Czwarta kolejka LCS NA - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Przed nami już czwarty tydzień rozgrywek amerykańskich Lcsów! Tydzień temu dowiedzieliśmy się które drużyny wyróżniają się swoimi umiejętnościami, a mowa tutaj o CLG i Team Liquid.

W ten weekend będziemy mogli oglądać takie oto mecze :

Dzień 1 :

czwarta kolejka1

Na start dostajemy mecz pomiędzy Team Dignitas i Team Impulse. Tutaj zwycięstwo stoi bardziej po stronie Dignitas, lecz kto wie, wszystko się może zdarzyć, a takie niespodzianki są najlepsze. Pierwszym z ciekawych meczy w tym dniu będzie pojedynek pomiędzy Team Liquid oraz Team SoloMid. TSM powinien uważać na bot lane Liquid, gdyż znajduję się tam wspaniały ad carry Gwang-jin „Piglet” Chae, którego supportuje były zawodnik Team SoloMid Alex „Xpecial” Chu. Jest to najlepszy bot lane w tym splicie i myślę, że fenomenalny jungler TSMu Lucas „Santorin” Larsen powinien skupić swoją uwagę na dolnej alei i pomóc swoim towarzyszom. Drugim ciekawym meczem, a także ostatnim na ten dzień będzie rywalizacja pomiędzy Enemy Esports oraz Cloud9. Obie drużyny mają taki sam bilans przegranych i wygranych. W ostatnich rozgrywkach, czyli „Spring Split” wszyscy by postawili na stomp Cloud9, ponieważ był on na drugim miejscu w tabeli, lecz teraz widać, że nie są w dobrej formie i nie zdziwiłbym się gdyby Enemy Esports wygrało to spotkanie. Wiemy też, że w drużynie Team 8 na środkowej alei wystąpi goldenglue, zastąpi on dotychczasowego mid lanera Slooshi’ego, który pojechał spędzić trochę czasu ze swoją chorą mamą.

Dzień 2 :

czwarta kolejka2

Drugiego dnia pierwszy mecz jaki będziemy mogli zobaczyć będzie pomiędzy Team8 i Team Dragon Knights. Obie drużyny nie pokazały w tych rozgrywkach jeszcze nic specjalnego i może to nie być zbyt wspaniałe widowisko, lecz kto wie. Jeśli spojrzeć na to z innej strony, mamy przed sobą drużyny na takim samym poziomie, więc wszystko jest możliwe. Jaki będzie miało ono przebieg dowiemy się już w niedziele o 21:00. Następny mecz przyniesie nam dosyć sporo emocji, gdyż będzie to gra pomiędzy dwoma dobrymi drużynami, a mowa tutaj o Gravity i Team SoloMid. Oba zespoły posiadają taki sam bilans oraz ich umiejętności stoją na podobnym poziomie. Myślę, że te czynniki przerodzą się we wspaniałe widowisko i zagwarantuje nam to sporo emocji, gdyż zwycięstwo dla tych teamów będzie bardzo ważne. Ostatni mecz na ten weekend będzie rozgrywany pomiędzy Team Liquid i Team Dignitas. Myślę, że jest to dobry mecz na zakończenie tygodnia i późna pora a dokładnie 1 w nocy będzie rekompensowana sporą dawką emocji. Tutaj przewaga stoi po stronie Liquid, więc Dignitas będzie miało przed sobą nie lada wyzwanie, ale pamiętajmy że Dignitas potrafi zaskoczyć oraz wykorzystać każdy błąd i potknięcie przeciwnika.

Czwarta kolejka LCS NA, LCS, LCS NA, LCS North America
Author Filiponz
Published
Views 280

Aktualna rotacja