko defensywne jest zbuffowane trochę, więc tymbardziej wydaje mi się, że to dobry pomysł.

Cytat:a no i dziekuje MarkuZet ze tak chetnie dzielisz sie wiedza :) oby wiecej takich a forum bylo a nie tylko chamskie szczeniaki co napisza: na gunwogoldzie idz vladem ad a i tak wygrasz....

nie ma problemu
08-01-2014 14:48
ConfidenTi Offline
Godlike

Liczba postów: 517
East: ConfidenTi Obserwuj grę

Gambit Gaming Fan Roccat Fan

@MarekZet

Twój build podany u góry jest w kolejności czy nie?
09-01-2014 03:15
gitrang Offline
Rampage
**

(09-01-2014 03:15)ConfidenTi napisał(a):  @MarekZet

Twój build podany u góry jest w kolejności czy nie?

tak kolejnosc jest dobra:
zhonya
buty
rabadon
sv (ew sv przed raba)
dfg
void

GVI 1, 18
Riven is my love <3
09-01-2014 13:46
Evil Dead Offline
Legendary

imo dfg przed rabadonem ale co kto woli, mi tak lepiej się gra.
09-01-2014 15:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości