Echo Fox wciąż z rezerwowymi. Hai w składzie C9 przeciwko TSM - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Echo Fox wciąż gnębią problemy z wizami dla swoich zawodników. Nie udało się uzupełnić dokumentów przed startem trzeciego tygodnia NA LCS, co zmusza nowy team do gry z rezerwowymi zawodnikami. W sobotę na dolnej linii Cloud 9 w meczu przeciwko TSM zagra Hai.

Podobnie jak przed tygodniem w barwach Echo Fox wystąpią ci sami rezerwowi. Z zespołu NACS Ember zostaną wypożyczeni na górną i środkową alejkę Solo oraz Goldenglue. W jungli znowu pojawi się Grigne. W poprzednim tygodniu przez problemy z dokumentacją drużyna Ricka Foxa nie zdążyła znaleźć na czas rezerwowych i została ukarana walkowerem w meczu z NRG Esports. Na drugi dzień wystąpiła w składzie z trzema tymczasowymi graczami, ale nie udało się odnieść zwycięstwa przeciwko Team Liquid.

W sobotę w barwach Cloud 9 przeciwko TSM na supporcie wystąpi Hai. Zwykle w soboty LemonNation wystawiał na supporcie Bunny’ego FuFuu, ale w dwóch meczach z nowym graczem drużyna przegrywała. W składzie Haiem C9 odniosło dwa zwycięstwa, a przede wszystkim znacznie lepiej grało. Na ten moment nie wiadomo jeszcze czy w niedziele z Team Dignitas ponownie zagra Hai czy Bunny FuFuu.

Bunny FuFuu, Cloud 9, Echo Fox, Goldenglue, Grigne, Hai, League of Legends, lol, NA LCS, Solo
Author krzeszov
Published
Views 385

Aktualna rotacja