Aktualizacja bohatera: Warwick - LOL, leagueoflegends, league of legends download, download LOL

Znamy już wszystkie umiejętności jakimi będzie posługiwał się Warwick.

 

Umiejętność bierna: Wieczne Pragnienie

Podstawowe ataki Warwicka zadają dodatkowe obrażenia magiczne. Kiedy Warwick ma mniej niż połowę zdrowia, zostaje uleczony o wartość dodatkowych obrażeń.

 

 

Q: Kły Bestii

Warwick rzuca się naprzód i gryzie swoją ofiarę, lecząc się za część zadanych obrażeń. Przytrzymanie przycisku blokuje go na celu i powoduje, że Warwick skacze na niego.

 

 

W (bierne): Krwawe Łowy

Wrodzy bohaterowie mający mniej niż połowę zdrowia zostają za sobą krwawy ślad i są Naznaczeni Krwią. Warwick ma zwiększoną szybkość ataku przeciwko celom Naznaczonym Krwią i znacznie zwiększoną prędkość ruchu poza walką, gdy porusza się w stronę takich celów. Te bonusy są potrojone przeciwko celom z bardzo małą ilością zdrowia.

W (użycie): 

Na Krótko pokazuje krwawe ślady prowadzące do wszystkich bohaterów na duży obszarze, nawet jeśli mają pełne zdrowie. Następnie najbliższy bohater zostaje Naznaczony Krwią. Użycie Krwawych |Łowów ma długi czas odnowienia, ale odnawia się dwa razy szybciej, gdy żaden z przeciwników nie jest Naznaczony

 

E: Pierwotny Zew

Warwick przez chwile otrzymuje zmniejszone obrażenia. Pod koniec czasu działania – lub po ponownym użyciu – Warwick wyje, w wyniku czego pobliscy wrogowie uciekają w  przerażeniu.

 

R: Bezkresna Niewola

Warwick skacze w wybranym kierunku i przygważdża pierwszego trafionego przeciwnika, zadając mu obrażenia i nakładając efekty przy trafieniu przez cały czas działania. Zasięg skoku zwiększa się w zależności od prędkości ruchu Warwicka, a on sam leczy się za wszystkie obrażenia zadane w trakcie Bezkresnej Niewoli. Podczas skoku Warwick jest niewrażliwy na efekty kontroli tłumu.

 

Więcej szczegółow znajdziecie na oficjalnej stronie League of Legends.

Warwick
Author JackJiggler
Published
Categories rework
Views 3275

Comments

Leave a Reply

No Comments ;(

Aktualna rotacja