EU LCS 2 Kolejka! - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Już dzisiaj odpalamy Polsat Sport News i oglądamy pierwszy mecz drugiej kolejki europejskich rozgrywek, a następnie przenosimy się na Twitcha i podziwiamy mecze takie jak:

Dzień 1:

1 dzień

Najciekawszymi meczami pierwszego dnia będą pojedynki Fnatic vs Roccat i SK Gaming vs Origen. W pierwszej grze zmierzą się mistrzowie wiosny z naszymi rodakami. Będzie to prawdziwy test dla nowego top lanera kotów Steve’a, na którego drodze stanie Koreańczyk Huni. Uznawany za najlepszego obecnie topa w Europie. Roccat musi mocno przygotować się do tego meczu, żeby stawić opór Fnaticom. Druga gra to beniaminek, który miał rewelacyjny start i wgrał swoje oba mecze pierwszej kolejki kontra mistrzowie fazy ligowej SK Gaming, którzy po zmianie na AD Carry nie mogą złapać dawnej formy. Jeżeli SK się przebudzi to będziemy świadkami bardzo zaciętej gry.

 

Dzień 2:
dzień 2

Drugiego dnia będziemy świadkami pojedynku polskich junglerów w meczu Unicorns of Love vs Roccat. Kto tym razem okaże się lepszy Kikis czy Jankos? Poza tym ciekawie zapowiadają się pojedynki H2k, czyli drużyny, która zakończyła rozgrywki na najniższym stopniu podium z odnowionym Elements, które ciągle prowadzone przez Froggena chce powrócić na szczyt. Jeżeli Gambit odzyska formę z końcówki fazy ligowej wiosennego splitu, to z Forgivenem na czele będą mogli zagrozić drużynie Fnatic. Jednak Yellowstar z ekipą wydają się dobrze przygotowani do sezonu, a rosyjska organizacja wręcz odwrotnie o czym świadczy brak internetu w ich Gaming Housie.

2 kolejka, fnatic, Gambit Gaming, Jankos, Kikis, LCS EU, ROCCAT, SK Gaming, Unicorns of Love
Author Goły
Published
Views 306

Aktualna rotacja