Czwarta kolejka LCS EU na starcie! - leagueoflegends.pl

Czwarta kolejka LCS EU na starcie! Sprawdź jakie tym razem czekają nas mecze w rozgrywkach League of Legends Championship Series.

W poprzedniej kolejce League of Legends Championship Series drużyny wreszcie znalazły sposób na pokonanie Fnatic, ale nadal rozpracowują SK Gaming, które niezłomnie stoi na pierwszym miejscu. Dobre informacje napływają również z ekip, w których aktualnie grają Polacy. Roccat wygrało swoje dwa spotkania, pierwsze z GIANTS, a drugie z Meet Your Makers. Oba te zespoły nie mogą zaliczyć zeszłego tygodnia do swoich najlepszych. W minionej kolejce drużynę Fnatic pokonał nie kto inny jak Mateusz „Kikis” Szkudlarek wraz z Unicorns of Love, a Gambit Gaming z Sebastianem „niQ” Robakiem w składzie wreszcie przełamał serię porażek. Czwarta kolejka LCS EU na starcie! Zobacz rozkład jazdy na najbliższe dni.

LCS EU WEEK 4 DZIEŃ 1:

123

Dzień pierwszy czwartej kolejki otworzy mecz pomiędzy GIANTS Gaming, a Gambit Gaming. Jak na razie drużyna w składzie z Sebastianem „niQ” Robakiem nie radzi sobie zbyt dobrze w wiosennym sezonie League of Legends Championship Series. Aktualnie, podobnie jak Meet Your Makers zajmują ostatnie miejsce w tabeli LCS EU. Wartymi uwagi spotkaniami tego dnia będą na pewno spotkania Unicorns of Love na Roccat oraz Copenhagen Wolves i SK Gaming.

W pierwszym z nich zobaczymy polski pojedynek w dżungli oczywiście pomiędzy Marcinem „Jankos” Jankowskim, a Mateuszem „Kikis” Szkudlarkiem. Zarówno drużyny Unicorns of Love i Roccat posiadają taki sam stosunek wygranych/przegranych. Natomiast w drugim sprawdzimy czy chłopakom z Copenhagen Wolves uda się zwyciężyć, jak dotąd niepokonane SK Gaming, które w składzie ma dwóch byłych reprezentantów duńskiej ekipy CW. Wiadomo, mowa tutaj jest o Konstantinosie „FORG1VEN” Tzortziou oraz Dennisie „Svenskeren” Johnsen. Dla ad carry SK Gaming początek sezonu jest jak ze snu. Jak wiemy, prowadzi on w statystykach graczy z najlepszym KDA oraz GPM (gold per minute). Oba te mecze zakończą pierwszy dzień zmagań czwartej rundy LCS EU.

LCS EU WEEK 4 DZIEŃ 2:

321

Drugi dzień rozgrywek rozpoczniemy starciem pomiędzy H2K Gaming, a Roccat. Warto tutaj chwalić zawodników z Team Roccat, którzy w poprzedniej kolejce pokazali się z naprawdę dobrej strony, pokonując w swoich meczach drużynę GIANTS oraz Meet Your Makers. W szczególności na pochwałę zasługuje Erlend „Nukeduck” Våtevik oraz Paweł „Woolite” Pruski. Zespołowi H2K nie poszło tak dobrze jak kolegą po fachu z Roccat. Przegrali dwa swoje mecze w poprzedniej rundzie uznając wyższość drużynie SK Gaming oraz Gambit.

W kolejnych spotkaniach drugiego dnia zobaczymy SK Gaming oraz GIANTS Gaming, Gambit Gaming z Elements i Copenhagen Wolves, które zmierzy się z Fnatic. Czwartą kolejkę zmagań wiosennego sezonu League of Legends Championship Series zakończy mecz pomiędzy Meet Your Makers a Unicorns of Love. Jak poradzi sobie Marcin „Kori” Wolski, wokół którego ostatnio było bardzo głośno za sprawą jego zachowania? (Czytaj więcej o tej sprawie!) Czy uda mu się obronić przed atakami z dżungli ze strony jego rodaka Mateusza „Kikis” Szkudlarka? Dowiemy się już w piątkowy wieczór!

Europejskie rozgrywki, Europejskie rozgrywki LCS, Europejskie rozgrywki Lol, LeagueofLegends.com, lol esport, LoL Esports
Author Bartek
Published
Categories e-sport
Views 226

Aktualna rotacja