Ćwierćfinały Mistrzostw Świata - H2K nadal w turnieju! - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Dzisiejszej nocy niejedno serce w Polsce mocniej zabiło. Ostatni przedstawiciele EU LCS – H2K, z dwoma naszymi rodakami w składzie, Jankosem i Vanderem, zmierzyli się z rewelacją turnieju – Albus NoX Luna. Stawką było ostatnie miejsce w półfinale Ministrostw Świata League Of Legends, w którym na zwycięzce tego pojedynku czekał zespół Samsung Galaxy. Wszyscy zastanawiali się czy Europejczycy utrzymają świetną formę z drugiego tygodnia mistrzostw, w którym nie doznali ani jednej porażki, kończąc fazę grupową na 1. miejscu. Po trzech szybkich meczach (mecz nr 2 był najszybciej zakończonym w turnieju – niewiele ponad 23 min), H2K w pewnym stylu zapewniło sobie bilet do Nowego Jorku. W całym pojedynku na szczególne wyróżnienie zasłużył toplaner europejskiej drużyny – „Odoamne”. We wszystkich trzech meczach jego Jayce dominował nie tylko górną aleję, ale rozszarpywał wręcz całą drużynę ANX na strzępy w walkach zespołowych. Pozostanie chyba zagadką dlaczego gracze ANX nie zbanowali Jayce’a w żadnym meczu.

Jak poradzili sobie Polacy? Śmiało można powiedzieć że byli kluczowymi postaciami w swoim zespole. Szczególnie postawa Jankosa zasługuje na uznanie, który we wszystkich meczach grając Lee Sinem co chwilę pomagał swoim kolegom osiągnąć przewagę na swoich alejach.

Jednak do tego przysłowiowego garnka miodu należy dodać też łyżkę dziegciu. H2K po raz kolejny dało ukraść sobie Barona (za co w szczególności ponosi odpowiedzialność Jankos). Innym elementem gry który może martwić w kontekście półfinałowych meczy było wykorzystanie przewagi osiągniętej w trakcie rozgrywki. W pierwszym meczu wydawało się w pewnym momencie że H2K zaczyna lekceważyć przeciwnika popełniając błędy, co przy lepszej drużynie niż ANX mogło skończyć się dla nich niezbyt dobrze. Trener Europejczyków, Pr0lly zdaje sobie sprawę z tych mankamentów. Pozostaje wierzyć w to że w ciągu najbliższego tygodnia uda mu się wyeliminować je i świetnie przygotować drużynę na mecz z Koreańczykami.

anx, H2K, worlds
Author JackJiggler
Published
Views 1117

Comments

Leave a Reply

No Comments ;(

Aktualna rotacja