All-Star Event 2016. Dzień 1. Powtórki, statystyki, najlepsze akcje. - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Tradycyjnie już, kolejny sezon w League of Legends zaczyna się od turnieju All-Star Event. Występują w nim gwiazdy profesjonalnej sceny z całego świata wybierani w ogólnodostępnym głosowaniu. W tym roku mamy swojego przedstawiciela – Marcina „Jankosa” Jankowskiego. Reprezentanci wszystkich regionów zostały przydzielona do dwóch drużyn: Ice (Lód) i Fire (Ogień). W drużynie Ice znaleźli się przedstawiciele chińskiej LPL, europejskiej LCS oraz azjatyckiej LMS. Po przeciwnej stronie znaleźli się reprezentanci koreańskiej LCK, amerykańskiej LCS oraz zwycięzcy International Wild Card All-Star Event. Obie drużyny konkurują w różnych konkurencjach (m.in. gry region kontra region, gry 1 na 1). Wszystkie zwycięstwa w każdej z konkurencji mają określoną wartość i zliczają się do puli punktów danej drużyny.

EU LCS (Ice) vs NA LCS (Fire)

Turniej rozpoczął się od walki pomiędzy odwiecznymi rywalami: przedstawicielami Europy i Ameryki. W pierwszej z nich zagrał oczywiście „Jankos”. Z drugiej strony mogliśmy zobaczyć ponownie legendarny duet „Doublelift” i „Aphromoo” na dolnej alei. Mecz zakończył się zwycięstwem NA LCS i to właśnie wspomniane duo zdominowało grę. „Doublelift” grając Twitchem zakończył mecz z wynikiem 13/1/3.

Statystyki meczu.

 

Team Ice Marksmen vs Team Fire Marksman

Kolejny mecz został rozegrany pomiędzy reprezentantami obu zespołów, którzy mogli wybrać do gry jedynie Strzelców. Zespół Ice do zwycięstwa powiedli „Rekkles” i „Uzi”.

Statystyki meczu.

 

LPL vs ICW

W drugim meczu pomiędzy regionami, chiński LPL pokonał zwycięzców IWC. Stało się tak głównie dzięki świetnej postawie „Clearlove’a” i „We1lessa”.

Statystyki meczu.

 

1 vs 1

„xPeke” (Ice) vs „Aphromoo” (Fire)
Kennen  – Teemo 1:0

 

„Impact” (Fire) vs „Mouse” (Ice)
Olaf – Lucian 1:0

 

„Clearlove” (Ice) vs „Bjergsen” (Fire)
Pantheon – Jayce 0:1

 

„Mithy” (Ice) vs Levi (Fire)
Caitlyn – Caitlyn 0:1

 

 

„Doublelift” (Fire) vs „We1less” (Ice)
Twitch – LeBlanc  0:1

 

„BeBe” (Ice) vs „Optimus” (Fire)
Orianna – Draven 0:1

 

MadLife (Fire) vs Uzi (Ice)
Quinn – Varus 0:1

 

LCK vs LMS

W ostatnim z meczy, przedstawiciele koreańskiej LCK pokonali reprezentację LMS. Mimo świetnej gry „Maple” grającego Katariną oraz „Karsy” grającego Lee Sinem, „Faker” po raz kolejny pokazał klasę.

Statystyki meczu.

Po pierwszym dniu Team Fire prowadzi w walce z Team Ice 200:150.

all-star, barcelona, EU LCS, faker, icw, Jankos, lck, lms, LPL, NA LCS
Author JackJiggler
Published
Categories Bez kategorii
Views 3244

Comments

Leave a Reply

No Comments ;(

Aktualna rotacja